Nové Babydream z Rossmanna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adusinka
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 10.05.13 21:58
Nové Babydream z Rossmanna?

Ahoj, co je pravda na tom, že se změnily Bebydream z Rossmanna? V úterý jsem koupila kusovku č.5 a klidně bych koupila celý balík. Ale teď nevím, jestli ta kusovka nebyla ještě starý typ plen. Mají být slabší a horší.

Jak maminky hodnotí Rossmann Babydream plenky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pet01
Závislačka 4433 příspěvků 10.05.13 22:01

My kupujeme vel. 4, má je jen na doma a jsme s nima moc spokojený, zatim neprotekli, přijdou mi i pěkně měkký.. v pondělí jsem kupovala dva balíky, já je teda dřív nekupovala tak nevim jestli jsou jiný nebo ne, ale já je chválim :-)

adusinka
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 10.05.13 22:10

@peťulís jj, ty kusovky č. 5 taky super. Nechala jsem ho v tom o trošku dýl a nic neproteklo. I jsem pak do použité plenky přitiskla toal. papír a zůstal suchý. Vůbec nesmrděly po chemii. A cena v pohodě.

pet01
Závislačka 4433 příspěvků 10.05.13 22:11

@adusinka právě ta cena je super, na noc a na ven dávám teda raději pampersky AB, nějak jsem ještě nenašla odvahu zkusit ty babydream na noc kdyby náhodou protekli aby nespal v mokrým, ale jinak si je moc chválim, měli jsme i z DM ale ty mě tak nenadchly, přišly mi moc tvrdý a protýkaly

ebambino
Závislačka 3751 příspěvků 10.05.13 22:12

Já dneska kupovala 4 a jsou furt stejný, sice kupuji už málo ale nezměnily se za poslední rok :)

Bibiana 7
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 10.05.13 22:33

Holky a muzu se zeptat kolik stoji? Ze bych je vyzkousela. Mame velikost 4.

suik
Extra třída :D 14857 příspěvků 10.05.13 22:34

Babydream jsou opravdu moc dobre pleny, zatim jsem nezaznamenala zmenu a doufam, ze nezaznamenam 8o.

adusinka
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 10.05.13 22:38

Tak to byla asi nějaká fáma. Už jsem to slyšela i o Pamperskách a plenách z Lidlu. Ale ani jedny teď nekupujeme, tak nemůžu posoudit.

kavohela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.13 22:41

Minulý týden jsem je chtěla koupit v Plzni a měli úplně prázdné regály, prý dlouhodobý problém s dodávkou - snad víc než měsíc. Odkázali mě na zákaznické centrum. Vy je kupujete teď bez problémů?

verrru
Závislačka 2760 příspěvků 10.05.13 22:42

No já jsem měla asi 2× ted v poslední době a až tak nadšená z nich nejsem..sice měkké, to jo, ale nevsakovaly, prcek měl po nich mokrý zadek

Lumat
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 10.05.13 22:43

Nedávno jsem kupovala 4+ a změnu jsem nezaznamenala, myslím, že jsou pořád stejné…

Raďulle
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.13 23:22

Já nedávno kupovala č.4 a nemyslím že by se nějak změnily… nákupy uplně bez problémů nejsou, jelikož vel. 4 mají málo kdy, prý je o ně veliký zájem :( ale asi si sjedu do polska, jsou to stejně polské pleny…
a pro ty co srovnávají s pamperskama, já taky používala výhradně pampersky ale můžu říct že baby dream jsou asi i lepší, nesmrdí a normálně dávám na noc a zatím neprotekly!!! cenově vyjdou asi na 4 kč za kus…

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 11.05.13 00:31
@adusinka píše:
Tak to byla asi nějaká fáma. Už jsem to slyšela i o Pamperskách a plenách z Lidlu. Ale ani jedny teď nekupujeme, tak nemůžu posoudit.

s Pamperskami to fáma nebyla. Bohužel se složení opravdu změnilo a to natolik, že mi dcera, které dřív „obláčkové“ AB nevadily, tak z nových puntíkovaných AB se osypávala neskutečně.

araw
Neúnavná pisatelka 16733 příspěvků 11.05.13 06:56
@Markittka píše:
s Pamperskami to fáma nebyla. Bohužel se složení opravdu změnilo a to natolik, že mi dcera, které dřív „obláčkové“ AB nevadily, tak z nových puntíkovaných AB se osypávala neskutečně.

Teď se změnily pampersky znova. Skoro vůbec nesmrdí, jsou o trochu větší :pankac:

mati
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 11.05.13 14:00

Zaznamenala jsem v zimě jiný design balení, jinak  :palec:

cena za velké balení tuším po novu 319,–, už jsem se dlouho nedívala

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >