Nevíte, mívá kosmetika Rituals slevy?

10
30.9.20 14:35

Nevíte, mívá kosmetika Rituals slevy?

Ahoj, nedávno mě zaujala dánská značka RITUALS. Vypadá lákavě, ale na mě je bohužel trochu dražší, tak bych ráda koupila, až bude nějaká slevová akce nebo výprodej, ale dlouho nic podobného neměli.. Nevíte, mívají někdy nějaké slevy? :roll: :andel:
díky za odpověď!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14450
30.9.20 14:41

Myslím, že slevy nemívají, aspoň jsem si ve výloze nikdy ničeho nevšimla. Ani nebyli zapojení do dnů Marianne. Napiš si Ježíškovi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2968
30.9.20 14:59

@Kni1 Mají. Nedávno zrovna měly slevy na koupelové gely. Takové ty, co vypadají jako šlehačka. :lol: Ujíždím na nich. Stály 160 korun.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.9.20 15:41

Občas mívají slevy na jednotlivé produkty a pak na ty co končí (sezónní vůně atp). Pleťovou kosmetiku jsem nikdy neměla ale tělová, parfémy a vůně do bytu jsou fajn. Já můžu tyto “orientálnější” vůně. Podle mně jsou super ty jejich dárkové balíčky, dostávám pravidelně k Vánocům. Určitě si napiš ježíškovi jak už bylo doporučeno ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
30.9.20 21:11

Mávají a celkem pravidelne. Po vánocích vyprodávaji napr ty darčekové sady - slevy tak 20 až 30%. Pak průběžně cez rok vždy něco na eshope, občas přijde i doprava zdarma nad 500 Kč k tomu. Dej si registraci mailu a budou ti posílat newsletter. Jinak na prodejnách to mávají různě - některé maji to co eshop slevy, jiné si jedou to svoje. Když sem ještě bydlela v praze tak jsem se vždy jednou za měsíc stavila ve své nejbližší prodejně kouknout co maji v akci. Prodavačky už i samotné hlásili, že něco a od kdy bude :D Nj, nakupovala jsem tam roky, tak už mně znali no.. Jo a mávají i posezonní doprodeje dekorativní kozmetiky, to je taky hezká akce za pulku ceny. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat