Noční probouzení 16měsíčního

Napsat příspěvek
Velikost písma:
346
18.10.14 22:09

@Andriska Tak proč nespí?? Máš pravdu je to na palici.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31672
18.10.14 22:17
@Alena27 píše:
@slavuska1 dávám mu ho na ty stoličky, nedala jsem a bylo zle-brečel mi, sténal. JJ zkoušela, neusnul :-(

aha, tak to jo, já to právě moc nepochopila. ale to probouzení trvá déle než zuby ne, tím to asi nebude. a co tedy dělal, když neusnul, dál si povídal, nebo začal plakat?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
914
18.10.14 22:20

Nevim. Vubec netusim. Asi za mesic bude mit svuj pokojik tak doufam, ze to treba zabere :nevim: Snad se najde nekdo kdo ti poradi protoze i mi by se rada hodila :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
346
18.10.14 22:25

@slavuska1 JJ trvá, ne nepláče, nekřičí. On se přetočí na kolena a na kolenou se houpe a má ještě v náručí smuchlanou deku. A jak se houpe tak u toho ještě mrčí a hlavičkou naráží do postýlky (má tam naštěstí mantinel). A to vydrží dělat i 3 hodiny dokud z toho houpání neusne. Mám strach aby to nebyla nějaká ta porucha.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
346
18.10.14 22:26

@Andriska Ach jo. Malý má svůj pokojík a nikdy nebyl problém. Už jsem vyzkoušela si ho brát k sobě, že se uklidní a usne ale to vůbec.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31672
18.10.14 22:28

@Alena27 nemyslím si, že je to porucha, milunký děti mají rytmické pohyby rády všechny..asi bych to neřešila, do postýlky dala monitor, kdyby náhodou něco, postýlku bych si přirazila k posteli, a spala :oops: :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
346
18.10.14 22:31

@slavuska1 Tak bez monitoru ani ránu :-) Děkuju :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7009
18.10.14 22:52

@Alena27 ten sirup mu dáváš jak dlouho? 3h houpání na kolenou není úplně standardní chování, to dělají děti v dětských domovech, když jsou citově deprivované. Já bych takové chování řešila s doktorkou, pokud trvá déle jak týden.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6873
19.10.14 07:28

@slavuska1 @Alena27 na co jako monitor?? 8o :think:
Jinak mi se dítě budí a pláče, několikrát za noc, budí se v 5. Takže bych nějaké houpání, kdy tě nepotřebuje, neřešila. Prostě ho to uklidňuje. Jestli tě to ruší ve spánku, tak se přesuň do obýváku. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
346
19.10.14 09:25

@kve-tinka Mě to jeho houpání neruší ale spíš mi vadí že se bouchá při tom do šišky i když tam má mantinel.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Babysense II

  • (4.8) + 25 recenzí

4C 401

  • (5) + 19 recenzí

SCD 510

  • (5) + 12 recenzí

SCD505

  • (4.3) + 12 recenzí

SCD 525

  • (5) + 5 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin