Nevolnost 3měsíčního miminka

140
3.7.20 23:26

Nevolnost mimi

Poslední dobou nám 3m mimi zvrací průhledný sliz s bílými sraženinami nejspíš mléka, je to normální? Bývá toho i víc v různých dobách přes den. A začal nám zvracet i déčko :think: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3360
3.7.20 23:30

Co říká pediatr? U tříměsíčního dítěte bych se neptala na netu, ale lékaře…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9419
3.7.20 23:38

Ublinkavani? Deti mi delaly v ruzne mire vsechny, nektere ublinkavaly i obloukem. Preslo to s tuhou stravou u nas. Do te doby jsem bez pliny pres rameno nedala ranu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
4.7.20 01:09

Dcera také hodně ublinkávala. I obloukem. Pokud to obloukem nebylo častěji než 2× za den nebo nějak hned za sebou a neměla jiné problémy tak jsem to neřešila. V noci jsem dávala spát na bok, protože se několikrát stalo že to vdechla a začala se dusit. Poradila bych nosit tak dlouho dokud si neodříhne. A dávat odříhnout i během pití. Jinak mi říkala doktorka takovou pomůcku - když se zdá že dítě blinká hodně a vidíš to třeba na plence tak zkus vzít lžíci vody a rozlít vedle toho. Uvidíš že toho zas až tak moc není oproti tomu kolik toho miminko vypije, prostě to tak jen vypadá. Pokud máš nějaké pochybnosti tak samozřejmě zajít k pediatričce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
4.7.20 04:40

Ano, je to normální, mně dítko ublinkávalo třeba i hodinu po jídle. Pokud prospívá, nepláče hodně bolestí bříška atd, tak to asi nic nebude. Kdyby se zdálo, že je to moc, je na místě poradit se s doktorkou. Mohlo by jít třeba o nějakou lehkou alergii, pokud kojíš, možná něco ve tvé stravě (mně myslím dr říkala, že to bývá alergie na laktózu, ale ta se objevuje až u starších miminek, ale už nevím přesně).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1236
4.7.20 06:18

Pokud to začalo teď novè a neublinlává tak od narození, zkusila bych vynechat na pár dní veškeré potraviny, které obsahují mléčnou bílkovinu. Nebo bych se zamyslela, jestli jsem nezačala jíst něco nového ve větším množství, než dříve. U nás byl toto projev potravinové alergie. Naštěstí to byl heden z projevů, který defakto mizel ihned po vysazení vadící potraviny a naopak se okamžitě vrátil, pokud jsem něco závadného snědla. U nás třeba vadila BKM, cuketa, vodní meloun. Jo a vitamin D jsme nemohli dávat Vigantol, ten také vadil. Tak jsme dávali od Teresie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama