Prodloužené řasy - bolest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 01:11
Prodloužené řasy - bolest

Ahojky, mám na Vás dotaz, ale mimo miminka a těhotenství, tak snad nevadí.. :oops: Byla jsem včera poprvé na prodloužení řas. Jenže když byť jen oko trošku přivřu, tak to jakoby začne hodně tahat a píchat (nevím jak líp to popsat :think: ) když jsem šla ze salonu, tak to takhle netahalo a vše bylo ok a začalo to teď večer - řasy jsem nijak neomývala, netahala za ně a i přesto. A to nemluvím o tom, že mi jich ani ne po 24h dost spadlo, na to když jsem kosmeticce psala, mi bylo odpovězeno, že postupně padají, ale po necelým dni mi to přijde jako blbost.. co myslíte?

Reakce:
Halamka
Závislačka 3975 příspěvků 24.03.19 06:00

Kolegyně si je nechává dělat, ale padat ji začínají až tak po 14. dnech a po 3-4 týdnech chodí na doplnění.
Podle mě špatně odvedená práce. Určitě by nic nemělo tahat, ani jinak bolet. Reklamovala bych to

zudina
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 24.03.19 06:54

Ja mela prodlouzene nedavno a protoze me rasy pichaly do vicka a jakoby rezaly a porad jsem mela tendenci si je drbat, musely dolu. Vubec jsem je na sobe nesnesla tak neporadim :nevim:

Banane18
Stálice 100 příspěvků 24.03.19 13:10

Špatná práce.Nechávám si to už dlouho dělat a s podobným problémem jsem se setkala když jsem byla u začátečnice.
Po 1 dni už padají?Nedostala se ti na to voda?Pára či slzy?
Za tohle bych těm rádoby expertkám pleskla ještě si za takovou práci kasírujou.
Nesmí to jakkoliv tahat či píchat,nic nesmí vadit na oku nebo do oka padat (jedna stylistka pokužila u mě až moc lepidla a to postupně padalo do očí ) :zed:
Vždycky dávejte pozor ke komu jdete,podívejte se na fotky jejích prací .
Určitě bych jí udělala scénu a chtěla peníze zpět

Váš příspěvek
Reklama