Oblečení Topolino

xulvi
1.3.10 15:07

Oblečení TOPOLINO

Ahoj, máte někdo zkušenosti se značkou Topolino ? Jde mi o dětské a dámské velikosti, jak sedí na naše - dětské 98/104 trika, mikiny .. dámské 38/40 trika, mikiny, halenky .. Na jejich stránkách velikostní tabulky nemají (?) díky !

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2901
1.3.10 15:11

Ahoj. Kupuju dětské a zdá se mi, že velikosti sedí. Mám zkušenost s holčičími věcmi … ale zdá se mi, že je dělají spíš na štíhlejší holčičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6093
1.3.10 15:13

Oblečení objednávám pravidelně.
Jen u minima případů se mi stalo, že velikost moc neodpovídala, jinak vše krásně sedělo :palec:
Věci mají krásné, až je mi někdy líto, že nemám holčičku :oops: (oblečení pro kluky je trošku slabší)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.10 15:17

Bundička

Ahojky, máme novou Topolino zimní bundičku velikost 104 klučičí, sedí dobře, je široká dost i dlouhá ale má krátké rukávy, tak bacha na to. jinak je super. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13211
1.3.10 15:42

Mně se skoro každý kousek zdál o číslo menší (ať už jednou kratší rukávy, užší střih či délka a podobně) :nevim:
Mám sice „větší“ děti, ale jiné značky jim seděly dobře…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
1.3.10 15:49

Holkám jsem prvně objednávala jarní bundičky, jsou teda super, krásný, moc hezky ušitý a velikostně odpovídá jako v C&A, možná malilinko větší, ale tak jako tak bych brala stejnou velikost, jako kdybych kupovala v C&A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9217
1.3.10 16:24

sestra ma pre drobca lyziarsky komplet topolino velkost 98…bundicka je nanho trochu sirsia ale to nejak nevadi..ale rukavy zas kratsie.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.10 17:23

Tak jak vidím, u těch bund opravdu jsou asi kratší rukávy ale široký jsou dost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
767
1.3.10 18:13

S touto značkou jsem spokojená, většinou se mi zdá velikost dětského trochu větší. Alespon pro nás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
2.3.10 09:53

Měly jsme také pár kousků a dceři byly o kousíček větší. Ale věcičky krásné, to je fakt :palec:
Dospělácké věci jsme nekupovali, tak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
2.3.10 15:30

Ahoj, s touhle značkou jsem celkem spokojená :wink: Dětské velikosti odpovídají, s dospělými velikostmi zkušenost nemám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
307
7.3.10 10:20

Sedí

Mám moc dobrou zkušenost s touto značkou, malýmu skvěle seděla, i když je to štíhlé dítko. Věci, co jsem měla byly kvalitní a nestal ze z nich hned hadr. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
27.3.11 15:29

Dotaz

Já bych potřebvala poradit..Chci si taky objednat oblečení od topolina,ale nevim velikost.Karolínka ma 78cm a ja nevim zda 80 nebo 86..Nechci aby v tom nějak plavala..:((Poradte prosííím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
27.3.11 16:39

Nám velikosti sedí, klučičí i holčičí, jen jsem nebyla až tak spokojená s kvalitou ušití u zimní kombinézy, takže další roky jsem kupovala jinou značku. Ale trika, tepláčky kupuju od topolina pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
1.4.11 14:32

Tak opravuji svůj názor na trika topolino, koupila jsem krásné triko, tmavě modré s bílými rukávy a ono není stálobarevné :roll: , takže nejen že po jednom vyprání jsou rukávy zašedlé, ale zaprala jsem další dvě věci. :zed: U dvoubarevného nextu se mi to ještě nestalo, takže topolino buď jednobarevné nebo vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama