Oblečení pro ředitele

145
27.5.21 13:14

Oblečení pro ředitele

Holky prosím o radu. Manžel pracuje jako ředitel školy na menším městě a řeším oblekani. Rád nosí trička s límečkem, k tomu kalhoty (ne oblekove) a třeba sako. Vše spíše ležérní.
Ale ty trika jsou takové ne moc šmrncovní. Můžete mi poradit kde na taková trika jít?
Nebo jak by se podle vas měl takový ředitel oblékat? Má ne co přes 40, postavu pěknou až na pupek :P
Moc díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5452
27.5.21 13:28

Místo trička s pupkem by měl nosit košile bez pupku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3971
27.5.21 13:33

Zkus mrknout na značku Gant , můj chlap si ji velmi oblíbil a stylově by mohla odpovídat tvému popisu.

Příspěvek upraven 27.05.21 v 13:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22603
27.5.21 13:34

Ležérní by mi nevadilo, ale spis než tričko bych dala nějakou dobre padnoucí košili. Kalhoty bych viděla v pohodě, pokud to nejsou odrbane džíny :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5216
@Ladein píše:
Holky prosím o radu. Manžel pracuje jako ředitel školy na menším městě a řeším oblekani. Rád nosí trička s límečkem, k tomu kalhoty (ne oblekove) a třeba sako. Vše spíše ležérní.
Ale ty trika jsou takové ne moc šmrncovní. Můžete mi poradit kde na taková trika jít?
Nebo jak by se podle vas měl takový ředitel oblékat? Má ne co přes 40, postavu pěknou až na pupek :P
Moc díky.

Nosit kalhoty a kvalitni kosili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073

Mark a Spencer, tuším, že něco by mohlo mít i HM nebo CaA, Lindex…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15116
27.5.21 13:36

Manžel si kupuje trička v Celio. On teda nemá rád s límečkem, kupuje tam trička se stojáčkem. Ale s límečkem tam mají také. Gant má krásné věci, ale cenově to je už někde jinde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.21 14:19

@Ladein manzel je reditel skoly a v praci se prevleka do obleku (sako si bere jen na jednani). Do prace chodi vetsinou v polo tricku a spolecenskych kalhotech. Je 35+ a je bez pupku :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
2623
27.5.21 14:25

Ty jo, ten Gant je teda masakr..to si můžu nechat zdát :nevim: snad se objeví i dostupnější tipy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2586
27.5.21 14:37

Přes polotriko se sako nehodí.

Kalhoty nedzinove neoblekove, třeba chino, jsou takový střed, ani formální, ani úplně neformální. K tomu bych dala: pokud má být polotriko, tak polotriko buď samotné nebo plus svetr nebo třeba cardigan. Dělají se i svetrová polotrika.

Druhá možnost je košile a sako (sakem ale v tomto případě myslím blejzr, ne sako od obleku).

Třetí možnost košile a svetr.

Když košili, tak vždy s dlouhým rukavem. V létě rukáv ohrnout k lokti a soudružky budou slintat :lol:. Nikdy ne košili s krátkým ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21616
27.5.21 14:42

Stylový polokošile má Lacoste. Ale pro ředitele školy to není vhodný oblečení a už vůbec ne do saka. Vhodnější jsou kvalitní košile. Koukni na kosile24.cz, tam najdeš super výběr casual košilí, který jsou vhodný do vycházkových sak a zároveň působí odlehčeně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
27.5.21 15:43
@Semtex píše:
Přes polotriko se sako nehodí.

Kalhoty nedzinove neoblekove, třeba chino, jsou takový střed, ani formální, ani úplně neformální. K tomu bych dala: pokud má být polotriko, tak polotriko buď samotné nebo plus svetr nebo třeba cardigan. Dělají se i svetrová polotrika.

Druhá možnost je košile a sako (sakem ale v tomto případě myslím blejzr, ne sako od obleku).

Třetí možnost košile a svetr.

Když košili, tak vždy s dlouhým rukavem. V létě rukáv ohrnout k lokti a soudružky budou slintat :lol:. Nikdy ne košili s krátkým ;)

Vždycky přemýšlím, kdo ty košile s krátkým vyrábí a proč, když se vlastně nesmí nosit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
27.5.21 15:57

Nějak nechápu, proč by ředitel školy nemohl chodit v džínách a tričku? Pokud nemá jednání s ministrem teda. Aby ukázal svou mocenskou převahu nad běžnými zaměstnanci? Znám ředitele soukromé, velmi úspěšné školy a chodí normálně v džínách a na nic si nehraje. Pak mám souseda ředitele státní základky a ten je teda ultrablb, ale v saku chodí, to jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
27.5.21 16:01

Teda ženy díky, koukám že mám mezery :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2480
27.5.21 16:32
@Julča001 píše:
Vždycky přemýšlím, kdo ty košile s krátkým vyrábí a proč, když se vlastně nesmí nosit :think:

Ve skole nam rikali ze piloti, stevardi, ridici… tyto “obsluzne” profese v doprave pry snad muzou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat