Jsou nuž v obchodech jarní bundy?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 23.02.10 17:48
jarní bunda

:nevim: už dlouho jsem nenavštívila obchod s oblečením a tak by mě zajímalo jestli se už prodávají jarní bundy? potřebuji si nějakou koupit, někde ve sportu. Už jsou zase na pultech a nebo ještě pořád mají zimní?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 23.02.10 18:51

Už jsou. Včera jsem koupila v C&A krásný jarní kabátek a výběr byl velký.
 Romana

Brusek
Echt Kelišová 9940 příspěvků 193 inzerátů 23.02.10 19:21

jj taky už jsem něco viděla, ale ještě jsem teda vyloženě nepátrala, tak nedovedu posoudit, kolik už toho je, jak velký je výběr

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 20.03.15 13:43

Ahoj, videl někdo nekde hezkou jarni bundu - potrebuji na kluka, 6 let. Predstavuju si zvrchu něco nepromokavého, místo podsivky fleece.
Vůbec nic nikde nemaji, prosla jsem C+A, Next, H+M, i v Tescu jsem byla. Vsude mají mraky tricek s potisky :zed:, kratasy apod., a vyprodeje zimnich bund.
Jarni jsem nevidela jedinou. Prodavacku taky ne :mrgreen:
Nevideli jste něco pěkného?

Ainy
Závislačka 3362 příspěvků 20.03.15 13:53

@nakukovatelka Dívala jsem se pro 9 letou holku a taky nic…A na netu jen softshelky, tu nechci.

ewajs
Kecalka 406 příspěvků 20.03.15 13:54

Já jsem teď sháněla sofshellku a taky měli všude již tílka a kraťasy. Letos asi není jaro :think:
Já nakonec tu softshellku koupila ve sportu. Ale dceři jsem chtěla nějaký jarní kabátek a taky nikde nic :nevim:

Pizlam
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 20.03.15 14:06

Sim te, ani mi nemluv. Hledam uz pres tyden. Letos budou v prodeji asi az v srpnu… :roll:

ewajs
Kecalka 406 příspěvků 20.03.15 14:08
@Pizlam píše:
Sim te, ani mi nemluv. Hledam uz pres tyden. Letos budou v prodeji asi az v srpnu… :roll:

V srpnu už zas budou všude péřovky a oteplováky :roll:

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 20.03.15 14:09

Hmmmm tak koukam, ze v tom nejsem sama. Hlavne ze všude mají deset typů tricek s potiskem psa nebo opice v brejlich :roll:

Pizlam
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 20.03.15 14:11
@ewajs píše:
V srpnu už zas budou všude péřovky a oteplováky :roll:

A pak v zime uz nesezenes ani jedno :mrgreen:

ewajs
Kecalka 406 příspěvků 20.03.15 14:12
@Pizlam píše:
A pak v zime uz nesezenes ani jedno :mrgreen:

To si koupím hromadu čokoládových velikonočních zajíců a děti budou mrznout :mrgreen:

Pizlam
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 20.03.15 14:14
@ewajs píše:
To si koupím hromadu čokoládových velikonočních zajíců a děti budou mrznout :mrgreen:
:mrgreen:
Monysek8
Kelišová 7497 příspěvků 20.03.15 14:25

Taky koukám a zatím jsou akorát takové: http://www.lindex.com/…-od%C4%9Bvy/!/page1/row1

laducha
Generální žvanilka 21745 příspěvků 20.03.15 14:28

Taky jsem sháněla pro dceru (6), nakonec jsem to vzdala a koupila starší na MMB.

žižalička
Echt Kelišová 9374 příspěvků 20.03.15 14:30

Holky, asi mě vypískáte, ale koukám co se vše tady řeší :roll: 8o 8o 8o 8o to snad není ani možný, abych psala diskuzi a dotaz o tom, zda mají jarní bundy v prodeji. :think: hm takový starosti bych chtěla mít 8) To nemáte nic jinýho na práci? :oops: 8)

Hezký den všem ;) :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >