Noční krém pro mladou pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alliena
Stálice 52 příspěvků 27.03.19 19:29
Noční krém pro mladou pleť

Holky, doporučte mi prosím nějaký opravdu dobrý noční i denní krém. Či nějaké doplňky k péči o pleť. Do teď mažu občas obyc niveou, ale chtěla bych už začít se starat o pleť pořádně, aby to ve stáří bylo i vidět. Líbí se mi třeba Vichy, ale jen jestli není spíš pro starší? Na ceně nezáleží :) :kytka:

Reakce:
yasmine5
Ukecaná baba ;) 1348 příspěvků 27.03.19 19:51

Používám Neutrogena Hydroboost. Jsem spokojená

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 27.03.19 19:51

Joo, děvče, taky jsem to řešila. A chtěla jsem si dopřát, tak jsem nakupovala drahý krémy. Beztak mi nejvíc vyhovuje zas ta Nivea, Q10 :lol: Ale teď jsem před spaním najela na pleťový olejíček Mcely bouquet. To je jak natírat se sametem :srdce:

terien
Extra třída :D 10721 příspěvků 27.03.19 19:54

Jestli nemáš nějaké problémy, tak stačí obyčejnější krém. Já miluju Ryor, i tu Niveu ale ne tu modrou :lol:

anahita
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 27.03.19 20:26

Já jsem moc moc spokojená s Mixou hyalurogel. Používam light verzi, protože mám mastnější pleť. A paráda. Pleť je jako by se napila vody. Jinak jsem vždy používala a sem tam používám, taky obyč niveu ale v bílém kelímku. Taky to je nějaká „light“ oproti té klasické modré :-) Ja třeba párkrát zkoušela koupit od jedné značký noční i denní zároveň a vždy to dopadlo stejně. Noční moc mastný, do ráná opupínkovaná a krém jsem pak domazala na ruce. Takže si vybírám takové krémy, které nemají žádný UV faktor, abych jej mohla používat i na noc.

Váš příspěvek
Reklama