Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
to znám…už jsem to kdysi slyšela..tohle je mazec..to je chystavý jak sviň
![]()
http://www.youtube.com/watch?…
duckina píše:
to znám…už jsem to kdysi slyšela..tohle je mazec..to je chystavý jak sviň![]()
![]()
http://www.youtube.com/watch?…
Tak to je taky hit,zpívali jsme to na den dětí našlukovaní héliem
![]()
tak tohle jsem teď hledala od tý doby,cos sem hodila odkaz na tuho kašp. v rohl.
..na fb jsem si to ještě ten minulý rok sekala každej večer na zeď ![]()
http://www.youtube.com/watch?…
Příspěvek upraven 18.11.11 v 14:29
duckina píše:
tak tohle jsem teď hledala od tý doby,cos sem hodila odkaz na tuho kašp. v rohl...na fb jsem si to ještě ten minulý rok sekala každej večer na zeď
http://www.youtube.com/watch?…
Však to už si sem dávala,ne?
Aniska888 píše:duckina píše:Však to už si sem dávala,ne?
tak tohle jsem teď hledala od tý doby,cos sem hodila odkaz na tuho kašp. v rohl...na fb jsem si to ještě ten minulý rok sekala každej večer na zeď
http://www.youtube.com/watch?…
opraveno
jsem zapomněla zkopírovat novej odkaz ![]()
duckina píše:Aniska888 píše:opravenoduckina píše:Však to už si sem dávala,ne?
tak tohle jsem teď hledala od tý doby,cos sem hodila odkaz na tuho kašp. v rohl...na fb jsem si to ještě ten minulý rok sekala každej večer na zeď
http://www.youtube.com/watch?…
jsem zapomněla zkopírovat novej odkaz
Napadlo mě to ![]()
duckina píše:Aniska888 píše:opravenoduckina píše:Však to už si sem dávala,ne?
tak tohle jsem teď hledala od tý doby,cos sem hodila odkaz na tuho kašp. v rohl...na fb jsem si to ještě ten minulý rok sekala každej večer na zeď
http://www.youtube.com/watch?…
jsem zapomněla zkopírovat novej odkaz
Ahojky holky ![]()
Jak se máte? Já jsem dneska z práce nějaká utahaná a do toho hučí malej…prostě paráda ![]()
![]()
evjaja píše:
Ahojky holky
Jak se máte? Já jsem dneska z práce nějaká utahaná a do toho hučí malej…prostě paráda
Já se mám dobře..až je mi blbé sem psát, že se šíleně nudím a bude se asi nudit celý víkend.. ![]()
werunqa píše:evjaja píše:Já se mám dobře..až je mi blbé sem psát, že se šíleně nudím a bude se asi nudit celý víkend..
Ahojky holky
Jak se máte? Já jsem dneska z práce nějaká utahaná a do toho hučí malej…prostě paráda
Tak tenhle pocit bohužel znám…Doma ten čas vůbec neutíka…
Ale nestěžuju si ![]()
Aniska888 píše:werunqa píše:Tak tenhle pocit bohužel znám…Doma ten čas vůbec neutíka…evjaja píše:Já se mám dobře..až je mi blbé sem psát, že se šíleně nudím a bude se asi nudit celý víkend..
Ahojky holky
Jak se máte? Já jsem dneska z práce nějaká utahaná a do toho hučí malej…prostě paráda
Ale nestěžuju si
Mě to ani tak nepřijde, když je můj doma..ale teď bude celý víkend pryč.. ![]()
a já to klidně napíšu
..jsem doma a nudim se jak pr*** ,manžel většinou dělá 16tky a já si musim vystačit s papouchem ![]()
werunqa píše:Aniska888 píše:Mě to ani tak nepřijde, když je můj doma..ale teď bude celý víkend pryč..werunqa píše:Tak tenhle pocit bohužel znám…Doma ten čas vůbec neutíka…evjaja píše:Já se mám dobře..až je mi blbé sem psát, že se šíleně nudím a bude se asi nudit celý víkend..
Ahojky holky
Jak se máte? Já jsem dneska z práce nějaká utahaná a do toho hučí malej…prostě paráda
Ale nestěžuju si
No já jen doufám, že tohle nebude celej výkend ![]()
Ale snad nee
Protože si zítra bere prcka babička…a maminka s tatínkem vyrážej na koncert (myslím že poslední) ![]()
duckina píše:
a já to klidně napíšu..jsem doma a nudim se jak pr*** ,manžel většinou dělá 16tky a já si musim vystačit s papouchem
To můj chodí jen na ranní a jednou za 3 týdny na odpolední..ale než přijde domů je už pomalu podvečer, venku tma jak v pr..li..
Holky, nastavila jsem si tady na emiminu, že nechci dostávat upozornění na email, když někdo napíše do diskuze a stejně mi to chodí..
cos tím??Už jsem to několikrát zkoušela nastavit znovu a nic.. ![]()
No tky musim říct, že nějaký courání po hospodách pro mě poslední dobou neni…nebaví mě to.
To si radši doma pustim něco v telce a přítele vyšlu samotnýho. Mam klid a stejně jsem do půl desátý tuhá ![]()
werunqa píše:duckina píše:
a já to klidně napíšu..jsem doma a nudim se jak pr*** ,manžel většinou dělá 16tky a já si musim vystačit s papouchem
To můj chodí jen na ranní a jednou za 3 týdny na odpolední..ale než přijde domů je už pomalu podvečer, venku tma jak v pr..li..
Holky, nastavila jsem si tady na emiminu, že nechci dostávat upozornění na email, když někdo napíše do diskuze a stejně mi to chodí..cos tím??Už jsem to několikrát zkoušela nastavit znovu a nic..
Rozkopej to ![]()