Obřízka syn

8.6.15 22:19

obřízka syn

Čauky maminky, s přítelem čekáme chlapečka a přítel přišel s myšlenkou, že by jsme ho nechali po narození obřezat, není to kvůli náboženství, ale přítel si to taky nechal udělat, protože s tím měl zdraotní problémy a dost si tím protrpěl… mě osobně to nevadí, ale přemýšlím, jestli je to dobrý nápad… co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7385
8.6.15 22:23

Za me neni:) v cr se dela zbytecne moc obrizek. Hadej proc asi priroda zalud obalila kuzi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4460
8.6.15 22:24

Ne určitě není, ať se necha obřezat až sám bude chtít - pokud vůbec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Menora
8.6.15 22:38

@jananovakova Ne z jiných než náboženských nebo skutecne zdravotních důvodů bych to neudělala.

• Nahlásit
  • Citovat
8959
8.6.15 22:41

Proboha proč?? Jen tak? 8o Rozhodně ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
8.6.15 22:42

Ted to aktualne resim ze synem a mam nacteno x i zahranicnich clanku na tohle tema, vsechno je opravdu v zajmu veci, predkozka chrani zalud, muze se to zdat jako paradox, ale diky predkozce je mene infekci, ikdyz nejde pretahnout, ikdyz se dela balonek, je to prirozene a ma to tak byt. Spousta nasich mudru maji predpotopni informace a opravdu se u nas dela mnohonasobne vice obrizek nez ve svete a zbytecne, vice skody nez uzitku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6205
8.6.15 22:45

@jananovakova Tady se moc s pochopením nesetkáš. Ale já kdybych měla syna, taky ho nechám obřezat. Mám pro to své důvody(ne náboženské) a tak problém bych s tím neměla. Jinak argument, že příroda chlapce obdařila předkožkou, mi přijde fádní. Asi jako že nás příroda obdařila pubickým ochlupením…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
8.6.15 22:47
@Petule030 píše:
@jananovakova Tady se moc s pochopením nesetkáš. Ale já kdybych měla syna, taky ho nechám obřezat. Mám pro to své důvody(ne náboženské) a tak problém bych s tím neměla. Jinak argument, že příroda chlapce obdařila předkožkou, mi přijde fádní. Asi jako že nás příroda obdařila pubickým ochlupením…

to bysis asi mela nechat odstranit i male stydke pysky. D v ramci veci, kdyz uz at je to echt:D hadat se nebudu, kdo ma sve pravdy, at je ma:D ja mam a budu it sve svedomi ciste.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
8.6.15 22:51

@jananovakova hmmm, syna mrzačit ano, dceru zdobit ne???

Nejsi kachna???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
8.6.15 22:52

Tak já taky přispěju svým názorem. Sama jsem nyní těhotná, také čekám kluka a nad touto otázkou také přemýšlím…
Hodně jsem se o to kdysi zajímala a ptala se mužů s obřízkou o jejich názor. Mohu říct, že všichni, co jí měli, by neměnili a moc si to chválili. Někteří jí neměli z náboženského hlediska rodičů, ostatní ze zdravotních důvodů. Žádný si jí ale nenechal odstranit jen tak, ze své vlastní vůle. Za mně, jako ženu, říkám, že „obřezaný“ muž je daleko lepší!!! Nevidím v předkožce pro nás ženy žádnou výhodu!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
8.6.15 22:53
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
8.6.15 22:53

Ženská obřízka je úplně něco jiného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
8.6.15 22:54

To jsem cetla i nazor, ze matky casto vyzaduji obrizku jen proto, ze si deti za predkozku tahaji, maji tkz. chobutek.. no.. nekteri lide by se nemeli mnozit:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
8.6.15 22:54
@Evička0 píše: Ženská obřízka je úplně něco jiného

v cem je to jine?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
8.6.15 22:55

@MarieOVMUC Kolik znáš mužů, kteří obřízku mají a berou to jako svůj defekt!?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama