Očkoval někdo dítě vakcínou dovezenou ze zahraničí?

32
15.10.14 21:46

očkoval někdo dítě vakcínou dovezenou ze zahraničí?

Ahoj holky, rozhodli jsme se neočkovat naše dítě proti všem nemocem, ale jen proti některým (po dlouhé úvaze a ročním shánění všech možných informací). Jenže v ČR se nedají jednotlivé vakcíny sehnat. má s tím někdo zkušenost? lékaři tady asi nebudou ochotní očkovat vakcínami, které nejsou u nás registrované. je možné nechat dítě očkovat např. v Rakousku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
788
15.10.14 22:22

Neumím si představit jak lege artis seženeš někde očkovací látku a přivezeš ji do ČR nebo jak necháváš očkovat dítě bez ped. anamnézy a pojištěni v Rakousku.to nelze

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2638
15.10.14 22:35

My zijeme v Rakousku a to ockovani tu je velmi drahe, pokud bys ho chtela platit. A vakcina je vetsinou velmi narocna na uskladneni, takze s ni cestovat asi ne…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
merde
15.10.14 22:37

Nevim jestli to tak funguje treba i v Rakousku nebo Nemecku, ale napriklad v Britanii jsou soukrome kliniky, kde ti dite naockuji jednotlive. Taky jsme o tom, kdysi uvazovali ;)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek