Reklama

Nový telefon dceři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 10:09
Nový telefon dceři

Zdravím, dcera si před měsícem kupovala telefon Nubia N2 a včera se jí rozbil displej, bohužel oprava by stála víc než samotný telefon a nemůžu nikde (ani ebay a podobně) najít jakýkoliv náhradní díl. Otázka tedy zní: mám jí na nový telefon přispět?
Rozbil se jí tím, že si hladila štěně a jak je známo, štěňátka jsou hravá tak do ní nějak nešikovně drclo a dceři vypadl z ruky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2766 příspěvků 08.09.18 10:18

Já bych ji přispěla, ono se tohle může stát naprosto každému. Nicméně za podmínky, že na novém telefonu bude mít silikonové pouzdro a tvrzené sklo a též bych zvážila, jestli by telefon nemohl být levnější, takže třeba malinko méně výkonný. Já osobně mám Xiaomi a můžu vřele doporučit, už mi i spadnul a dobrý, přežil bez úhony.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 08.09.18 10:19

Ja bych ji koupila novy. Tzn. zaplatila celou castku, pokud je dceri mene nez patnact let.

Ijen
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 08.09.18 10:22

Kolik je ji let?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 10:25

@Helileli na xiaomi jsme se koukali, vypadají hezky a co se týče výkonu je dost dobrý

Neeviim
Povídálka 13 příspěvků 08.09.18 10:25

Pokud jí je pod 15 zaplatila bych jí to nebo bych po ní chtěla minimální částku

Příspěvek upraven 08.09.18 v 10:26

nozu
Extra třída :D 11482 příspěvků 08.09.18 10:26

Koupila bych jí nový já a k tomu silikonový kryt a ochranné sklo. možná bych nechala dítě přispět třeba 1000 Kč, pokud má v kapesném ušetřeno. Jinak, ten telefon s rozbitým sklem nefunguje? Dost často vidím děti s příšerně omlácenými mobili a pořád jim fungují…

Příspěvek upraven 08.09.18 v 10:26

Jana206
Nadpozemská drbna 26299 příspěvků 08.09.18 10:26

Pokud je to dítě,tak je Tvoje chyba,že jsi telefon nevybavila bezpečnostními prvky,silikonovy obal a tvrzene sklo. Koupila bych nový,ale úměrně věku,levnější.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1623 příspěvků 08.09.18 10:27

Koupila bych nový,sama jsem zničila několik telefonů a vždycky to bylo nešťastnou náhodou. Jen bych investovala do ochranných prvků,fólie přes displej a kvalitního originálního krytu.

Jana206
Nadpozemská drbna 26299 příspěvků 08.09.18 10:28

Prispela by si,pokud dostává adekvátní kapesné. Rozhodně bych ji to nenechala platit treba z peněz,které dostala od babicky k narozeninám.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 10:28

Dceři je 14

Lioness34
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 08.09.18 10:31

Dcery obě dostaly xiaomi redmi 5A, jedna má zlatý a druhá růžový… a jsou dostačující. Holky máme malé, poušti si na nich YouTube a můžou dělat fotky atp. Koupit k tomu plastový kryt a ochranu skla. A telefon je naprosto vyhovující a dlouho jiný mít nebudou. Chtěli jsme něco co vydrží delší dobu.

kaja00
Extra třída :D 13428 příspěvků 08.09.18 11:02

Ať zaplatí půlku z ceny telefonu, plus ji vybav ochrannými prvky telefonu ať se to neopakuje.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 30 inzerátů 08.09.18 11:05

Taky mám xiaomi, asi za 2 tisíce a je super, mám ho rok a spokojenost. Mě telefon často někde padá, mám na sklo nějakou tu ochrannou folii a obal a zatím vše přežil.

BohunkaP
Extra třída :D 14897 příspěvků 08.09.18 11:09
@Anonymní píše:
Zdravím, dcera si před měsícem kupovala telefon Nubia N2 a včera se jí rozbil displej, bohužel oprava by stála víc než samotný telefon a nemůžu nikde (ani ebay a podobně) najít jakýkoliv náhradní díl. Otázka tedy zní: mám jí na nový telefon přispět?
Rozbil se jí tím, že si hladila štěně a jak je známo, štěňátka jsou hravá tak do ní nějak nešikovně drclo a dceři vypadl z ruky.

Pokud se jí to nestává co dva měsíce, tak bych jí koupila nový a vůbec o tom nedumala.
To se snad může stát i dospělým, není nutné exemplárně trestat za každou nehodu.

Nechtěla bych po ní ani žádné finanční přispívání - volila bych formu určitého „odpracování si“, tj. „peníze po Tobě nechci, ale protože je to dost drahá věc a zavinila to Tvoje nepozornost, pomůžeš doma s něčím, co normálně dělat nemusíš“. Osvědčilo se mi to zatím nejlépe.

Samozřejmě, pokud by telefony rozbíjela pravidelně, už by to bylo o něčem jiném.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama