Norethisteron na silnou dlouhou MS, zkušenosti?

890
17.10.13 08:26

norethisteron,na silnou dlouhou ms,zkusenosti?

Ahoj pravdepodobne mm po 5tydnech od revize,ms.Je dlouha, silna, navic poprve uzivam nuvaring. Vcera me lekar dal norethisteron! Nevysetroval, ani utz nic. Pouze ze mam brat 1 tabletu do pondeli. Zastavi to? podle letaku, a diskuzi to je docela driak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1452
17.10.13 09:07

Ahoj, já Norethisteron brala taky, jako driak mi to nepřišlo a zastavilo vždycky. ;) Moje maminka ho brala taky a to docela často a taky ji to vždycky zabralo. Takže jestli ti ho předepsal, ber to, zastaví to určitě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
890
17.10.13 09:17
@bejinka píše:
Ahoj, já Norethisteron brala taky, jako driak mi to nepřišlo a zastavilo vždycky. ;) Moje maminka ho brala taky a to docela často a taky ji to vždycky zabralo. Takže jestli ti ho předepsal, ber to, zastaví to určitě.

Tak to jsem rada, a kdyz ho doberu, dostanu menstruaci opet?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1452
17.10.13 09:21

@janape Ano. Ale už by to měla být ta „normální“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
890
17.10.13 10:02
@bejinka píše:
@janape Ano. Ale už by to měla být ta „normální“

ty jo to se me zda teda, tak me je dr, dal do pondělí. tak nevim, zda teda to není naky divoky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
890
18.10.13 17:44

Tak nevim, beru druhy den tento lek a nic se nezastavuje! beru 1 denne.neni to malo..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1452
18.10.13 18:33

@janape není to málo, mě většinou zabral ten třetí den :nevim: tak uvidíš, když nezabere, zavolej dr a třeba ti i něco připíchne. Mě píchali injekci a k tomu sem brala norethisteron a za tři dny jsem měla klid.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
5.1.15 08:35

Mé problémy začaly ve 49 letech, velké krvácení, nabírání na váze, pak kyretáž. Má doktorka mě hormony doporučila už v nemocnici. Mě pomohl moc, po předepsání jsem se začala srovnávat, vše se začalo vracet do normálu, přestalo nekontrolované krvácení, zhubla jsem 8 kg, přestala mi přerůstal sliznice. Začala jsem cítit v pohodě a zatím je mi dobře, beru ho vždy 16 den po menzes 5 dní 2× denně. Mensez je pravidelná a jsem ráda za něj. Hubnu a začala jsem zase mít na vše chuť, prostě ještě že existuje.
V menopauze určitě doporučiji a když je skvělý lékař, není co řešit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty