Nákupy Bonprix

817
10.8.13 18:43

Nákupy Bonprix

Maminky, chtěla bych se zeptat, jak sedí velikosti z Bonprixu. Kdybych si třeba objednala podprsenku 70C, tak abych věděla, že bude sedět podle velikosti, díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3031
10.8.13 18:55

Mě velikosti nesedí, spíš je to o číslo míň. Objednávám měnší,. Ale to u šatů, halen.Boty zase byly malé. Na druhou stranu nebyl problém s vrácením. Prádlo jsem nekupovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3893
10.8.13 19:01

Tak já musím říci že většinou objednávat velikost co normálně nosím, ale zálěží na maeriálu. a zrovna podprsenky si tam nemůžu vynachválit- mám jich asi 5 a všechny perfektě sedí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22759
10.8.13 19:16

Podprsenky mám tři, a sedí podle měření a jejich tabulek velikostí. Jinka oblečení spíš minimálně o číslo menší brát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
10.8.13 19:38

Nesnáším Bonprix! velikost mi nikdy nesedí, a to nemluvím o tý době než mi to přijde :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
5105
10.8.13 19:41

U Bonprix vzít vždy o číslo menší - možná i o dvě.
Prádlo jak kdy, někdy mi sedělo, jindy zase ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3893
10.8.13 21:50

Pisete o kravskem mleku. myslite kupovane v krabici ci flasce jako cerstve? automaty uz tady nejsou tak nevim jestli normalni z obchodu a nebo od soukromnika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
817
11.8.13 13:07

Děkuju :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
11.8.13 14:27

Oblečení to chce brát o číslo až dvě menší, boty o číslo větší. Prádlo od nich nekupuju.
Většinou počkám, když je akce třeba 20% na vše a objednám najednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5886
18.9.13 11:14

Všechny moc zdravím :mavam:
Nemám žádné zkušenosti s nakupováním v bonprixu. Skoro každý radí brát o číslo menší velikost. U mě si ale nejsem jistá, jak nakupovat.
Mám velká prsa a zbytek těla bych řekla, že jakž takž normální. Přes prsa mám 116cm a opravdu nevím, jaké číslo kabátku na zimu objednat.
Našla jsem paní, která prodává ten, co chci já ve velikosti 46.
V průramcích má 60cm, což by mi mělo být (i když dle jejich tabulky bych měla mít číslo 52-54), ale dle mě má krátké rukávy :-(
Ach jo- o kolik myslíte, že by byl širší a delší v rukávech v té velikosti 48???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.13 11:42

S Bonprixem mám zkušenosti nedobré. Zboží v reálu vypadá úplně jinak než na katalogových fotkách, u šatů mi chyběl pásek (byl v ceně šatů) a reklamace horor! Za mě Bonprix už nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
18.9.13 11:51

Já tam občas něco koupím a celkem spokojená. Až na jednu sukni a kalhotky co byly fakt příšerný v pohodě.
Rifle super, mikina a svetr a trika taky ;) Asi záleží jak co. Čtu si vždycky hodnocení u toho danýho oblečku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
18.9.13 11:54

Už jsem pár věcí objednala. Velikosti fakt raději menší, ale jak u čeho. No dost jsem toho vrátila a u mě teda nebyl problém. Peníze asi do měsíce přišly. Takže objednán, zaplatím za dobírku, a pokud to není, pošlu okamžitě zpět. Pokud ti není líto poštovného za vrácený balík, tak si to prostě vyzkoušíš a buď a nebo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3893
18.9.13 12:00

Já si většinou beru svoji velikost, jelikož právě přes prsa mi o velikost menší bývá malé. Ale také jak co. Zálěží hodně na materiálu a celkovém střihu. a s vrácením nikdy nebyl problém. nejlepší je, když je poštovné zdarma, při vrácení se,,prodělá jen" to poštovné zpět. Pokud se vrací zboží ale kvůli vadě na oblečení, tak to poštovné zpět oni proplácí, když se jim zašle na email kopie podacího lístku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5886
18.9.13 12:08

Já to teda asi risknu. I když teda vlastně ani netuším, jaký střih by mi na ty moje prsa vyhovoval, by je ještě více nezvětšoval :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama