Nízké HCG 10. den po ket

• Fotoalbum (10)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.11.21 15:24

Nízké HCG 10 den po ket

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, byla jsem dnes na odběrech HCG a dnes jsem 10 den po ket a mám HCG 30. Vím, že je důležité, aby se HCG pak zdvojnásobilo. spis mě zajímají vaše názory jestli jste některá měla také podobnou hodnotu a vše skončilo v pořádku. Děkuji Vám za jakoukoliv odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
257
22.11.21 15:27

Ahoj, jen ze zvědavosti, ukázal se ti test už pozitivní? Jsem po ET 13.11. test pomalu sílí, dnes jsem 9ty den, na krev jedu až v pátek :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 15:37

Ano ukázal, už 9 den jsme si ho dělala a byla čárka dost vyditelna..

• Citovat
  • Nahlásit
644
22.11.21 17:09

Ahoj, ja jsem 11 den s petidennima blast. A a test mam takovy, predtim jsem netestovala, tak nevim, jestli bohuzel neodchazi, kdyz je to tak slabe. Dalsi vec, koupila jsem si neznamy test Livsane, tak nevim jak je spolehlivy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10635
22.11.21 17:11
@Levana33 píše:
Ahoj, ja jsem 11 den s petidennima blast. A a test mam takovy, predtim jsem netestovala, tak nevim, jestli bohuzel neodchazi, kdyz je to tak slabe. Dalsi vec, koupila jsem si neznamy test Livsane, tak nevim jak je spolehlivy

To vypadá na biochemické těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
644
22.11.21 17:12

@karkarka ja si to taky myslim, je to dost slabe :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
22.11.21 17:23
@Levana33 píše:

Já nevím někomu údajně HCG stoupá pomalu, já dnes 9 dní po ET testy přikládám pro porovnání, ten první dole je pátý den po ET ten byl úplně bílý, od 6 teho dne duch, úplně nahoře je dnes, kde bych konečně řekla, že konečně sílí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
22.11.21 17:24
@Levana33 píše:

Většinou všichni radí mamatest, má nejvíce barviva, zkuz i ten ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
644
22.11.21 17:30

@Andrea88888 jestli se k tomu dostanu :P zitra mi jeste na rano zbyte tenhle a jestli bude silnejsi, nez ten co jsem si delala pred hodinou a neco, tak zajdu do lekarny…i kdyz 25teho jdu na krev, tak jestli to ma smyls.
Proste jestli zitra bude test stejny nebo slabsi tak je to jasne. Ja i citim takovy tlak uz na cipku a konecniku, jako kdyz uz to mam tesne pred ms.
Kez by to vyslo po tech miliony letech, uz je mi 40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
644
22.11.21 17:40

Fotka po zaschnuti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 18:13

Test 9 den po ket. Dnes jsem zkusil testovat ale až pozdě odpoledne a úplně slabý duch, asi jsem byla moc napita, tak zítra ráno vyzkouwim znova

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 18:17
8o
  • Citovat
  • Nahlásit
644
23.11.21 08:14

Dneska takto ( ten spodni)…ale prestali me bolet bradavky 🤔 uvidim co krev

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.21 09:54

Hodně štěstí, testik vypadá hezky. Pak dej vědět jakou jsi měla hodnotu, já půjdu zítra a uvidím jestli se to navýší..dnes jsem si dělala test a várka více těšila, tak snad se zadari

• Citovat
  • Nahlásit
644
23.11.21 09:58

Ja jdu na krev pozitri, tak at nam to vyjde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat