Jak obléknout do teplého fusaku Mucki

767
11.11.11 08:52

Jak obléknout do teplého fusaku Mucki

Ahoj,
prosím o radu. Jak byste oblékli 9ti měsíčního chlapečka do fusaku značky Mucki. Je dost teplý. Do teď měl venku v kočáru jen teplou zimní bundu, pod tím body s dl. rukávem a slabé tričko s dl. rukávem, punčocháče, tepláky, boty, čepice, přes něj deka a nánožník. V kočáru mi venku zatím jen spí, takže je pořad tak v polosedě. Nechce se mi, ale třeba dneska, když teď u nás je -1, dát do toho fusaku ještě tu teplou zimní bundu, to se asi upeče, hlavně by se do toho asi nevešel. Co myslíte? Dala bych jen podzimní bundu, třeba flauš. mikinu a normálně punčocháče a tepláky?
 Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17180
11.11.11 09:09

já dávala i v mrazech do fusaku -punčocháče, body, slabou kombinézku a ve fusaku byla zababušená -maximálně něco navíc na nohy, má je vždy zmrzlé. Pokud je tam schovaný tak bych nenabalovala, co bys mu pak dala v -10? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10726
11.11.11 09:38

Bych mu pod teplacky dala jeste nejake tenke kalhotky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková