Nosítko - šátek

2857
15.3.05 12:04

Nosítko - šátek

Ahojky,

i když mýmu prckovi není ještě ani měsíc, už jsem zjistila, že pokud chci být soběstačná, tak s kočárkem to nepůjde. Bohužel…

Takže hledám nějaké „nosítko“ a šátek se mi zdá asi nejlepší, díky variabilitě úvazů.

A ráda bych se zeptala zda nemáte zkušenost s levnějšími šátky - např:
http://www.dracek.cz/detailPage.asp?…
který je z části lněný a z části bavlněný a délka 4,5 m stojí 790,–-.

Znám značku Vatanai, ale 2500,–- mi přijde docela dost.

Prosím o vaše názory a zkušenosti s těmi levnějšími šátky. Je ten rozdíl oproti dražším až tak markantní???

Díky

Markéta a Michal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12466
15.3.05 15:50

Ahoj,
my mame Vatanai a je fakt super. Znam nekolik maminek, co jim puvodne take prislo 2500Kc moc a tak kupovaly nejakou tu levnejsi variantu, a ted bud satek moc nepouzivaji a ty co ho pouzivaji si nakonec poridily stejne Vatanai. Zkus se podivat po inzeratech spousta maminek ho az deti odrostou prodaji.
Jinak bez satku si nedovedu predstavit jak bych to prezila, pouzivali jsme ho fakt hodne i doma. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
15.3.05 17:01

Ahojky,
my mame satek obycejny a bohate stacil. Pouzivala jsem ho docela dost. Doma teda ne, tam jsem nepotrebovala. Ale venku casto. Muzes zkusit i ty inzeraty, je jich docela dost. Priste si poridim zase obyc ale kratsi, tech 4,6m na me bylo zbytecne moc .

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
15.3.05 18:30

ahoj, řešila jsem ten samý problém -Vatanai je moc drahý, ale kvalitní…jak to dopadlo? Mám Vatanai koupený přes inzerát za super cenu. ALe je pravda, že bych volila kratší než 4,5m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
538
15.3.05 20:10

Ahojky,
já mám indický šátek z druhé ruky a jsem moc spokojená. Mám čtyřmetrový a je to tak tak. Vážu kříž s kapsou. Nejdřív jsem v něm nosila Aniku v klubíčku a na to je velká spotřeba. Taťkovi už se tam nevešla…
A+A

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
15.3.05 20:34

Holky,

jestli chcete vázat kříž s kapsou, tak 4,5 metru je tak akorát, tedy pokud nejste vyloženě malé. Já mám 170 cm a myslím, že ze čtyřmetrového šátku bych to neuvázala. Samozřejmě na kolíbky je to příšerně dlouhé, ale krátký a dlouhý šátek si těžko budete pořizovat. Navíc našemu Andrýskovi se v kolíbkách nelíbilo, takže jsme jim moc nedali a hodně jsem začala nosit v šátku až od té doby, co pořádně držel hlavičku a používáme právě kříž s kapsou, který mi připadá nejpohodlnější. Teď nosíme podobný úvaz i na záda, když potřebuju doma něco urgentně udělat a mrňous si zrovna nechce sám hrát :D .

Tak ať máte štěstí při výběru!

Ulrika a Andrýsek (skoro 8 měsíců)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
15.3.05 20:49

Ahoj Markéto,
já zrovna patřím k těm mamkám, které prodávaly „levnější“ (ne zas tak o moc, o šest set…) šátek a kupovaly Vatanai. A rozhodně na něj nedám dopustit, mám srovnání a je to opravdu nebe a dudy. I můj manžel!! se k tomuto hodnocení přidal. Ale už jsem to popisovala do jiných diskuzí, zkus trošku zapátrat v disk. fóru, je tam toho o plusech a minusech sepsáno víc než dost :-)
Co se délky týče, tak máme 4,5m, a přestože jsem poměrně hodně drobná, tak mi to vůbec v ničem nevadí. Delší cípy si prostě omotám kolem pasu a zavážu. Ten původní šátek měl 4,2m a manžel kapsu uvázal jen velmi ztěžka. A to je rozhodně ten úvaz, který se využije zdaleka nejvíc…i když měl Ondra už třeba rok, tak jsme ho v ní stejně nosili.
Dobře vyber.
Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
15.3.05 21:05

Ahoj,
taky pouzivame kriz s kapsou a tech 4,5 je akorat, taky to ber podle partnera, jestli bude mimi nosit. My mame staek levnejsi, ale je tkany, nikoliv sity, zkus se podivat na www.babysatky.cz nas stal 1770 Prece jen je to levnejsi nez Vatanai a kvalita je stejna.
Kacica + Betynka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.3.05 22:16

ahoj,mám prosbu: máte někdo zkušenost se šátkem z www.satkynamimi.cz Jsou dobré? Díky za radu. Verka

• Nahlásit
  • Citovat
1089
15.3.05 22:22

Babulky,
zoznam „dodavatelov“ satiek najdete na strankach: www.tehulka.cz v sekcii Indianska babicka :wink: Okrem Vatanai a babysatky.cz tam najdete aj ine zdroje, kde sa daju kupit lacnejsie satky (aj site). Sylvie tam ma aj satkovy bazar. Vela zdaru, spokojnosti s nakupom a nosenim!
schamka + Danko

a teraz idem od Sylvie vymahat nejaku odmenu za reklamu :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2295
26.3.16 12:21

Děvčata tady jsou krásné botičky pro nošence
www.fler.cz/zbozi?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit