Noční život - Podgora nebo Murter?

31.5.17 08:24

Noční život -Podgora nebo Murter?

Zdravím všechny, našli jsme ultra levnou dovolenou, můžeme si vybrat mezi Podgorou na Makarské, případně ostrov Murter, kemp Lovisca, chtěl bych se zeptat na možnosti trávení volného času, přímo v daných lokalitách, případně jestli je kam vyrazit za večerní zábavou, třeba diskotékou protože rádi tančíme. Jako alternativa se nabízí Baška na Krku no o polovinu dráž. Jde nám o to aby jsme si to užili pořádně dokud nejsou děti. Nejenom moře ale i zážitky výlety a dlouhé noci. Dekuji za odpovědi a omlouvám se za gramatiku píšu narychlo z mobilu. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31.5.17 17:39

Nikdo neví?

Prosím vás alespoň o neco. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
878
1.6.17 07:32

Ahoj, my jsme byli na Murteru a řekla bych, že je to spíše pro rodiny s dětmi, je to klidnější, ale ostrov krásnej, my osobně se chystáme na Makarskou, už jen kvůli nočnímu životu ;) jinak na ostrově Pag - Novalja, tam jsou diskotéky Zrce, jezdí zatím spousta mladych lidí, jen pro typ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.17 13:57

V Podgoře jsem byla několik let nazpátek, byla tam vcelku večer nuda. Murter je taky vesnice. Doporučuji Biograd na Moru, tam je živo až až…nádherná promenáda, je tam krásně. Ale vyjde asi trochu dráž. Pak ještě živo je přímo na Makarské, to už je od Podgory kousek.CK Victoria mívá dobré lasty na Makarskou i CK Vítkovice tours.,tak se zkuste podívat.
Ale za mě na 1.místě je Biograd na Moru, ten doporučuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.17 11:50
@Verukas píše:
Ahoj, my jsme byli na Murteru a řekla bych, že je to spíše pro rodiny s dětmi, je to klidnější, ale ostrov krásnej, my osobně se chystáme na Makarskou, už jen kvůli nočnímu životu ;) jinak na ostrově Pag - Novalja, tam jsou diskotéky Zrce, jezdí zatím spousta mladych lidí, jen pro typ :lol:

Děkuji mockrát :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.17 11:52
@večernice40 píše:
V Podgoře jsem byla několik let nazpátek, byla tam vcelku večer nuda. Murter je taky vesnice. Doporučuji Biograd na Moru, tam je živo až až…nádherná promenáda, je tam krásně. Ale vyjde asi trochu dráž. Pak ještě živo je přímo na Makarské, to už je od Podgory kousek.CK Victoria mívá dobré lasty na Makarskou i CK Vítkovice tours.,tak se zkuste podívat.
Ale za mě na 1.místě je Biograd na Moru, ten doporučuji

I vám děkuji ano Biograd je prý super. Děkuji za vyjádřeni k Podgore

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama