Nikdy jsem nemela menstruaci

Anonymní
24.3.20 21:38

Nikdy jsem nemela menstruaci

Ahoj. Je to pro me citlivé, proto anonym..Je mi 16, v listopadu mi bude 17.
A jeste jsem NIKDY nemela menstruaci…U gynekoložky jsem s tim byla..Jedna rikala, ze to do pul roku prijde..Sla jsem k jine, ta zas rikala za rok..V listopadu by to mel byt ten rok.
Mamka mela menses v 13, babičky taktez.
Vážím 64kg/170cm - docela sportovní postava ( před pul rokem jsem mela okolo 80kg). jestli to s tim souvisí, ale taky mam faaakt maly prsa a jsem docela dost chlupatá, az bych rekla, ze abnormalne (tváře, knírek, bricho, prsa, zadek -vse to řeším laserem).
Moc bych rada do budoucna mela deti, tak se bojim nebo jsem mozna jen paranoidní.
No kdyz před holkama reknu, ze jsem menstruaci jeste nemela, pohledy jsou opravdu nevěřící 8o :roll:
Co si o tom prosim myslíte? Mate nektera podobnou zkušenost? :srdce: Diky :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25690
24.3.20 21:41
@Anonymní píše:
A jeste jsem NIKDY nemela menstruaci…U gynekoložky jsem s tim byla..Jedna rikala, ze to do pul roku prijde..Sla jsem k jine, ta zas rikala za rok..V listopadu by to mel byt ten rok.
Vážím 64kg/170cm - docela sportovní postava ( před pul rokem jsem mela okolo 80kg). jestli to s tim souvisí, ale taky mam faaakt maly prsa a jsem docela dost chlupatá, az bych rekla, ze abnormalne (tváře, knírek, bricho, prsa, zadek -vse to řeším laserem).
Moc bych rada do budoucna mela deti, tak se bojim nebo jsem mozna jen paranoidní.
No kdyz před holkama reknu, ze jsem menstruaci jeste nemela, pohledy jsou opravdu nevěřící 8o :roll:
Co si o tom prosim myslíte? Mate nektera podobnou zkušenost? :srdce: Diky :andel:

Nech si udělat hormonální profil. Není normalní mít vousy a chlupy všude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13346
24.3.20 21:43

No najdi gynekologa, co to začne řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 21:48

Mela sem úplně ten sami problém
Svoji první menstrulaci sem dostala teda v 16 ale musela sem jít na injekci aby mi to vyvolali
Zkus se na to zeptat svoji dr. Mě to teda udělala
A taky sem úplně všude chlupatá přijde mi to až trapné před klukama
Třeba ten můj přítel mi říká ty můj chlupáči :zed:
Taky chci na laser ale přemýšlím jestli to není zbytečný jestli to zas nenaroste stejne
Já mám prsa, mezi prsy, hodně břicho, mám i zadek a zada, knírek, tváře trochu :zed:
Je mi to trapné Ani mezi lidi třeba v plavkách nebo tak nechodím protože se cítím trapně :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
25690
24.3.20 21:52
@Anonymní píše:
Mela sem úplně ten sami problém
Svoji první menstrulaci sem dostala teda v 16 ale musela sem jít na injekci aby mi to vyvolali
Zkus se na to zeptat svoji dr. Mě to teda udělala
A taky sem úplně všude chlupatá přijde mi to až trapné před klukama
Třeba ten můj přítel mi říká ty můj chlupáči :zed:
Taky chci na laser ale přemýšlím jestli to není zbytečný jestli to zas nenaroste stejne
Já mám prsa, mezi prsy, hodně břicho, mám i zadek a zada, knírek, tváře trochu :zed:
Je mi to trapné Ani mezi lidi třeba v plavkách nebo tak nechodím protože se cítím trapně :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

Mensrulaci nedostane zakladatelka nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 21:53

@Russet proč by nedostala? :lol: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
25690
24.3.20 21:53
@Anonymní píše:
@Russet proč by nedostala? :lol: :nevim:

Protože je to menstruace :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 22:16

Dr. co mam ted mi prave rikala, ze pockame rok a kdyby to ani po roku neprislo, ze by mi neco nasadila. Ale to ja uplne nechci, nechci si cpát do těla nejake uměle blbosti.
Jinak ten laser docela pomaha, ja mam doma docela drahy, ale je super. Navic jsem dost tmavy typ, cerne vlasy i cerne chlupy a velmi bledá plet. Takze mi ty chloupky jsou hoodne videt :roll: A taky se docela stydim, ale pomalu si na to zvykam (nejvic mi to tedy vadi na ty tvari, nohy holím a mezi nohama taky, podpaží taky, ruce ne, zadek holím).
Jinak díky moc všem!
Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 22:46

Ahoj, videla bych to podle toho co popisujes na PCOS (polycisticke vajecniky) vyhledej si na netu podrobnejsi info a nech si u Dr udelat hormonalni profil a poptej se ji na to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 23:25

Ahoj, já sice dostala menstruaci celkem brzy, ale hodně nepravidelně. Taky mám mala prsa, trochu vic ochlupení (žádná tragédie, nevím, jak moc to máš ty) a gynekolog mi dělal kolem 16. roku hormonální profil, aby se zjistilo, jestli není nějaký problém.

Píšeš, že jsi shodila 16 kg, nevynechavas v jídelníčku nějakou důležitou složku, kterou zenske tělo potřebuje? Váha na tvoji výšku mi přijde v pořádku, ale taky můžeš mít málo tuku a hodně svalů a tělo pak nefunguje tak, jak má.

• Nahlásit
  • Citovat
16286
24.3.20 23:35
@Russet píše:
Mensrulaci nedostane zakladatelka nikdy.

ty jo, ja myslela, ze to je nejaky prehnany mytus ta MENSTRULACE.

On to nekdo fakt rika? Kde se to vzalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 23:54
@Anonymní píše:
Dr. co mam ted mi prave rikala, ze pockame rok a kdyby to ani po roku neprislo, ze by mi neco nasadila. Ale to ja uplne nechci, nechci si cpát do těla nejake uměle blbosti.
Jinak ten laser docela pomaha, ja mam doma docela drahy, ale je super. Navic jsem dost tmavy typ, cerne vlasy i cerne chlupy a velmi bledá plet. Takze mi ty chloupky jsou hoodne videt :roll: A taky se docela stydim, ale pomalu si na to zvykam (nejvic mi to tedy vadi na ty tvari, nohy holím a mezi nohama taky, podpaží taky, ruce ne, zadek holím).
Jinak díky moc všem!
Zakladatelka

Já sem úplně bílá a mám ty chloupky dost vidět
Mužů se zeptat jaký laser používáš? Dekuju :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.3.20 00:50

Ahoj zakladatelko, jsem na tom dost podobnĕ co se ochlupení týče :) bojuji s tím celý život. Dala jsem strašně moc peněz za laser, i když trochu to pomohlo, ale ne v rozsahu, které jsem očekávala. Oproti mým kamarádkam jsem dostala menstruaci jako poslední. Myslela jsem si, že budu mít problémy s otĕhotnĕním, ale u toho problém absolutnĕ nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
Micky174
25.3.20 10:41
@Anonymní píše:
Co si o tom prosim myslíte? Mate nektera podobnou zkušenost? :srdce: Diky :andel:

Vypada to ze nemas hormony v poradku. Mela bys taky udrzovat zdravou vahu protoze 80 kg na 170 vm je fakt hrozne moc

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.3.20 11:54

@Micky174 nojo, ja uz ale mam 64kg :lol:
Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie