Nízké HCG a pozitivní test

AngelinaBalerina
4.3.10 20:26

Nízké HCG

Zdravím všechny a ráda bych vás poprosila o radu či názor. Mám 7dnů zpožděnou MS, což se mi nikdy nestalo, testy tři mamatest a clearblue pozitivní, silné čárky které se okamžitě zobrazily. Jen dva dny před očekávanou MS jsem byla na vyšetření na interně a mimochodem mi dělali i test HCG který byl 3, tudíž negativní. Přitom pokud jsem otěhotněla, tak to muselo být v půlce cyklu během plodných dnů. Ve středu jdu na UTZ ale jsem značně nervozní. Snažíme se přes dva roky…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13101
4.3.10 20:30

Mohlo se ti mimčo teprve uhnizďovat :nevim: , do středy je daleko, skočila bych si hned zítra na krev jako samoplátce. Výsledky máš tak za 3 hodiny a ty peníze za to fakt stojí. Ať ti to dopadne dobře :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5724
4.3.10 20:32

Ahoj, a ty víš kdy u tebe proběhla ovulace? Mohla klidně přijít později a proto je hcg nízké, nebo došlo k uhnízdění těsně před ms a hcg roste až pak, tak buď v klidu, určitě je to v pořádku a kdyby ti dělali odběr znovu, tak bude už vyšší.Dej vědět jak ti to dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
4.3.10 20:33

No tak uvidíš co UTZ. Já jsem měla také negativní test i UTZ (pořád mi bylo blbě, tak jsem šla k doktoru), tak jsem si říkala nějaká střevní chřipka nebo co, ale když to za dva dny bylo stejné, ba co víc křeče byli nesnesitelné, jeli jsme na pohotovost a ejhle test HCG byl pozitivní. A dle výpočtu porodu následně, jsem musela být těhotná už když jsem byla u doktora. Někdy je ta příroda nevyzpytatelná :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AngelinaBalerina
4.3.10 20:37

Mě hlavně znervoznilo to, že mi sestra z gyn tvrdí, že v den kdy mi dělali testy jsem nemohla být těhotná. Není to tak že HCG po oplodnění roste? Že to tam prostě nemuselo jít ještě znát? O mimčo jsme se snažili ještě asi 14.2. a pak už nic a 23.2 mi to vyšlo neg. Přitom mám i tu klasickou spavku a nalité prsa, jedno dítě už doma mám, tak vím jak to probíhá.

• Nahlásit
  • Citovat
13101
4.3.10 20:40

Pokud by jsi otěhotněla ze snažení 14.2., tak k oplodnění mohlo dojít až třeba za 3 dny…Zatim buď v klidu a hlavu vzhůru. Pak se ozvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1797
4.3.10 20:42

No ja nechápu jak pří HCG 3 jednotky, muze být SILNĚ pozitivní mamatest… to fakt nechápu, když má citlivost od 25jednotek.. navic jestli mas uz sedm dni zpozdeni tak to ovulace nemohla byt uprostred cyklu to uz bys mela hcg znacne vysoké.. spis to vypadá ze jestli jsi otehotnela tak pred koncem cyklu.. HCG 3jednotky se ale bere jako negativní, takze fakt nechápu jak muzou ukázat testy silné čárky 8-o
každopadne preju moc moc aby to dobre dopadlo, a miminko tam bylo! :srdce: určitě napiš jak jsi dopadla :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13101
4.3.10 20:46

Onionko, přečti si to celý znova :wink: Hcg negativní vyšlo 23.2., teď je zpoždění 7 dní a testy byly tudíž dělány asi po vynechání ms :wink: Zakladatelka zjišťuje, zda 2 dny před ms už by nemělo být hcg vysoké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AngelinaBalerina
4.3.10 20:48

ano 23.2 vyšel HCG 3 jednotky a mamatest vyšel 2.3. a vyskočilo to okamžitě a jasně na třech různých testech, po 14.2 jsem už otěhotnět nemohla co si vzpomínám :-)

• Nahlásit
  • Citovat
5724
4.3.10 20:54

tak pokud bylo hcg takhle nízké toho 23.2., tak já bych to viděla na úplný začátek, kdy se to uhnízdilo a skoro o deset dní máš tlustice, to je možné, protože hcg roste tuším ob den dvojnásobně a jinak uváděné hodnoty na netu jsou od početí 7 dní cca 5 jednotek a 14 dní od početí se to pohybuje od 3-422 jednotek tuším, takže pokud jsou tlustice, vše je na dobré cestě a určo v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AngelinaBalerina
4.3.10 20:57

eraguška: no právě to by mě zajímalo, když je to od 3-422 jednotek dva týdny od početí, proč se bere 3jendotky za jasně negativní? Všude jsem tu tabulku viděla na netu, přitom každej jasně říká, včetně doktora, že 3 je neg

• Nahlásit
  • Citovat
1797
4.3.10 21:00

ahááááááááááááá tak to jooo, sem ňouma :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5724
4.3.10 21:01

Protože takhle nízká hodnota může být i třeba z cysty, která se vstřebá, ale to bys neměla pak pozitivní test,být tebou jsem v klidu. Kolikátý týden bys měla být až půjdeš na utz?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5724
4.3.10 21:03

Doktoři berou za náznak těhu hcg od 5 jednotek, podle mě ti ho nabírali brzo a proto to berou jako negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AngelinaBalerina
4.3.10 21:04

eraguška: to bych měla být konec 6týdne, strašně bych si to přála, první chlapeček přišel na svět docela komplikovaně a po dvouletém snažení a momentálně se snažíme o druhé přes dva roky

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama