Poradna pro látkování a látkové pleny
Miloslava Ščerbová
@willowtree Taky jsem to řešila, pampers nám žádné nevydrželi, z roossmana a lidlu taky ne, nejlepší byly pro nás bela háppy, nehody byly už jen občas a ne pravidelně. S látkovkama neporadím.
@alisekR Díky za radu!
Určitě to zkusím. Napadlo mě hodně věcí, ale tohle ne. Já jsem používala Pampers Premium Care od začátku, zkusila jsem i Pampers Active Baby, ale ještě víc nám sajou Huggiesky. Zkusím je teda obrátit a uvidíme ![]()
@Pe-G S Bella Happy zkušenosti nemám, ale jejich podložky na přebalování jsou podle mě nejlepší, tak je můžu někdy zkusit. Z plínek, co jsem zatím dávala, mám nejlepší zkušenost s Huggieskama, ty nám vydrží skoro až do rána a někdy i do rána, ale chtělo by to přece jen ještě o fous savější
Látkové mě zklamaly, myslela jsem, že sajou poměrně víc
![]()