Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
@monamikmik ja za sebe muzu rict, ze neskrta, ve meste se s ni jezdi dobre…i jsme byli na poli, to slo teda dost z tuha.
Tak dávám nějaký fotečky.. malýho jsem odchytla jak lozil okolo tak je tam jak vagabund.. vždy strácí ponožky…
![]()
@monamikmik píše:..ahojky, omlouvám se, že píši až dnes, ale dřív jsem se tady nedostala
Alishi… pls jak se ti s nunou jezdí přez obrubníky? neškrtá to? nedře to? ptala se mě kamoška a já zatím s ní budu vyjíždět jen do center a vím že ty jezdíš… moc děkuji za odpověď…![]()
![]()
@monamikmik píše:…no tak tady mi nezbývá než zatleskat
Tak dávám nějaký fotečky.. malýho jsem odchytla jak lozil okolo tak je tam jak vagabund.. vždy strácí ponožky…![]()
![]()
A můžu se ještě na něco k tvému krásnému modráčku zeptat?..to polohování má jen jednu polohu nebo jich má víc…je to fakt boží…je jasný, že prďolkovi se v kočárku mooooc líbí ![]()
@monamikmik píše:…už jsem sice koupila ten origoš Nuna, ale ty fotky s tvým fusakem od Emitexu by mě stejně moc zajímaly…tak prosím, dej mi je tadyyyyy
no já ti ho tam pak prbubnu nebo ho máš doma?
jak si pro něho pojedu hned nafotím v tom sněhu se mi přes celý město nechceale na druhou stranu
Jé moc děkuji za příspěvky.. já ho tam zkusím dat a nafotit ti to jen mám šedej
a kdyby se ti chtělo tak mi vyfoť ten origoš i když mi fakt ven jezdíme normálním kočárkem.. jinak dnes jedem do nákupáku tak si zajezdím už se těším..
Gratujuji ke koupi kočárku.
Ten modrý je krásný.
Jen k původnímu tématu. Našla jsem fotku, kde jde košík opravdu sundat. ![]()
@k.a.c.k.a.1 píše:..no tak to koukám jako blázen
Gratujuji ke koupi kočárku.Ten modrý je krásný.
Jen k původnímu tématu. Našla jsem fotku, kde jde košík opravdu sundat.
..já už jsem byla s moji Nunou na reklamaci
…upadlo nám kolečko…zjistila jsem, že přední kolečko mělo pod tou šedou krytkou místo nítku jen dvě placaté podložky tudíž se vychechlaly a kolečko upadlo!!! Okamžitě mi dali nový kočárek (dnes) a k mé hrůze jsem zjistila, že obě přední kolečka mají místo těch nítků to samé - jen dvě podložky…můžete mi některá z vás kouknout na svou Nunu, oddělat ty krytky a podívat se jestli tam máte na každé straně ty nítky nebo tam máte na některé straně jen ty dvě zubaté kovové podložky…předem moc děkuji!!! jsem vytočená na mraky ![]()
ALIS
z jedné strany je nýtek a z druhé strany taková zubatá podložka ale chlap řekl že to tak musí být že tam nemůžou být dva nýtky…
jinak co ti k tomu řekli???
@monamikmik píše:…děkuji moc, jsi zlatíčko, že ses mi koukla
ALIS
z jedné strany je nýtek a z druhé strany taková zubatá podložka ale chlap řekl že to tak musí být že tam nemůžou být dva nýtky…
jinak co ti k tomu řekli???
Alis není za co můj taky není nějakej kutil spíš naopak ale jsem ho donutila na to kouknout..jinak doma vše spravuje většinou starší syn je mu už skoro 20… tak doufám že to už bude ok držím pěstičky.. jinak se chystám tym ti nafotit ten fusak ale mám ho v druhým kočárku tak jak ho přehodím.. jestli se ti bude chtít hoď ten tvůj
pa