Strach...

Strach...
2.3.10 15:55

Strach...

Ahoj/Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli nemáte nějaký nápad na řešení,protože já žádný rozhodně nemám.Je mi za měsíc 15 let.Mám přítele půl roku.Hormonální antikoncepci neberu.Pohlavní styk se stal mím prvním v pátek večer.Sice se do mě přítel „neudělal“,ale strach je nezvladatelný.Styk byl bez ochrany.Menstruaci mám dostat kolem 20.3.2010.Mám strašný strach.Hodně přísné rodiče.Neznáte v mém případě nějaké řešení…?? :cry: Moc prosím.Předem děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12982
2.3.10 16:01

Ahoj, jediný možný řešení je nestresovat a vydržet … pro příště bez antikoncepce či jiné ochrany nesexovat, ať se pak zbytečně nemusíš stresovat. Pokud ti není 15, je to těžko, to ti Dr. bez souhlasu rodičů nemůže napsat ani postinor … tudiž jedině doufat a max. koupit těhotenský test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12505
2.3.10 16:01

ahojky to,že by si měla otěhotnět je velmi malá šance…jestly ms nedostaneš tak si kup test mamatest ten je nejlepší…pokud si začala sexovat,určitě zkus zajít na gyndu pro prášky..sex,je krásná věc a v 15 si musíš ještě pořádně užívat..takže,se chran..jinak,snad každá holka když začala sexovat,přišla o panenství tak si myslela,že je těhotná…neměj strach a určitě se s miláčkem chrante

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Strach...
2.3.10 16:08

Děkuji moc…Vůbec nevím co bych měla dělat,kdyby se potvrdilo jako pozitivní…

• Citovat
  • Nahlásit
12505
2.3.10 16:12

rodiču,se tolik neboj…pořád tě budou mít rádi a pomužou ti ze vším..zkus zajít na tu gyndu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4957
2.3.10 16:19

Rozhodně pokud ses rozhodla začít se sexuálním životem, tak by bylo dobré preventivě na gyndu docházet každý rok. Pokud nechceš hormonální antikoncepci, tak s gumou. Pokud to přítel nechce, tak pak je to problém i ve vztahu. Zkus to pořešit s přítelem, protože jde o vás dva a na gyndě, aby jsi předešla různým komplikacím.

Jestli se do tebe neudělal, tak těhotná určo nebudeš a zbytečně se stresuješ. Ale samozřejmě pokud se menstruace nedostane v daný termín, tak to nemusí být známka těhu, ale i nadbytek stresu a i tomu může pomoc, že jsi to měla poprvé. každopádně si ten mámatest udělej. Jistota je dycky lepší.

Pokud by jste spolu ještě spali a přítel se udělal do tebe tak existuje 72hodinová antikoncepce a ta se prodává všude…nejen v lékárnách.

Rozhodě buď v klidu…dycky se můžeš rozhodnout a pokud bys byla těhu a nechtěla to, tak do 3měs. těhu můžeš jít na potrat a ten stojí tak 1000kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1837
2.3.10 16:23

Neboj se, jak to tak počítám, tak v pátek jsi měla těsně po menstruaci, že? To je pravděpodobnost otěhotnění malá. Teď už ti nezbývá než čekat a kdyby se menstruace opozdila, tak si udělat těhotenský test a pro příště si koupit kondom. Přece se takhle nebudeš stresovat každý měsíc.
Držím palce!
R.
PS: nic se nikdy nejí tak horké, jak se to uvaří!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Strach...
2.3.10 16:27

Děkuji Vám všem strašně moc za rady.Snad to bude dobré.Musím doufat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.10 16:28

Nesouložit! Jako, fakt tohle nechápu, hergot, to nemáš trochu rozumu? na souložení jo,ale na následky ne,co? Jsem v tomhle tvrdá,ale příjde mi to fakt šílený.

Lidka a Sami píše:Rozhodě buď v klidu…dycky se můžeš rozhodnout a pokud bys byla těhu a nechtěla to, tak do 3měs. těhu můžeš jít na potrat a ten stojí tak 1000kč.

to snad ani nemůžeš myslet vážně! To je jak kdybys jí říkala, no a co, tak se vůbec nic nestalo a když budeš v tom, tak zajdeš na potrat a život jde dál…jo a nevím, co máš za ceny,ale litr je dost málo…už za mých studentských let a to je 5 let zpět stál potrat 3 litry. Já to naštěstí nepotřebovala. Vždyť ten malej človíček, který by v ní rostl nemůže za to, že jeho maminka byla taková a nemyslela na následky svého chování.

Asi mě za to ukamneujete, ale já tohle fakt nepochopím. Chrápat spolu, to by jim šlo,ale zajistit si ocharnu, to už je moc práce. :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
4957
2.3.10 16:28

určitě to bude dobrý.. :palec: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4957
2.3.10 16:32

Anonymní- když jsem začla sexuálně žít, tak jsem byla rozhodnutá dycky si to nechat a taky že nechala. Rozhodně to není v pohodě, ale tak nad tím 15letí nepřemýšlí. Kolikrát ani na gyndu nechodí. Napsala jsem jen, že ta možnost je…a tu cenu vím, protože mám jednu kamarádku, která taky jako 16letá byla těhu, ale na drogách, takže o to do 3měs dycky přišla a to 2×. Sama s potratem nesouhlasím, ale nechtěj po 15leté holce vychovávat dítě…to je přece hodně brzo. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.10 16:38
Anonymní píše:
Nesouložit! Jako, fakt tohle nechápu, hergot, to nemáš trochu rozumu? na souložení jo,ale na následky ne,co? Jsem v tomhle tvrdá,ale příjde mi to fakt šílený.
Lidka a Sami píše:Rozhodě buď v klidu…dycky se můžeš rozhodnout a pokud bys byla těhu a nechtěla to, tak do 3měs. těhu můžeš jít na potrat a ten stojí tak 1000kč.

to snad ani nemůžeš myslet vážně! To je jak kdybys jí říkala, no a co, tak se vůbec nic nestalo a když budeš v tom, tak zajdeš na potrat a život jde dál…jo a nevím, co máš za ceny,ale litr je dost málo…už za mých studentských let a to je 5 let zpět stál potrat 3 litry. Já to naštěstí nepotřebovala. Vždyť ten malej človíček, který by v ní rostl nemůže za to, že jeho maminka byla taková a nemyslela na následky svého chování.

Asi mě za to ukamneujete, ale já tohle fakt nepochopím. Chrápat spolu, to by jim šlo,ale zajistit si ocharnu, to už je moc práce. :cert:

Naprosto souhlasím. Pokud chce někdo souložit měl by myslet i na antikoncepci. Navíc souložit, když jí není ještě ani 15. A to že nad tím 15 letí nepřemýšlí není pravda. Já nad tím teda přemýšlela a byla jsem nekompromisní i v těch 15. Buď si vezmeš kondom a nebo nic nebude, naštěstí můj první byl taky dost uvědomělý a poprosil mě jestli bych si nemohla dojít nechat napsat HA.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.10 16:42

Lidko, pokud teda v necelých 15 souloží bez jakékoli ochrany, tak jí musí být jasný, že se může stát, že otěhotní. Nemám po ní chtít vychovávat dítě,ale nechat ji de facto ještě nezákonně souložit je v pořádku?! Proboha.....

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.10 16:45
Lidka a Sami píše:
Rozhodně to není v pohodě, ale tak nad tím 15letí nepřemýšlí. Kolikrát ani na gyndu nechodí.

POkud může přemýšlet nad sexem, může přemýšlet i nad ochranou před početím.
Mílá Strachu pravděpodobně těhotná nejsi.

• Citovat
  • Nahlásit
Strach...
2.3.10 16:45

Tak dost!!Vy co se tu chcete hádat tak se nepište!!Chtěla jsem poradit!!Nesouložit!!Dobrá rada,ale není už trochu pozdě…??Uvítala bych radu se kterou se v mém případě dá ještě něco dělat…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama