Reklama

Obvodní lékař v Klatovech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andy01
Echt Kelišová 9797 příspěvků 01.02.11 21:10
obvodní lékař v Klatovech

Zdravím všechny! Sháním dobrého obvodního lékaře v Klatovech. Mohl by mi někdo někoho doporučit?? Děkuji všem za názory!

Reklama

Reakce:

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.11 21:26

Andy, já chodím k Mudr. Korcové (to malé středisko vedle hotelu Karafiát) a moc spokojená nejsem :nevim: Chtěla bych změnit, manžel chodí k Mudr. Motlíkové (u mamocentra), uvažuju, že se tam přehlásím taky.

andy01
Echt Kelišová 9797 příspěvků 02.02.11 07:48

Madi, od M. chci právě odejít :roll: přijde mi, že doktoři jsou dobří, pokud je člověk nepotřebuje!

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.11 07:58

Aha :mrgreen: Tak říkáš, že bych si moc nepomohla?? :mrgreen:

Já ti nevím - u Korcové jsem byla s kašlem, ale dost nepříjemným, nemohla jsem spát, dusila jsem se, trvalo to 14 dní. Koukala na mě jak na hypochondra a oznámila mi, že kašel má dneska každý :roll: Docela mě tím dopálila, jelikož tam jinak vůbec nehodím :nevim:

Motlíkovou znám jen z doslechu od manžela a od táty. Je fakt, že mě namíchla, protože jsme šli dva dny po operaci manželova slepého střeva pro nějaké papíry, manžela jizva bolela, nemohl sedět. Sestra ho utřela, že má počkat, že je přece na nemocenské a nemá kam chvátat :roll: :cert:

Jiného ti neporadím… Vím že je ještě nějaká obvodní někde u vlakového nádraží, Korcová se s ní střídá na zástup…

Heleď, můžu se zeptat, jakého máte pediatra??

andy01
Echt Kelišová 9797 příspěvků 02.02.11 11:09

No, u Motlíkové bys si fakt nepomohla! Když jsme k ní nastoupili, byl to lepší přístup. Teď jí tam hodně zastupuje dcera, která když má někam poslat na vyšetření, tak se tváří, jakoby to platila z vlastní kapsy:-( my právě skoro nemarodíme, takže tam taky skoro nechodíme. Ale loni marodila moje mamka, která nemarodila snad 20let a ona na ní pohlížela jak na hypochondra:-( je toho víc, ale to sem nebudu rozepisovat..a teď to završila právě ta dcera, protože mýho bráchu s vysokými horečkami, které měl skoro týden (nic jiného neměl - rýmu, kašel) poslala domů vyležet, že má chřipku, že je ale divné, že k tomu nic nemá :cert: :cert: prostě žádná vyšetření a ještě „blbé“ komentáře! Brácha nakonec skončil v nemocnici :-? :-?
K pediatrovi chodíme teď už k panu doktoru Šmídovi. Také jsme měnili pediatra. A teď jsme maximálně spokojený :palec: :palec: kam chodíte vy??

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.11 12:00

Hmm, tak koukám, že to bude asi všude stejné. Ještě že tam nepotřebuju chodit často :wink:
My chodíme taky s panu Šmídovi a jde to. Ono ale v KT moc na výběr nemáš, spousta dětských je tam těsně před důchodem :nevim:

andy01
Echt Kelišová 9797 příspěvků 02.02.11 14:49

To máš pravdu :-? ono vůbec to zdravotnictví jde kamsi :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >