Nový rostoucí zub za ještě pevným

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alvapinka
Kelišová 5604 příspěvků 22.10.14 21:28
Novy rostouci zub za jeste pevnym

Ahoj jdu si pro radu. Memu šestiletemu se zacina hybat dolni jednicka vpravo. Za levou jednickou, ktera je jeste na fest, už má nový zoubek venku. Co s tim? Mame s tim jit k zubaři? At mu to neroste krive. Zitra chci volat k zubaři. Diky za názory

Reakce:
Trudinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 21:31

Pokud roste stálý zub za mléčným, který se nehýbe, většinou se ten mléčný trhá.

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 22.10.14 21:33

Dcera měla to samé, zdálo se mi, že ty staré zuby jsou ještě pevné, ale když jsme přišly do ordinace a doktorka to vzala do kleští byly venku hned, dcera ani nestačila mrknout. Taky jsem šla kvůli tomu, aby jí nerostly křivě a hned se ty nové krásně zařadily -rostly jí najednou dva vedle sebe.

monika215
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 22.10.14 21:33

Jako mala jsem mela totez - zkuste nejdriv ten mlecny vyviklat a vytrhnout sami doma. Jinak pak k zubari - mne takhle museli trhat mlecnych nekolik a pak jsem musela nosit rovnatka

Edita27
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 22.10.14 21:33

Já tohle měla jako malá. Mléčný mě musely vytrhat a pak srovnat rovnátkama ty druhý. Ale já je měla křivý brutálně a do ted něco křivýho zůstalo.

Liszane
Neúnavná pisatelka 18000 příspěvků 22.10.14 21:34

@alvapinka takhle mi rostla jako male vetsina zubu. Vsechny prvni mi trhaly :( a stejne mam krivy… :zed:

Zdenuli
Kecalka 441 příspěvků 22.10.14 21:38

Měli jsme taky tak, nový zub rostl 1,5 cm za horní pravou jedničkou až kdesi v patře. U zubaře jsme byli, myšák malýmu vytrhnul, chodili jsme pak na ortodoncii, kde lékař sledoval, jestli se to spraví samo nebo bude potřeba tomu pomoct pomocí pryskyřičné protézky na dolních zubech, ale nakonec to nebylo potřeba, nový zoubek si sám doputoval na to správné místo :-)

alvapinka
Kelišová 5604 příspěvků 22.10.14 21:55

Ok zitra tam zavolam.diky za rady!

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 22.10.14 22:28

@alvapinka dětem to trhala zubařka. Zvládly to skvěle. Nový zub se jim sám srovnal :D

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 23.10.14 10:18

Urcite zajit k zubari. S nejvetsi pravdepodobnosti to vytrhne a zoubek se pak srovna sam.

alvapinka
Kelišová 5604 příspěvků 23.10.14 16:44

Tak jsem mluvila jen se sekretarkou. a pry to nespecha.ma tam termin kontroly za dva mesice..tak nevim jestli cekat… muj chlap ma uz za mesic tak ho poslu s nim.

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 23.10.14 16:56

@alvapinka No tak tam zajdi rano mezi bolestma. To te proste nemuze odmitnout. Si pockas a je… Za dva mesice uz muze byt zub narostlej pekne krive.
Jasne ze to nespecha… za rovnatka se dneska plati pekna suma… :cert:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >