Nový telefon - poraďte

19477
11.8.13 20:34

Novy telefon - poradte

Ahoj, zda se, ze muj stary telefon dosluhuje a tak jsem nucena najit si novy.
Ale je jich nejak moc a ja si nemuzu vybrat… Poradite?
Momentalne hlavne volam, obcas SMS a internet nepouzivam, protoze na tom mem starem moc nefunguje. Ale mam volna data predplacena, takze ho urcite uziju tez. Predpokladam, ze teda budu mit dotykovy, s velkym dispelejem( zatim nemam) a dulezity je pro me dobry a kvalitni fotak a abych telefon nemusela casto dobijet. Lehky. Levnejsi. Aby mi vydrzel leta a nerozpadl se. Vic pozadavku asi nemam.
Jo a kdyby byl u Vodafonu treba levnejsi, bude to plus.
Hlavne ocenim dobry fotak( a to na strankach Vodafonu nevykoukam).
Tak jestli mate nejake tipy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1491
11.8.13 20:38

Z vlastní zkušenosti ti můžu poradit BlackBerry 9790 Bold :) a pokud chceš od Vodafonu, tak s tarifem Red Samsung Galaxy Fame za 1kč :)
EDIT: jinak ta baterka u těchto telefonů vydržím max. den! je to děs, ale má to funkcí, jak na–áno, takže se nemůžeme divit :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38179
11.8.13 20:39

NOKIA měla dobré foťáky, tak se podívej na recenze na NOKII.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
11.8.13 20:40

Kvalitní foťák je dneska takřka samozřejmost, ze všech telefonů, co jsem kdy měla, jsem byla nejspokojenější s foťákem v HTC. Teď mám iPhone 4 a když nemá dostatek světla, dělá fotky strašně nekvalitní.
Telefon budeš muset dobíjet v závislosti na práci, já mám telefon jako kapesní počítač, internet, hry, e-mail, to všechno vesměs řeším jen přes něj. HTC jsem nabíjela jednou za dva dny, ale třeba iPhone musím každý den.
Co se týče váhy, bude nejlepší zajít na prodejnu a vyzkoušet si je do ruky.
Nepočítej s tím, že ti vydrží léta. Jen letmý výčet „mých“ poruch: Samsung Galaxy - po roce značně ošoupaný display, HTC - jedno nepřežilo pád na zem, druhé polití vodou, zatím asi nejdéle drží ten iPhone, i když i on má pěkného pavoučka z přední i zadní strany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38179
11.8.13 20:43

@ncc1701
Vidíš já jsem třeba s HTC spokojenej a neměnil bych, ale foťák se jim zrovna nepovedl, přestože má ten telefon klasickou spoušť, dokoce s namáčknutím, tak optika nebo SW nebo nevím co prostě nic moc. :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6747
11.8.13 20:44

Mám SONY XPERIA S a maximální spokojenost. Foťák super 12tis Mega pixelů, velký displej, kamer v HD kvalitě. Dokonce přežívá i zacházení mé dvouleté dcery. Jen teda má nějakou slabou anténku na připojení k netu, doma se k wifi připojí každý bez problému, jen já musím ladit a trvá mi to nejdýl :? Ale jinak si opravdu stěžovat nemohu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
napresdrzku
11.8.13 20:44

@anlendy. Sorry, ale pokud nepíše ani SMSky, tak maily asi taky moc ne, když nepoužívá internet a doporučovat BB.. Jako taky jsem měl, asi tři roky Bolt 9000 s pětkrát vyměněnou kuličkou a až na foťák byl super, co jsem se na něm napsal, ale je zbytečný mít klávesnici, kterou někdo nevyužije, na úkor velikosti displeje.
@mroe - nepíšeš cenu, od který se dá odvíjet, za sebe bych ti doporučil Samsung galaxy s3, teď bude za dost rozumnej peníz, ale zase ta výdrž, na druhou stranu pokud nebudeš brouzdat na netu, tak ti dva tři dny vydrží. Fotky dělá parádní, video ve Full HD - pořád jsem přemýšlel nad kamerou kvůli dětem, ale telefon zatím na natáčení bohatě dostačuje.

• Nahlásit
  • Citovat
21860
11.8.13 20:47

@mroe Hele já si onehdá koupila S III Mini a můj jakejsi XCover nebo co, de facto totožnej telefon, mně vydrží MAX 2 dny, mýmu cca 5-6 dní. Já používám i internet a další „kraviny“, on hlavně volá a píše, net nemá vůbec. Takže baterka podle využívání. Jinak já teda S III mini můžu doporučit, myslím, že co jsi psala, tak splňuje :nevim: Jasně, nemá foťák na profi fotky, ale i jsem z toho už vyvolávala a super :nevim: U VDF jsem za něj dala 1777 a mám tam závazek s min. útratou 490,–/měs na 2 roky, takže jsem si vzala neomezenej s 1,5GB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1491
11.8.13 20:47

@napresdrzku doporučuji to, s čím jsem spokojena já a to maily, tak nepíšu. Foťák má velmi dobrý, podle mě..internet, jak psala používat nejspíš bude. Mám BB už x let a tenhle je 4 v pořadí, do jiného bych nešla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
11.8.13 20:49
@napresdrzku píše:
@anlendy. Sorry, ale pokud nepíše ani SMSky, tak maily asi taky moc ne, když nepoužívá internet a doporučovat BB.. Jako taky jsem měl, asi tři roky Bolt 9000 s pětkrát vyměněnou kuličkou a až na foťák byl super, co jsem se na něm napsal, ale je zbytečný mít klávesnici, kterou někdo nevyužije, na úkor velikosti displeje.
@mroe - nepíšeš cenu, od který se dá odvíjet, za sebe bych ti doporučil Samsung galaxy s3, teď bude za dost rozumnej peníz, ale zase ta výdrž, na druhou stranu pokud nebudeš brouzdat na netu, tak ti dva tři dny vydrží. Fotky dělá parádní, video ve Full HD - pořád jsem přemýšlel nad kamerou kvůli dětem, ale telefon zatím na natáčení bohatě dostačuje.

Pokud nebude brouzdat po netu, tak jí vydrží mnohem dýl (pokud ho nebude mí 20 hodin denně v ruce) :nevim: Teď jsem se schávlně koukala mýmu chlapovi na výdrž baterky, má na ni už 5D 17H 37M a, á keště 34%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4687
11.8.13 21:04

Mám Huawei Ascend G300 a spokojenost maximální. Beterie mi rozodne vydrží dýl než jeden den, a to jsem i na netu, píšu SMS a volám. JInak cenově je to cca 3500…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1484
11.8.13 21:51

Ja doporučuji jen iPhone :nevim: jsem sním max spokojena. Vubec zadny problemy. Třeba znám lidi kteří mají samsung a htc a nechodí jim smsky.
Androida v plastaku bych teda nechtěla… Jen můj názor :kytka: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19477
11.8.13 21:52

Vydrzi JEDEN den? Jsem zvykla dobijet jednou tydne :mrgreen:
To abych si poridila dobijecku i do svych zamestnani…
Po netu moc brouzdat nebudu, na to mam pocitac, jen treba najit spojeni MHD, precist maily apod, max. odepsat na to, co hori… vic asi ne.
Ale na tom fotaku trvam.
Jinak me zatim vsechny telefony vydrzely dost dlouho, tak ani tenhle nehodlam menit driv jak za par let… :nevim:
A cena? no nidky jsem nemela telefon drazsi nez 5 tisic a uz to se mi zdalo hodne… takze levnejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
703
11.8.13 21:55

@Misi-nnka souhlasím mě se htc hrozně sekalo jedině iphone!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11408
11.8.13 21:56

Huawei je lepší už novy Y300.. jen je těžší, fotky teda nic moc.. oproti xperii mini pro jsem zklamaná, ten byl nej s klavesnici. Huawei mi vydrží cca dva dny když mám furt zaplou WiFi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama