Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Ahoj,
prosím o radu. Jak byste oblékli 9ti měsíčního chlapečka do fusaku značky Mucki. Je dost teplý. Do teď měl venku v kočáru jen teplou zimní bundu, pod tím body s dl. rukávem a slabé tričko s dl. rukávem, punčocháče, tepláky, boty, čepice, přes něj deka a nánožník. V kočáru mi venku zatím jen spí, takže je pořad tak v polosedě. Nechce se mi, ale třeba dneska, když teď u nás je -1, dát do toho fusaku ještě tu teplou zimní bundu, to se asi upeče, hlavně by se do toho asi nevešel. Co myslíte? Dala bych jen podzimní bundu, třeba flauš. mikinu a normálně punčocháče a tepláky?
Díky
já dávala i v mrazech do fusaku -punčocháče, body, slabou kombinézku a ve fusaku byla zababušená -maximálně něco navíc na nohy, má je vždy zmrzlé. Pokud je tam schovaný tak bych nenabalovala, co bys mu pak dala v -10? ![]()