Normální gynekolog/gynekoložka v Pardubicích

22
2.6.17 10:40

Normální gynekolog/gynekoložka v Pardubicich

Ahoj holky, potřebuju poradit. Jsem v 9tt a jsem na neschopence z důvodu zaměstnání (zdr. sestra) a ZT tento rok. Postihlo nás náhle úmrtí v rodině, tudíž jsem šla za svou gyndařkou, že potřebuji na dva dny odjet k tatkovi, pomoct s organizací pohřbu a samozřejmě na pohřeb samotný. Bohužel jsem si připadala jako prvnáček, když doktorka na mě vyjela, že neexistuje, že celá neschopenka pak postrádá smysl, že s tím bude mít problémy a že první dva měsíce neschopenky se adresa ani měnit nemůže a že mi jí rovnou může zrušit. Vážně nemám nárok jít ani na pohřeb, či zažádat gynekologa že chci víkend strávit u jiného rodinného příslušníka? Všude jinde na diskuzích jsem četla jak holky přijdou, nahlásí kam jedou, vyplní se formulář a je hotovo. Ráda bych změnila gynekologa a nerada narazila na podobného „ochotáře“. Děda slaví letos 80 a chtěla bych ho navštívit a celé léto nechci být doma zavřená, to nemůžu ani ke své matce? Holky, jaké máte s kým z Pardubic a okolí zkušenosti a koho doporučíte? Děkuji :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

576
2.6.17 10:50

@vikitaa mas narok byt par dni pryc ale je to o lekari. Nase prakticka dr. Je super a jednou jsem byla na dlouhodobe neschopence a potrebovala na vikend na svatbu a tak mi to sama navrhla ze si to poznaci a nahlasi na socialku. Takze to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3625
2.6.17 11:10

@Framik Jo, tak ja potrebovala na svou svatbu a sestricka volala na socialku a tam ji rekli, ze neexistuje a at to nikde nehlasim, nebo just prijdou na kontrolu. Jsou to tri roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
2.6.17 11:11

Je to nesmysl.. jela jsem v těhotenství na školení do Brna na 5 dní. Moje Dr. to nahlasila na sociálku a v pohodě. Akorát jsem tam musela dodržovat čas vycházek. V Pcich chodím k Mudr. Ditrychové v Polabinách. Jsem moc spokojená :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
2.6.17 11:17

Nesmysl, otec byl vážně nemocný.
Do práce nemohl, doteď má nějaké omezení.
Ale cestování na normální vzdálenosti a bez toho aby řídil ho nijak neohrožovalo.
Fyzická aktivita mu dokonce byla doporučena, aby se vidělo, jak tělo reaguje na různé zátěže.
Nejprve byl tedy měsíc v nemocnici, ale pak mu doktorka měnila místo pobytu dle jeho přání.
Jestli tím porušila nějaké nařízení to nevím.
Je fakt, že pak přišla okamžitě kontrola. Dvě během dvou dnů.
Dívali se na otce jako na nějakého simulanta, protože zrovna pracoval na zahradě. Že mu to bylo doporučeno, aby se nasimuloval aktivní režim, to už nikdo neřešil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
2.6.17 11:32

Díky za reakce. Takže koukám, je to skutečně o lékaři. Pročítám nějaké recenze a chválej si i Mudr. Maixnerovou či Hanouska. No uvidíme, bydlím přímo naproti sociálce, tak budu čekat brzkou kontrolu, vypadalo to, že ji na mě snad i zavolá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama