Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
@elis_an3 Já musím kombinézu teprve koupit. Ty, které se mi líbí, jsou za 700,– a víc, což mi přijde dost. A zase ze sekáče nerada beru (mám jen 2 overálky), takže musím počkat na slevy…
@smurfka Já třeba pro malé mimčo (měli jsme říjňátko) kombinézu používala vlastně jen přes tričko a plenku… bylo to úžasné třeba u doktora, svlékneš jednu vrstvu a je hotovo
akorát to tedy není na courání do obchodu a podobně, tam je lepší kombinézu nedávat a dát jen třeba fleecový overal.
Tak já čekám miminko v prosinci a mám půjčené kombinézky chlupatky a ještě jsem koupila fusak Emitex combi a tak jsem zvědavá, jaká bude zima a jak potom miminko oblékat.
@nataluska já čekám taky v prosinci a mám taky jen chlupatou kombinézku a taky Emitex combi
k tomu ještě zavinovačku do autosedačky od emitexu, tak taky jsem zvědavá, dnes jsem zrovna pčemýšlela, co vezmu do porodnice na cestu domů
ať ji nepřenavlíkám ![]()
Tak to do autosedačky mám taky už po holkách a teď čekáme 18.prosince třetí holčičku, tak jsem zvědavá, ale asi slabší kombinézku a fusak do autosedačky.