Oblečení do fusaku Emitex

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7449
9.8.12 09:13

@elis_an3 Já musím kombinézu teprve koupit. Ty, které se mi líbí, jsou za 700,– a víc, což mi přijde dost. A zase ze sekáče nerada beru (mám jen 2 overálky), takže musím počkat na slevy…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101928
9.8.12 09:14

@smurfka Já třeba pro malé mimčo (měli jsme říjňátko) kombinézu používala vlastně jen přes tričko a plenku… bylo to úžasné třeba u doktora, svlékneš jednu vrstvu a je hotovo :-) akorát to tedy není na courání do obchodu a podobně, tam je lepší kombinézu nedávat a dát jen třeba fleecový overal.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7250
9.8.12 09:59

Tak já čekám miminko v prosinci a mám půjčené kombinézky chlupatky a ještě jsem koupila fusak Emitex combi a tak jsem zvědavá, jaká bude zima a jak potom miminko oblékat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
elis_an3
9.8.12 13:38

@nataluska já čekám taky v prosinci a mám taky jen chlupatou kombinézku a taky Emitex combi :-) k tomu ještě zavinovačku do autosedačky od emitexu, tak taky jsem zvědavá, dnes jsem zrovna pčemýšlela, co vezmu do porodnice na cestu domů :-D ať ji nepřenavlíkám :D

  • Citovat
  • Upravit
7250
9.8.12 15:53

Tak to do autosedačky mám taky už po holkách a teď čekáme 18.prosince třetí holčičku, tak jsem zvědavá, ale asi slabší kombinézku a fusak do autosedačky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková