Ahoj chtěla bych se zeptat mám nepravidelnou ms a anovulační cyklus snažili jsme se o mimi tak my byl předepsán clostylbegyt. Ovulační test my vyšel 30.1 pozitivní tt byl 14.2 proužkových testů jsem udělala celkem 3 ze začátku pozitivní ale slabší pak sílila digitální test ukazoval 1-2 od 20.2 my čárky hrozně slábnou a z výsledků krve je hcg slabý sestřička my řekla že jsem ještě buď málo a nebo je někde problém na další krev jdu ve čtvrtek. Neměl jste někdo něco podobného??
Ahoj chtěla bych se zeptat mám nepravidelnou ms a anovulační cyklus snažili jsme se o mimi tak my byl předepsán clostylbegyt. Ovulační test my vyšel 30.1 pozitivní tt byl 14.2 proužkových testů jsem udělala celkem 3 ze začátku pozitivní ale slabší pak sílila digitální test ukazoval 1-2 od 20.2 my čárky hrozně slábnou a z výsledků krve je hcg slabý sestřička my řekla že jsem ještě buď málo a nebo je někde problém na další krev jdu ve čtvrtek. Neměl jste někdo něco podobného??