Objevení // září 2011, přidejte se :-)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
854
18.11.11 14:13

to znám…už jsem to kdysi slyšela..tohle je mazec..to je chystavý jak sviň ;) :potlesk: :pankac:
 http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1244
18.11.11 14:16
duckina píše:
to znám…už jsem to kdysi slyšela..tohle je mazec..to je chystavý jak sviň ;) :potlesk: :pankac:
http://www.youtube.com/watch?…

Tak to je taky hit,zpívali jsme to na den dětí našlukovaní héliem :-D :pankac: :pankac: :potlesk: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
854
18.11.11 14:22

tak tohle jsem teď hledala od tý doby,cos sem hodila odkaz na tuho kašp. v rohl. :hug: ..na fb jsem si to ještě ten minulý rok sekala každej večer na zeď :D

http://www.youtube.com/watch?…

Příspěvek upraven 18.11.11 v 14:29

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1244
18.11.11 14:27
duckina píše:
tak tohle jsem teď hledala od tý doby,cos sem hodila odkaz na tuho kašp. v rohl. :hug: ..na fb jsem si to ještě ten minulý rok sekala každej večer na zeď :Dhttp://www.youtube.com/watch?…

Však to už si sem dávala,ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
854
18.11.11 14:29
Aniska888 píše:
duckina píše:
tak tohle jsem teď hledala od tý doby,cos sem hodila odkaz na tuho kašp. v rohl. :hug: ..na fb jsem si to ještě ten minulý rok sekala každej večer na zeď :Dhttp://www.youtube.com/watch?…
Však to už si sem dávala,ne?

opraveno :D jsem zapomněla zkopírovat novej odkaz :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1244
18.11.11 14:32
duckina píše:
Aniska888 píše:
duckina píše:
tak tohle jsem teď hledala od tý doby,cos sem hodila odkaz na tuho kašp. v rohl. :hug: ..na fb jsem si to ještě ten minulý rok sekala každej večer na zeď :Dhttp://www.youtube.com/watch?…
Však to už si sem dávala,ne?
opraveno :D jsem zapomněla zkopírovat novej odkaz :D

Napadlo mě to ;-)

duckina píše:
Aniska888 píše:
duckina píše:
tak tohle jsem teď hledala od tý doby,cos sem hodila odkaz na tuho kašp. v rohl. :hug: ..na fb jsem si to ještě ten minulý rok sekala každej večer na zeď :Dhttp://www.youtube.com/watch?…
Však to už si sem dávala,ne?
opraveno :D jsem zapomněla zkopírovat novej odkaz :D
:potlesk: :potlesk: :potlesk: Znám a fakt mazec :palec: Mám radost že nejsem psychopat sama;-)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
240
18.11.11 14:34

Ahojky holky :kytka:
Jak se máte? Já jsem dneska z práce nějaká utahaná a do toho hučí malej…prostě paráda :-?
 8-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8265
18.11.11 14:36
evjaja píše:
Ahojky holky :kytka:
Jak se máte? Já jsem dneska z práce nějaká utahaná a do toho hučí malej…prostě paráda :-?
8-)

Já se mám dobře..až je mi blbé sem psát, že se šíleně nudím a bude se asi nudit celý víkend.. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1244
18.11.11 14:38
werunqa píše:
evjaja píše:
Ahojky holky :kytka:
Jak se máte? Já jsem dneska z práce nějaká utahaná a do toho hučí malej…prostě paráda :-?
8-)
Já se mám dobře..až je mi blbé sem psát, že se šíleně nudím a bude se asi nudit celý víkend.. :roll:

Tak tenhle pocit bohužel znám…Doma ten čas vůbec neutíka… :-( Ale nestěžuju si :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8265
18.11.11 14:40
Aniska888 píše:
werunqa píše:
evjaja píše:
Ahojky holky :kytka:
Jak se máte? Já jsem dneska z práce nějaká utahaná a do toho hučí malej…prostě paráda :-?
8-)
Já se mám dobře..až je mi blbé sem psát, že se šíleně nudím a bude se asi nudit celý víkend.. :roll:
Tak tenhle pocit bohužel znám…Doma ten čas vůbec neutíka… :-( Ale nestěžuju si :-D

Mě to ani tak nepřijde, když je můj doma..ale teď bude celý víkend pryč.. :cry:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
854
18.11.11 14:45

a já to klidně napíšu :-D ..jsem doma a nudim se jak pr*** ,manžel většinou dělá 16tky a já si musim vystačit s papouchem :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
240
18.11.11 14:46
werunqa píše:
Aniska888 píše:
werunqa píše:
evjaja píše:
Ahojky holky :kytka:
Jak se máte? Já jsem dneska z práce nějaká utahaná a do toho hučí malej…prostě paráda :-?
8-)
Já se mám dobře..až je mi blbé sem psát, že se šíleně nudím a bude se asi nudit celý víkend.. :roll:
Tak tenhle pocit bohužel znám…Doma ten čas vůbec neutíka… :-( Ale nestěžuju si :-D
Mě to ani tak nepřijde, když je můj doma..ale teď bude celý víkend pryč.. :cry:

No já jen doufám, že tohle nebude celej výkend :zed:
Ale snad nee :wink: Protože si zítra bere prcka babička…a maminka s tatínkem vyrážej na koncert (myslím že poslední) :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8265
18.11.11 14:47
duckina píše:
a já to klidně napíšu :-D ..jsem doma a nudim se jak pr*** ,manžel většinou dělá 16tky a já si musim vystačit s papouchem :zed:

To můj chodí jen na ranní a jednou za 3 týdny na odpolední..ale než přijde domů je už pomalu podvečer, venku tma jak v pr..li..

Holky, nastavila jsem si tady na emiminu, že nechci dostávat upozornění na email, když někdo napíše do diskuze a stejně mi to chodí.. :pocitac: cos tím??Už jsem to několikrát zkoušela nastavit znovu a nic.. :cry:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
240
18.11.11 14:48

No tky musim říct, že nějaký courání po hospodách pro mě poslední dobou neni…nebaví mě to.
To si radši doma pustim něco v telce a přítele vyšlu samotnýho. Mam klid a stejně jsem do půl desátý tuhá :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1244
18.11.11 14:48
werunqa píše:
duckina píše:
a já to klidně napíšu :-D ..jsem doma a nudim se jak pr*** ,manžel většinou dělá 16tky a já si musim vystačit s papouchem :zed:

To můj chodí jen na ranní a jednou za 3 týdny na odpolední..ale než přijde domů je už pomalu podvečer, venku tma jak v pr..li..

Holky, nastavila jsem si tady na emiminu, že nechci dostávat upozornění na email, když někdo napíše do diskuze a stejně mi to chodí.. :pocitac: cos tím??Už jsem to několikrát zkoušela nastavit znovu a nic.. :cry:

Rozkopej to ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty