O kolik vyrostlo vaše miminko za první rok života?

172
14.9.11 19:51

O kolik vyrostlo Vase miminko za prvni rok zivota?

Ahojky vsem:-)))…Maminky, prosim o zkusenosti pozorovani..: o kolik cm vyrostlo Vase miminko za 6 mesicu od 6 mesice zivota…??… :nevim: :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17310
14.9.11 19:53

o 10cm :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
14.9.11 19:56

8 cm :lol: (v prvním půlroce 19 cm)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27305
14.9.11 19:57

o 11 cm ( v prvním půlroce 21 :-) )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7576
14.9.11 19:59

Dotaz je tedy za první rok nebo za druhou půlku prvního roku?
Za první rok vyrostla o 32cm, za dobu mezi 6.-12.měs o 12cm.

K čemu ten údaj má sloužit?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1219
14.9.11 20:00

o 9 cm

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
14.9.11 20:01

Tady jsou samí čahouni :mrgreen: A to Samík je o půl hlavy vyšší, než jeho vrstevníci :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
87
14.9.11 20:02

Dcera o 8,5cm a syn o 8 cm :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27305
14.9.11 20:03
Háta_x píše:
Dotaz je tedy za první rok nebo za druhou půlku prvního roku?
Za první rok vyrostla o 32cm, za dobu mezi 6.-12.měs o 12cm.K čemu ten údaj má sloužit?

tipuju, že si zakl. myslí, že jí dítě málo roste :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
172
14.9.11 20:05
Ano, myslela jsem za druhy pulrok…Totiz mala se narodila merila 54 cm.Ted za 6 mesicu vyrostla na 16 cm..Tak rada bych preblizne vedela o kolik muze jeste vytahnout:-)…Jestli velikost obleceni 74-80mne vydrzi do jara:-))))))))
Háta_x píše:
Dotaz je tedy za první rok nebo za druhou půlku prvního roku?
Za první rok vyrostla o 32cm, za dobu mezi 6.-12.měs o 12cm.K čemu ten údaj má sloužit?
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
14.9.11 20:05
MaryClementine píše:
Háta_x píše:
Dotaz je tedy za první rok nebo za druhou půlku prvního roku?
Za první rok vyrostla o 32cm, za dobu mezi 6.-12.měs o 12cm.K čemu ten údaj má sloužit?
tipuju, že si zakl. myslí, že jí dítě málo roste :nevim:

Nebo zatím v prvním půlroce vyrostlo o těch 20 cm a ona se děsí, že v druhém půlroce to bude dalších 20 :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
14.9.11 20:08
Natalie 30 píše:
Ano, myslela jsem za druhy pulrok…Totiz mala se narodila merila 54 cm.Ted za 6 mesicu vyrostla na 16 cm..Tak rada bych preblizne vedela o kolik muze jeste vytahnout:-)…Jestli velikost obleceni 74-80mne vydrzi do jara:-))))))))
Háta_x píše:
Dotaz je tedy za první rok nebo za druhou půlku prvního roku?
Za první rok vyrostla o 32cm, za dobu mezi 6.-12.měs o 12cm.K čemu ten údaj má sloužit?

Samík byl v půlroce stejně velký a na jaře už jsme kupovali 86. Ale zimu v 74 myslím dochodil :think: Rozhodně většinou :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27305
14.9.11 20:08
Natalie 30 píše:
Ano, myslela jsem za druhy pulrok…Totiz mala se narodila merila 54 cm.Ted za 6 mesicu vyrostla na 16 cm..Tak rada bych preblizne vedela o kolik muze jeste vytahnout:-)…Jestli velikost obleceni 74-80mne vydrzi do jara:-))))))))
Háta_x píše:
Dotaz je tedy za první rok nebo za druhou půlku prvního roku?
Za první rok vyrostla o 32cm, za dobu mezi 6.-12.měs o 12cm.K čemu ten údaj má sloužit?

jo takhle :-) tak to neboj, vyroste tak o půlku toho, co v prvním půlroce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
172
14.9.11 20:08
Tak to doufam ze nebude takova spagetina:-))))Max. jeste o 6 cm:-))) , to staci:-))
Angua píše:
MaryClementine píše:
Háta_x píše:
Dotaz je tedy za první rok nebo za druhou půlku prvního roku?
Za první rok vyrostla o 32cm, za dobu mezi 6.-12.měs o 12cm.K čemu ten údaj má sloužit?
tipuju, že si zakl. myslí, že jí dítě málo roste :nevim:
Nebo zatím v prvním půlroce vyrostlo o těch 20 cm a ona se děsí, že v druhém půlroce to bude dalších 20 :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9044
14.9.11 20:20

Tak Samik za prvních 6 mesicu o 16 cm a dalsich 6 mesicu uz jen o 9cm :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek