Obtěžování po telefonu ze skrytého čísla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 11.02.10 07:44
Nezname cislo?

Ahoj, chtela bych se zeptat, zda nekoho neobtezovalo nezname cilo,ale myslim tim se skytou identitou, Moji mamce uz 3 den temer porad vola nezname cilo, ma to tak napsane na telefonu, kdyz to zvedla absolutni ticho. je to porad, nekdy co minutu, nekdy co hodinu, nekdy co 5min atd.
Kdyz to zvedne je tam ticho, kdyz ne zvoni to tak 4×. Nevite co by to mohlo byt??

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Caty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.10 07:50

Jo, někdo si zřejmě dělá dobrý den z tvojí maminky. Takže až to maminka příště zvedne, tak ať do telefonu slušně upozorní, že je to obtěžování a pokud nepřestane, půjde na policii, dneska už by toto bylo bráno jako stalking a ten je trestný. I podle neznámého čísla jde vysledovat majitel, pokud je u nějakého operátora. A klidně bych tam zašla. Jestli volá tak hodně, musí to být na palici. No nebo změnit číslo, ale to by se mi asi hned tak nechtělo.

Novire
Neúnavná pisatelka 19847 příspěvků 11.02.10 07:52

Skryté číslo při volání do civilu má taky armáda a policie… Nemůže to bát někdo známý, kdo má na mamku spadeno?

Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 11.02.10 07:53
Caty píše:
Jo, někdo si zřejmě dělá dobrý den z tvojí maminky. Takže až to maminka příště zvedne, tak ať do telefonu slušně upozorní, že je to obtěžování a pokud nepřestane, půjde na policii, dneska už by toto bylo bráno jako stalking a ten je trestný. I podle neznámého čísla jde vysledovat majitel, pokud je u nějakého operátora. A klidně bych tam zašla. Jestli volá tak hodně, musí to být na palici. No nebo změnit číslo, ale to by se mi asi hned tak nechtělo.

zkouseli jsme rikat vse, mamka , ja , tatka atd, nic nepomaha, mamka uz volala na operatora, lze to zjistit,a le pisemne musi zazadat a trva to mesic, nez ji prijde to cislo. Tak uz to udelala, ale nedovede si predstavit, ze bude muset mesic toto prozivat. A jak rikas, cislo se ji menit nechce, bo ho ma nahlasene uplne vsude.

Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 11.02.10 07:53
Novire píše:
Skryté číslo při volání do civilu má taky armáda a policie… Nemůže to bát někdo známý, kdo má na mamku spadeno?

no prave nema zadne problemy, nebo tak :nevim:

Caty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.10 07:57

Věrko, v tom případě bych fakt zašla na tu policii. Nic jiného asi nezbyde.

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 11.02.10 08:27

Pokud nechce mamka čekat a chce něco udělat hned, tak jí poraď ať si koupí píšťalku (co nejhlučnější) a až příště ten otrapa zavolá, tak to hned zvedne a hodně silně zapíská. Možná ho to neodradí, ale pískat v uchu mu bude ještě několik hodin :cert:
 R.

bambula
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 11.02.10 08:33

:palec: to bych zkusila.

Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 11.02.10 08:37
Romik píše:
Pokud nechce mamka čekat a chce něco udělat hned, tak jí poraď ať si koupí píšťalku (co nejhlučnější) a až příště ten otrapa zavolá, tak to hned zvedne a hodně silně zapíská. Možná ho to neodradí, ale pískat v uchu mu bude ještě několik hodin :cert:
R.

no to je dobre :palec: :palec:

KalinkaIvča
Závislačka 4308 příspěvků 11.02.10 09:06

Ahoj,

mojí babičce se dělo něco podobného, akorát zpočátku dostávala erotické smsky a pak jí v noci někdo často volal, z divného čísla. Zjistili jsme, že je to číslo z Tunisu 8-o Řešila jsem to s operátorem, zablokovat to přes ně nejde, ale některé telefony - novější - mají možnost blokovat konkrétní číslo. A myslím neznámé číslo blokovat jde. Tak to zkusit takhle.
Přes policii jsme nezkoušeli řešit.

Obtěžující cizí číslo natož skryté bych nezvedala, měla bych strach, že se mi odčerpávají peníze z tarifu nebo karty.

I.

PS: Ten obtěžovatel to po třech týdnech nezvedání vzdal …

Anik
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 11.02.10 10:13

skrytá čísla zásadně nezvedám, bohužel je používá
spoooooousta firem a podniků a úřadů, kteří volají přes nějakou tu bránu, třeba i můj ex, takže jsem mu to už mockrát nezvedla, když volal třeba kvůli dceři, musel mi nahlásit tel. čísla každé té brány, mají jich asi pět, a od tý doby se mi to tedy zobrazuje.

Nicméně tohle bude nejspíš jinej případ, takže buď tu policii, ale začala bych tou píšťalkou, to mi připadá skvělý. Nebo ignoraci, totální ignoraci, to pak přejde dříve či později každýho.
 A.

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 11.02.10 13:14

Před časem se ke mně dostala informace, že takhle může volat nebo prozvánět „automat“ a když pak voláte zpátky, tak vás to stojí spoustu peněz - a to jde :cert:

Aludnev
Ukecaná baba ;) 2415 příspěvků 11.02.10 19:03

Kamarádce se to stalo. Obtěžovala jí současná přítelkyně jejího exmanžela. Má Oscara a oni jí to číslo odtajnili. A kdyby bylo od nich, tak jí rej i řeknou, kdo to vlastní. Teda pokud by to bylo číslo na paušál a na jméno. Musela napsat žádost v tom smylu, že jí někdo obtěžuje. Vypsala do té žádosti i přesně dny a časy a do 14dnů to věděla.

peka83
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.10 14:37
--

skryte cislo si muze dneska na telefonu nastavit kazdej. Nenaštvala maminka ted nekoho v posledni dobe,? Nejak azavistiva zenska,? Nebo chlap ctitel?

rozhodne at do tohp telefonu rekne z euz to nahlasila na policajty tak aby s et adotycna osoba pak nedivila. policajtu se zalekne kazdej. at nerika z eto teprve rekne, ale at rekne ze uz to dala na policajty.

ja stimhle zkusenosti rozhodne mám.

nejhorsi je poznat kdy je to sranda a kd yto je vazne nejakej psychous. sranda to rozhodne neni . mozna by vazne neuskodilo zavolat na policajty a zeptat se co vtomhle pripade ma maminka udelat.
ale nenechat se nicim odbit oni tak ynekdy jednaji jak retardovaní a zacnou reagovat kolikrát az pozde.

Ajulinka
Nováček 1 příspěvek 13.03.10 22:40

me se to děje taky už minimálně týden …a když se pak kouknu do přijatých hovoru tak se mi neukazuje nic jako by nikdo nevolal nvm co to je až to nahání strach…u operátora mi taky nepomohli…Jen mi přijde divný že se tam vůbec nic neozývá kdyby si někdo dělal legraci tak slyším alespon nějaký šum ne???ale v tomto případě je absolutní ticho…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >