Obézní žena v letadle?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 18:57
obézní žena v letadle?

Je tady nějaká obézní maminka, vel. 54/56, která už letěla letadlem? Mám velké zdravotní potíže a momentálně mám šílenou váhu. Vlezla jste se do sedačky? Chceme letět do Řecka a mám z toho noční můry.

Druhou otázku mám i pro ostatní. Jak to funguje s pitím a jídlem v letadle? Na jídlo už asi nebudeme mít nárok. Pití a jídlo v letadle je prý hrozně drahé. CO s tím? Hlavně ať dítě nemá hlad a žízen :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
 
MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 18.03.18 19:00

První nevím, ale můžeš si doma sbalit jakoukoliv svačinu (ovoce, housky a tak..) a určitě malou lahvicku vody popr. Koupit na letišti láhev a oni ti ji daji do sáčku a ten muže do letadla, nebo za tou poslední kontrolou byli i automaty :lol: :jazyk:

 
MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 18.03.18 19:01

Jo a vemte si bonbóny na cucani proti zalehlim uším, ty sem taky nedostala :lol:

 
EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 18.03.18 19:06

Jídlo a pití v letadle drahé fakt není, ale pití snad dostanete a jídlo se musí předem objednat. Jinak ti dají na krátkém letu tak max. nějakou bagetu enbo spíš chipsy.

 
Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 18.03.18 19:08

Drahé to není, v řádu eur. S druhým, tj. sedačkou neporadím ;) Co třeba zkusit první třídu? Víc místa? Nevim no… Kolik vážíš? Sedačky nejsou podle váhy? :nevim:

 
Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 18.03.18 19:09

No :think: co vím, tak šířka sedačky je tak 43-45 cm. Nevím jaké má tato velikost rozměry, ale já mám velikost 42, ale jsem spíš hruška a pro mě je to akorát. Každopádně pro pohodlí obézních lidí se kupuje extraseat, takže se vlastně té dotyčné osobě zabookují 2 sedačky, ta druhá je levnější (bez tax). Informuj se o tom ;)

A jídlo je fakt zpoplatněné, ale nějaké sušenky do letadla můžou :) s pitím je to složitější, tekutiny nesmí mít nad 100 ml, ale prázdná lahev nevadí. My si ji většinou vezmeme a na záchodě naplníme vodou. Každopádně nevím jak dítko je velké, dětská výživa je přes kontrolu povolená.

 
P4ja
Kelišová 6587 příspěvků 18.03.18 19:10

No záleží na letecké společnosti, se kterou letíte. Nízkonákladovky nedávají vůbec nic. Do Řecka je to kousek. Jinak jídlo nevadí a pití se dá koupit v duty free shopech, to je bez problémů. Jinak láhve s pitím většinou zabavují všechny. Jestli se tedy nezměnily předpisy.

 
alisekR
Kelišová 5250 příspěvků 18.03.18 19:11
@Anonymní píše:
Je tady nějaká obézní maminka, vel. 54/56, která už letěla letadlem? Mám velké zdravotní potíže a momentálně mám šílenou váhu. Vlezla jste se do sedačky? Chceme letět do Řecka a mám z toho noční můry.Druhou otázku mám i pro ostatní. Jak to funguje s pitím a jídlem v letadle? Na jídlo už asi nebudeme mít nárok. Pití a jídlo v letadle je prý hrozně drahé. CO s tím? Hlavně ať dítě nemá hlad a žízen :think:

Myslím, že se vejdeš, ale na záchod v letadle radši nechoď, tam bys musela couvat ???? jídlo si můžeš vzít sebou. Mimo to myslím že let do Řecka přežijete bez jídla. Pití si za osobní kontrolou zas koupíte v gatu v automatu a to není drahé. A mimo to v letadle většinou vodu do kelímku rozlévají zdarma. ????.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 19:13

@Hannah345 no druhou sedačku nechci, budu sedět vedle syna, takže můžu překypovat do jeho sedačky, spíše se bojím co pás atd. :( a na záchodě myslíš jako v letadle?? no my pijeme všichni jen vodu

 
quinsley
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 18.03.18 19:17

Doporučuji si rezervovat předem sedadla, tak abys seděla vedle manžela a na sedadle do uličky. Nebo minimálně na check-inu, rict, že nechceš omezovat spolucestující a potřebuješ mít trosku víc prostoru.
Jidlo a pití pro dítě vzít muzes. V primerenem množství. Maximálně ti dají před nimi ochutnat. Po odbavení před nástupem na let si muzes koupit jídlo a pití normálně na letišti. Je to dražší, ale ne nijak tragicky.

 
Konnny
Závislačka 2569 příspěvků 18.03.18 19:18
@Anonymní píše:
@Hannah345 no druhou sedačku nechci, budu sedět vedle syna, takže můžu překypovat do jeho sedačky, spíše se bojím co pás atd. :( a na záchodě myslíš jako v letadle?? no my pijeme všichni jen vodu

Pásu se vůbec neboj, můj muž má velkej pupek a říká si letušce o prodlužku na pás - ta je dlouhá hooodně.

 
Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 18.03.18 19:18
@Anonymní píše:
@Hannah345 no druhou sedačku nechci, budu sedět vedle syna, takže můžu překypovat do jeho sedačky, spíše se bojím co pás atd. :( a na záchodě myslíš jako v letadle?? no my pijeme všichni jen vodu

Myslím normálně na letišti na záchodě, potom, co projdeš kontrolou ;) pás je polohovatelný, dá se přizpůsobovat postavě. S tou sedačkou si to promysli, i pro tebe je to pohodlnější, sedačky jsou hlavně po třech, vedle synka můžeš sedět i tak :) znám na to jeden obrázek, jak to může vypadat, zkusím najít :D

 
entropy
Závislačka 2668 příspěvků 18.03.18 19:20
@Anonymní píše:
@Hannah345 no druhou sedačku nechci, budu sedět vedle syna, takže můžu překypovat do jeho sedačky, spíše se bojím co pás atd. :( a na záchodě myslíš jako v letadle?? no my pijeme všichni jen vodu

Bych se tak nebála, dnes je řada cestujících nadrozměr a letecké společnosti s tím počítají. Už víš, s jakou společností poletíš?

 
vulpes
Kelišová 5050 příspěvků 18.03.18 19:21
@Hannah345 píše:
No :think: co vím, tak šířka sedačky je tak 43-45 cm. Nevím jaké má tato velikost rozměry, ale já mám velikost 42, ale jsem spíš hruška a pro mě je to akorát. Každopádně pro pohodlí obézních lidí se kupuje extraseat, takže se vlastně té dotyčné osobě zabookují 2 sedačky, ta druhá je levnější (bez tax). Informuj se o tom ;)A jídlo je fakt zpoplatněné, ale nějaké sušenky do letadla můžou :) s pitím je to složitější, tekutiny nesmí mít nad 100 ml, ale prázdná lahev nevadí. My si ji většinou vezmeme a na záchodě naplníme vodou. Každopádně nevím jak dítko je velké, dětská výživa je přes kontrolu povolená.

já jsem vysoká + mám přes zadek poctivě 42 velikost a musím potvrdit, že v rámci těch nízkonákladovek si v tom sedadle taky připadám tip-top a vždycky si říkám, jak to dělají silnější lidé…?
A teď mě napadlo…copak sedadlo! Ale dveře na toaletu u Travel servisu, to je celkem limitní záležitost 8o Já už jsem z toho udělala doma pojem, vždycky říkám, že jestli ještě přiberu, tak už nemůžu lítat s Travel servisem, protože se už nevlezu na ten záchod… ;)
Fakt nevím, bohužel neporadím, ale ty nízkonákladovky, to je fakt mor! Ale do Řecka se to dá nějak vždycky vydržet.

Pití si vždycky koupím v automatu před nástupem do letadla. Ne že by člověk si to v letadle nemohl koupit, ale než začnou roznášet to občerstvení…pak zas když se letí přes noc nechci otravovat a taky ty jejich příděli s 1 dcl…prostě normální petka 0,5l z automatu to celkem řeší.

 
Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 18.03.18 19:22

https://cestovani.idnes.cz/…m-sveta.aspx?…
Tady je ten odstrašující příklad :D jsem si jistá, že takto nevypadáš, ale tak to dopadne, když Američan podcení situaci :D

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >