Teplota bez zjevné příčiny

4243
8.6.15 21:43

teplota bez zjevné příčiny

Ahojky holky. Syn skoro 5 let měl včera celý den teplotu okolo 38st. Nijak jsme nesráželi pouze měl dopoledne nohy v kyblíku s vlážnou vodou a večer se okoupal, teda jen si do vany lehly ponořil se a chtěl ven. Celý den nic nejedl a večer vyblinkal vodu hned nato co ji zhltal. Nic ho nebolí, nemá rýmu ani nekašle… Dnes od rána bez teploty a večer najednou 37,8. Opět ho nic nebolí ani na něm nejsou žádné příznaky čehokoliv znát =( myslela jsem že by to mohl mít z přehřátí, ale nezdá se mi že by mu vyskočila teplota i dnes večer když byl celý den v pohodě. Poraďte jestli Vás něco napadá… A šly by jste zítra k dr.? Musela bych jít i se zdravým mladším skoro dvouletým =(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9157
8.6.15 21:46

Ještě bych počkala, co to udělá během zítřka a pokud by teplota zase vystoupala, tak ve středu k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
8.6.15 21:49

Dcerka minulý týden to podobné (teda krom zvracení) a jsme doma s angínou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3923
8.6.15 21:55

@Trolíci běž k doktorovi náš mladej měl to samý jen nezvracel a teď už je doma 5 den s antibiotikama 3 x deně na angínu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3923
8.6.15 21:56
@eliku píše:
Dcerka minulý týden to podobné (teda krom zvracení) a jsme doma s angínou…

jééé byla si rychlejší ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69014
8.6.15 21:56

@Trolíci Já bych zatím nešla, dokud dítko vypadá, že ho to netrápí, tak teplotu neřeším…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3923
8.6.15 22:07
@j.a.n.i1 píše:
@Trolíci Já bych zatím nešla, dokud dítko vypadá, že ho to netrápí, tak teplotu neřeším…

Taky jsem nechtěla řešit a ještě že mě přítel ukecal protože malýmu prakticky taky nic nebylo a najednou je z toho angína :think: ona to doktorka říkala že teď řádí nějakej novej virus kterej není na první pohled poznat a že to postihuje strašně moc dětí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
8.6.15 22:16

Máme něco podobného a taky zatím nevíme co. Dva dny 38-39 teplota a tvrdil, že ho bolí v krku, 1× zvracel, ted ještě začal průjmovat. na pohotovosti jsm ebyli v neděli, nic neshledáno, dieta a srážet teplotu. Zítra s echystám k dr. znovu, horečku má už jen do 38, někdy vůbec, ale zůstal průjem a nechutenství a celkově je slabej :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4243
8.6.15 23:16

@DDDeni ta našeho nebolí ani v krku a neměl ani průjem, pouze teplota do 38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69014
8.6.15 23:44

@klarushka angínu jsem v životě neměla, tak bych ji asi ani nepoznala, ale to předpokládám by dítku mělo být alespoň trochu špatně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3923
8.6.15 23:48
@j.a.n.i1 píše:
@klarushka angínu jsem v životě neměla, tak bych ji asi ani nepoznala, ale to předpokládám by dítku mělo být alespoň trochu špatně…

hele ajni nebylo jediný co jsem na něm pozorovala že občas hoří (jeden den 39 pak den dva nic pak dva dny 38,5 ) a byl utahanější než obvykle ale na bolest si nijak extra nestěžoval…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4243
9.6.15 19:12

Tak dneska mu nebylo nic a šel v pohodě na trénink tenisu, uvidíme zítra =) to má ve škoce besídku a moc se na ní těší, tak snad to výjde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
10.6.15 15:41

Syn měl taky tři dny teploty 38,5 a nic jiného mu nebylo, tak jsem to neřešila, ale včera už mi to nedalo a sjeli jsme k doktorce. Koukla mu do krku a hned že je to streptokoková angína, má atb. už je bez teplot, udělali mu výtěr z krku zítra budou výsledky a dokonce se začal i osypávat vyrážkami, takže pokud teploty trvají tři dny nepodceňovala bych to a pelášila k mudr. Hezký den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Patricia89
10.6.15 15:45

My jsme měli u dvoleté teploty celý týden. Jeli k doktorce. Sirup na horečku. Když s enám to nezdálo, tak na pohotovost. Zase nic. Nic jí nebylo, jen celý týden 38. A nic jinýho jí nebylo. Naposledy to měla ve 4 letech. Teď už ne.

• Citovat
  • Upravit
69014
10.6.15 22:19

@Patricia89 Znám důvěrně, akorát mě to lezlo k 41… a opakovalo se to, nikdy se nezjistilo proč, přešlo mě to někdy kolem 7 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama