Novorozenec stále u prsu

Anonymní
20.7.21 18:57

Novorozenec stále u prsu

Zdravím, mám 21 dní starou dcerku a už před porodem to mezi mnou a partnerem dost skřípalo. Jenže včera to vyvrcholilo opravdu velkou hádkou, kdy mě partner dostal svým chováním vůči mě do psychické tísně - nechci blíže rozebírat co a jak probíhalo. Každopádně dneska malá je od rána strašně nevrlá a chtěla být neustále na prsu, když kadí tak to má dost vodnaté. Pořád od ostatních slyším že můžu přijít o mlíko a já mám teď strach jestli kvůli tomu všemu se něco nestalo, nechci aby to odskákala malá a jestli projistotu nemám jít koupit UM. Po celém dni se mi jí podařilo uspat až teď (spí cca 2h) jinak dnes u prsu vždy usnula po chvíli sání, pak se zase po chvilce probudila a zase mlaskala a hledala prs. Snažím se být co nejvíce v klidu a po včerejšku relaxovat. Mám jí teď nějak víc vážit nebo nějak extra něco sledovat na co si dát pozor? Jinak malá celou dobu krásně nabírá na váze i dle doktorky, jenže teď mám strach jestli se něco nepo… :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1053
20.7.21 19:01

Podle. Mě. Bys hlavně měla být v klidu a nenervovat se jinak je to. Špatně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
520
20.7.21 19:04

Bych řekla že malá vnímala tvé rozladění a taky ji to rozladilo proto vyžadovala prso a tvou blizkost :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
20.7.21 19:21

Ve trech tydnech muze byt i ve spurtu, proto se casteji prisava a naopak si navysuje produkci mleka. Ale je taky mozne, ze citila tvuj stres a hledala u tebe bezpeci.
Nevim, co se mezi vami deje, ale zkus se s odstupem podivat na to, jestli v tom nehrají roli hormony. Ale s tim by mel pocitat i tvuj muz a byt k tobe v takto citlivem obdobi shovivavejsi. Snad bude brzy lepe :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat