Očištění od zlého ducha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 01:00
Očištění od zlého ducha?

Zdravím všechny a přeji hezký den :kytka:, píšu radši anonym, nechci být případně označena za blázna a taky bych byla nerada, kdyby se to dozvěděli ti, kterých se tato situace přímo týká.

Začala bych asi tím, že můj přítel již delší dobu sdílí bydlení s jakousi energií/bytostí.

Vše začalo když se ve svých cca 13 letech přestěhoval se svými rodiči do panelového bytu. Maminka přítele již od prvního dne neměla z bytu dobrý pocit, ale řekla si, že ji to určitě časem přejde. Opak se stal pravdou a začal dlouhodobý psychický teror.

První ze všeho co se událo (a to opakovaně) bylo to, že můj přítel viděl periferním viděním v zrcadle (které bylo umístěno na chodbě u toalety s koupelnou) ženskou postavu, která vždy stála v úzké chodbě do kuchyně.

Další věc, která se vyskytla (a ta byla už závažnější), byla ta, že můj přítel začal napadat lidi kolem sebe, a to ze spaní. Tato věc se mu děje nadále ve svých 22 letech. Za posledních 5 let, co jsme spolu jsem byla jedinou osobou, kterou ze spaní nenapadl, až do minulého měsíce.

Poté, co se maminka od přítele (což je nejvíce optimistický člověk a největší odpůrce násilí) chtěla pokusit uprostřed noci o sebevraždu (kterou ji přítel dlouhé hodiny zkrze zavřené dveře koupelny vymlouval) se odstěhovali do nového bytu, kde žijí dodnes. Bohužel pro přítele se toho moc nezměnilo.

Tak jako v předešlém bytě, se příteli otevíraly a zavíraly dveře od skříně, vídával ženu v zrcadle a také slýchával chůzi po parketech ve svém pokoji.

K názoru, že by přítel potřeboval pomoc s touto (dejme tomu) entitou, jsem došla v době, kdy mě přítel přijel navštívit ke mně domů (asi 100 km) od jeho bydliště. Celý víkend byl v pořádku a v sobotu před odjezdem jsme hráli karty. V neděli se vrátil přítel domů a v pondělí ráno jsem dostala zprávu, ze které mě zamrazilo.
V jeho zprávě stálo, že ho uprostřed noci vzbudil podivný zvuk a když otevřel oči, aby se podíval, co se děje, byl od hrudi až po paty zasypán kartami. V tu chvíli mi došlo a byla jsem téměř přesvědčena, že na přítele je něco napojeno.

Můžou to být tak dva měsíce, co mi přítel sdělil svou další nepříjemnou příhodu. Spí na posteli s uložným prostorem, který je prázdný. Jednu noc, když usínal, slyšel jak ze vnitřku postele někdo buší. A jelikož byl ve fázi usínání, řekl si, že se mu to jen zdálo.
Avšak na druhý den, někdy v odpoledních hodinách, kdy byl zcela přítomen, uslyšel bušení ze vnitřku postele opět bušení. Den na to si sedl doprostřed své postele a začal promlouvat do pokoje, že to takto dál nejde a že si nepřeje aby to (ta entita) dělala. Po pár větách, které pronesl, uslyšel tiché šeptání - z ničeho nic propadl panice a promlouvání k entitě zanechal.

Zhruba měsíc a půl zpátky (poté co mi řekl o svém zážitku s šepotem a bušením do postele) jsme se dostali k tématu Společné bydlení. Jelikož máme v plánu se k sobě za rok nastěhovat, řekla jsem mu, že se musí nechat očistit od “toho”, že to v našem bytě NECHCI. Jenže mi nedošlo, že jsem to asi neměla říkat nahlas.

Uprostřed noci mě vzbudil naráz do nosu a po pár sekundách jsem zjistila, že je to ruka a peřina přítele, co se snaží mě udusit. Naštěstí jsem měla dost sil a udeřila jsem přítele do ramene (nemějte mi to za zlé, ale v tu chvíli mě nic lepšího nenapadlo :mrgreen: ), abych jej probudila. Přítel si na druhý den tento zážitek pamatoval jen matně.

A tak se ptám, máte někdo nějaké podobné zkušenosti nebo nějaké doporučení? :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 13305 příspěvků 29.12.18 01:08
@Anonymní píše:
Zdravím všechny a přeji hezký den :kytka:, píšu radši anonym, nechci být případně označena za blázna a taky bych byla nerada, kdyby se to dozvěděli ti, kterých se tato situace přímo týká.

Začala bych asi tím, že můj přítel již delší dobu sdílí bydlení s jakousi energií/bytostí.

Vše začalo když se ve svých cca 13 letech přestěhoval se svými rodiči do panelového bytu. Maminka přítele již od prvního dne neměla z bytu dobrý pocit, ale řekla si, že ji to určitě časem přejde. Opak se stal pravdou a začal dlouhodobý psychický teror.

První ze všeho co se událo (a to opakovaně) bylo to, že můj přítel viděl periferním viděním v zrcadle (které bylo umístěno na chodbě u toalety s koupelnou) ženskou postavu, která vždy stála v úzké chodbě do kuchyně.

Další věc, která se vyskytla (a ta byla už závažnější), byla ta, že můj přítel začal napadat lidi kolem sebe, a to ze spaní. Tato věc se mu děje nadále ve svých 22 letech. Za posledních 5 let, co jsme spolu jsem byla jedinou osobou, kterou ze spaní nenapadl, až do minulého měsíce.

Poté, co se maminka od přítele (což je nejvíce optimistický člověk a největší odpůrce násilí) chtěla pokusit uprostřed noci o sebevraždu (kterou ji přítel dlouhé hodiny zkrze zavřené dveře koupelny vymlouval) se odstěhovali do nového bytu, kde žijí dodnes. Bohužel pro přítele se toho moc nezměnilo.

Tak jako v předešlém bytě, se příteli otevíraly a zavíraly dveře od skříně, vídával ženu v zrcadle a také slýchával chůzi po parketech ve svém pokoji.

K názoru, že by přítel potřeboval pomoc s touto (dejme tomu) entitou, jsem došla v době, kdy mě přítel přijel navštívit ke mně domů (asi 100 km) od jeho bydliště. Celý víkend byl v pořádku a v sobotu před odjezdem jsme hráli karty. V neděli se vrátil přítel domů a v pondělí ráno jsem dostala zprávu, ze které mě zamrazilo.
V jeho zprávě stálo, že ho uprostřed noci vzbudil podivný zvuk a když otevřel oči, aby se podíval, co se děje, byl od hrudi až po paty zasypán kartami. V tu chvíli mi došlo a byla jsem téměř přesvědčena, že na přítele je něco napojeno.

Můžou to být tak dva měsíce, co mi přítel sdělil svou další nepříjemnou příhodu. Spí na posteli s uložným prostorem, který je prázdný. Jednu noc, když usínal, slyšel jak ze vnitřku postele někdo buší. A jelikož byl ve fázi usínání, řekl si, že se mu to jen zdálo.
Avšak na druhý den, někdy v odpoledních hodinách, kdy byl zcela přítomen, uslyšel bušení ze vnitřku postele opět bušení. Den na to si sedl doprostřed své postele a začal promlouvat do pokoje, že to takto dál nejde a že si nepřeje aby to (ta entita) dělala. Po pár větách, které pronesl, uslyšel tiché šeptání - z ničeho nic propadl panice a promlouvání k entitě zanechal.

Zhruba měsíc a půl zpátky (poté co mi řekl o svém zážitku s šepotem a bušením do postele) jsme se dostali k tématu Společné bydlení. Jelikož máme v plánu se k sobě za rok nastěhovat, řekla jsem mu, že se musí nechat očistit od “toho”, že to v našem bytě NECHCI. Jenže mi nedošlo, že jsem to asi neměla říkat nahlas.

Uprostřed noci mě vzbudil naráz do nosu a po pár sekundách jsem zjistila, že je to ruka a peřina přítele, co se snaží mě udusit. Naštěstí jsem měla dost sil a udeřila jsem přítele do ramene (nemějte mi to za zlé, ale v tu chvíli mě nic lepšího nenapadlo :mrgreen: ), abych jej probudila. Přítel si na druhý den tento zážitek pamatoval jen matně.

A tak se ptám, máte někdo nějaké podobné zkušenosti nebo nějaké doporučení? :nevim:

Pryč od něj a on by se měl začít léčit. Já bych utekla třeba v pyžamu po tom zážitku s dušením :roll:

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 29.12.18 01:10
@Russet píše:
Pryč od něj a on by se měl začít léčit. Já bych utekla třeba v pyžamu po tom zážitku s dušením :roll:

A navíc to vypadá, že to může být dědičné :(

Russet
Extra třída :D 13305 příspěvků 29.12.18 01:13
@Paralenka červená píše:
A navíc to vypadá, že to může být dědičné :(

Zcela jistě. Ve svém zájmu bych to raději ukončila. Pro mě je regulerní blázen.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 01:32

Ahoj. Rady přítomných jsou vážně k nezaplacení. Takže ne, neradím ti, ať od něj odcházíš, ale ať mu pomůžeš ty sama - kdo jiný ? Jsi si jistá, že vážně nemůže mít nějakou schizofrenní či jinou psychickou poruchu ? Jak se chová, když jste spolu ?
Máme souseda, mladý sympatický kluk. Vždy pozdraví, pomůže, na první pohled paráda. Ale je schizofrenní. Má své dobré a špatné dny. Nevím, co to vyvolává, ale několikrát jsem ho zažila, jak „blbne“ na chotbě a bála jsem vyjít ze dveří. Prostě si zkus připustit i fakt, že může být nemocný, zajdi za odborníkem. Druhá rada - věřím, na tyto zkušenosti, sama jsem jich slyšela od důvěryhodných osob. Co kněz ? My jsme vysvětili pokoj a byl klid :)

Russet
Extra třída :D 13305 příspěvků 29.12.18 01:51
@Anonymní píše:
Ahoj. Rady přítomných jsou vážně k nezaplacení. Takže ne, neradím ti, ať od něj odcházíš, ale ať mu pomůžeš ty sama - kdo jiný ? Jsi si jistá, že vážně nemůže mít nějakou schizofrenní či jinou psychickou poruchu ? Jak se chová, když jste spolu ?
Máme souseda, mladý sympatický kluk. Vždy pozdraví, pomůže, na první pohled paráda. Ale je schizofrenní. Má své dobré a špatné dny. Nevím, co to vyvolává, ale několikrát jsem ho zažila, jak „blbne“ na chotbě a bála jsem vyjít ze dveří. Prostě si zkus připustit i fakt, že může být nemocný, zajdi za odborníkem. Druhá rada - věřím, na tyto zkušenosti, sama jsem jich slyšela od důvěryhodných osob. Co kněz ? My jsme vysvětili pokoj a byl klid :)

Jak mu ona může pomoct? On ji ze spaní škrtí. Super. S nikým takovým sdílet život nechtěla. Natolik se mám ráda.

Russet
Extra třída :D 13305 příspěvků 29.12.18 01:53
@Anonymní píše:
Máme souseda, mladý sympatický kluk. Vždy pozdraví, pomůže, na první pohled paráda. Ale je schizofrenní. Má své dobré a špatné dny. Nevím, co to vyvolává, ale několikrát jsem ho zažila, jak „blbne“ na chotbě a bála jsem vyjít ze dveří. Prostě si zkus připustit i fakt, že může být nemocný, zajdi za odborníkem. Druhá rada - věřím, na tyto zkušenosti, sama jsem jich slyšela od důvěryhodných osob. Co kněz ? My jsme vysvětili pokoj a byl klid :)

Proč anonymně? Jak pomůže vysvěcení bytu psychicky nemocnému člověku?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 01:54

@Russet nechtěla, protože nejsi v tom citově zainteresovaná. Holčina plánuje budoucnost a stěhování a všichni jí tu radí rozchod. To by bylo nejlepší pro vás, ale co pro ni ? A psala, jestli máte tipy jak se toho zbavit (= řešit situaci), určitě nechtěla slyšet, že má od něj odejít. A ano, to partneři dělají - pomáhají si i když je zle. Já na to nemám jednozačnou odpověď, také bych se bála, ale radit někomu rozchod? To je trochu moc. Myslím, že je to až krajní řešení a existují možnosti, jak se pokusit se „toho“ zbavit nebo zmírnit…

Russet
Extra třída :D 13305 příspěvků 29.12.18 02:09
@Anonymní píše:
@Russet nechtěla, protože nejsi v tom citově zainteresovaná. Holčina plánuje budoucnost a stěhování a všichni jí tu radí rozchod. To by bylo nejlepší pro vás, ale co pro ni ? A psala, jestli máte tipy jak se toho zbavit (= řešit situaci), určitě nechtěla slyšet, že má od něj odejít. A ano, to partneři dělají - pomáhají si i když je zle. Já na to nemám jednozačnou odpověď, také bych se bála, ale radit někomu rozchod? To je trochu moc. Myslím, že je to až krajní řešení a existují možnosti, jak se pokusit se „toho“ zbavit nebo zmírnit…

Plánuje ho za rok, tak to zas takové horké nebude. Nejspís studuje. Kdyby to byla moje dcera a toto mi sdělila, poradila bych jí to samé. Proč by se mladá holka měla trápit s někým, kdo ji ze spaní dusí? Vždyť by se mu to mohlo příště podařit. Partneři si mají pomáhat, ale oni partneři nejsou. Chodí spolu. Ani spolu nebydlí. Po světě chodí hora zdravých kluků a ona se musí za každou cenu pokusit ho napravovat ve jménu lásky :roll:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 29.12.18 04:46

To jsou strasny zvasty, proboha zensky mejte rozum. :nevim: Jaci duchove? Proc ho vubec v tehle hovadinach podporujes?? :zed: Mel by jit normalne na psychiatrii a brat leky. Proste nema svou mysl pod kontrolou, ma narusenou chemii v mozku a neovlada ho zadny duch, ale obcas mu preskoci v mozku do nejakyho silenyho rezimu a dela tyhle hovadiny, vidi duchy… :nevim:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 29.12.18 05:10

@Sandokanos zajímalo by mě kolik lidí do sebe cpe prášky jenom proto že jim nikdo nevěří.
:think:

7.straka
Kecalka 351 příspěvků 29.12.18 07:19

Tohle není duch, poltergeist nebo špatná energie místa, to je nějaká psychická nemoc, možná dědičná. Místo vymítače raději psychiatra.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 07:35

Těžko říct, asi by bylo vhodný zkusit oboje. Napřed přítel k psychiatrovi a kdyby se nic nezjistilo, začala bych teda hledat odborníka na to „něco“ v domě. To, že se někdo s něčím takovým setkal jen v přihlouplejch hororech neznamená, že by se to dít nemohlo..taky jsem zažila zvuky kroků, rozsvícení světla, aniž by byl někdo další v domě, ale to, co popisuješ ty, je fakt už docela psycho 8o

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 29.12.18 07:42

Tak včera solí tchyně byt proti zlým silám, dnes už to propuklo naplno. :roll:

Alkata
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 29.12.18 07:55

Dobra pohádka. Mohla bys psat romány. Přítele v nejhorším k psychiatrovi.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >