Obrovská rána do hlavy o zeď

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
329
30.9.21 19:45

Obrovská rána do hlavy o zeď

Ahoj,

Dcera 3 roky se teď před hodinou praštila do hlavy. V 18:15 jse po večeři dala šestiletého syna a jeho sestřičku spát do dětského pokoje. Koukáme se vedle na film a manželem. A najednou obrovská rána.

Pochvili přiběhne dcerka a brečí a sahá si na celou hlavu. Takže nevíme z jakého důvodu se bouchla, jestli blbnuli v posteli a nevíme kam přesně.

Ukazuje do zadu a já horu na hlavu.
Je plactiva, bolí ji hlava a aktuálně usíná, vypadá normálně. Teď mi říkala, že ji je blbě. Pofňukává.

Chodím ji po půl hodině kontrolovat zda je na boku aby se v případě ublinknuti neudusila. Chodím ji pravidelně kontrolovat.
Navíc máme už 3 týdny všichni rýmu a kašel a oba nešli po státním svátku do školy a školky.

Zatím nezvraci. Už nebrečí a je v klidu.

Hlavu jsme s manželem prohmatali, ale nekrvácí.

Ja jsem v 6 letech měla slabý otřes. Na dopravním hřišti na kole při pádu z rampy pro skeatbory a kola, jsem bez helmy spadla. Nekrvacrla jsem, ale pořád jsem chtěla spát, zvracela a sílí mi hlavu se slabim otresem mozku.
Jen máma čekala doma se mnou asi 3 hodiny než přijel děda z práce, měl jediný auto a řidičák.

No teď mám já auto a manžel řidičák. Pokud se jí něco v noci změní tak nabereme obě děti a manžel nás tam odveze, holt ten starší bude muset taky.

No budu jo holky kontrolovat a kdokoliv se v noci zbudi na WC, půjde se na ni okamžitě podívat.

My už jsme u obouch děti byli už několikrát od jejich 1 roku s bouli na hlavě, ale to byla čelní a byl to vždy jen povrchový hematon, ale vždy o futro dveří a obří rána.

Teď se bouchla dcera o zeď do zadu nebo nahoru.
Na cele nic nemá ve předu. Spí, nezvraci a už nebrečí. Půjdu ji znovu zkontrolovat. Chodím každou půl hodinu. Ani nestíhám tenhle příspěvek dopsat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30.9.21 19:47

Jak je jí blbě, od žaludku? Já bych raději jela na pohotovost. Zornice má stejně široké?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
30.9.21 19:49

Kdyby jsi ji vzala raději na pohotovost, než tady vypisovat příspěvek, ve kterém se na nic neptas :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26138
30.9.21 19:52

Pokud je jí blbě a před to ranou nebylo, tak bych jela. Jak ji reaguji zorničky? Co na ní v noci uvidíš, když na ni budeš koukat? Blby že je večer a jsou už unavení, to nepoznáš ani jestli usíná únavou nebo od té rány do hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
30.9.21 19:54

@Žižkovská žena zornice v pořádku, nezvraci spí dýchá normálně. Už nepláče

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
30.9.21 19:55

@Kriss Tina to je pravda, že teď večer nerozeznas zda je unavená normálně nebo úrazem, zornicky v pořádku, spí na boku a dýchá normálně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21892
30.9.21 19:56

Jí je blbě, usíná, bolí jí hlava a ty sedíš na epipinu a nejsi na pohotovosti???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
30.9.21 19:57
@Žižkovská žena píše:
Jak je jí blbě, od žaludku? Já bych raději jela na pohotovost. Zornice má stejně široké?

No to mi hele nebyla schopna říct od čeho ji je blbě, byli ji 3 v červnu. Tříleté dítě ti moc neřekne kde co ho bolí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
30.9.21 19:57

Teď jsem jí měřila má 36,2bez horečky, nemá horké čelo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
30.9.21 19:58

@ka2ka no neusinala tím že by měla otřes mozku.

Usínala normálně, že šla spát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21892
30.9.21 19:59
@MimiNove píše:
No to mi hele nebyla schopna říct od čeho ji je blbě, byli ji 3 v červnu. Tříleté dítě ti moc neřekne kde co ho bolí

tak právě kvůli tomu máš být už dávno z pohotovosti doma a né čekat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21892
30.9.21 19:59
@MimiNove píše:
@ka2ka no neusinala tím že by měla otřes mozku.Usínala normálně, že šla spát
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21892
30.9.21 20:00
@MimiNove píše:
@ka2ka no neusinala tím že by měla otřes mozku.Usínala normálně, že šla spát

a jak to víš??? to si myslíš že šla normálně spát dítě po ráně do hlavy by jsi měla dvě hodiny pozorovat a né ho dát spát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26138
30.9.21 20:00
@MimiNove píše:
@Kriss Tina to je pravda, že teď večer nerozeznas zda je unavená normálně nebo úrazem, zornicky v pořádku, spí na boku a dýchá normálně

Tak dýchat bude normálně, teplotu taky mít nebude. Já bych radši jela, pokud skákala a byla živá a pak se praštila a najednou je jí blbě a spí, tak to nevypadá dobře. Během spánku nepoznáš nic. Ségra se taky takhle jako malá prastila večer do hlavy, nikam se hned nejelo a ráno už nesla vzbudit a byla celá zelená. Radši jet hned zbytečně, než to podcenit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
30.9.21 20:01

@ka2ka asi máš pravdu, je lepší jít 3× zbytečně než :(

Tak když je manželovi kvůli jeho Chronu blbě, tak já ji vzbudím opatrně a pojedu MHD, je blbý budit kvůli tomu druhé dítě, museli bychom jet všichni. Ještě ji zkontroluji a pak se obléknua pojedu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat