Očkování na covid - jaká vakcína?

Anonymní
17.7.21 17:29

Očkování na covid jaká vakcína

Zdravím chtěla bych se zeptat zaregistrovala jsem se na očkování proti koronaviru, dá se předem vědět jakou vakcínou budu očkovaná, nebo si můžu vybrat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9221
17.7.21 17:33

Zalezi kam ses zaregistrovala :nevim: se podívej čím tam očkují, to není zase takovej problem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
17.7.21 17:38

Z drtive vetsiny se ockuje Pfizerem. Lidi pod 60 uz se podle me Astrou neockuji vubec, Janssenem take ne (ale nechci kecat) a Moderny tolik nechodi. Vybrat si nemůžeš, muzes se podivat, cim se ten den ockuje a na místě pripadne odmitnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22899
17.7.21 17:39
@Villanelle píše:
Z drtive vetsiny se ockuje Pfizerem. Lidi pod 60 uz se podle me Astrou neockuji vubec, Janssenem take ne (ale nechci kecat) a Moderny tolik nechodi. Vybrat si nemůžeš, muzes se podivat, cim se ten den ockuje a na místě pripadne odmitnout.

A co to očkování Johnsonem na nádraží v Praze, myslíš, že tam přišli samí důchodci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
17.7.21 17:40

@Villanelle Na Hlaváku v Praze teď dají J&J komukoliv, kdo přijde s kartičkou pojištěnce. Takže si v podstatě vybrat může. Na většině mají Pfizer a na Hlaváku tohle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30883
17.7.21 17:42
@Villanelle píše:

u nás ted zrovna Modernou očkovali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24386
17.7.21 17:43
@Klopotkova píše:
A co to očkování Johnsonem na nádraží v Praze, myslíš, že tam přišli samí důchodci?

i u nás ve městě očkuje jedna doktorka Johnsonem a lidé se shánějí do skupinek po 5 osobách a objednávají se k ní na očkování, jsou to lidi 20 - 50 let, kteří chtějí mít pokoj od testování a po Johnsonu toho docílí dřív než po Pfizeru, chtějí to mít ještě na léto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22899
17.7.21 17:47
@stinga píše:
i u nás ve městě očkuje jedna doktorka Johnsonem a lidé se shánějí do skupinek po 5 osobách a objednávají se k ní na očkování, jsou to lidi 20 - 50 let, kteří chtějí mít pokoj od testování a po Johnsonu toho docílí dřív než po Pfizeru, chtějí to mít ještě na léto

U nás taky, byla jsem ve středu na Johnsonovi a je mi 35+.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24386
17.7.21 17:52
@Klopotkova píše:
U nás taky, byla jsem ve středu na Johnsonovi a je mi 35+.

a dobré? žádné nežádoucí účinky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26010
17.7.21 18:01
@Klopotkova píše:
U nás taky, byla jsem ve středu na Johnsonovi a je mi 35+.

U nás by měl být Pfizer a Johnsons. Já též 35+. Uvažuju že půjdu přelom srpna/ září. Do půlky září mi platí 180 dní po kovidu. A popravdě jednodavkova mi je sympatická.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
17.7.21 18:02

https://ockovani.opendatalab.cz/mista tady si najdeš místo, kam bys chtěla jít. Je tam informace čím na daném místě očkují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
17.7.21 19:08
@Karolína13210 píše:
@Villanelle Na Hlaváku v Praze teď dají J&J komukoliv, kdo přijde s kartičkou pojištěnce. Takže si v podstatě vybrat může. Na většině mají Pfizer a na Hlaváku tohle.

Joo, tak ja tyhle cekaci obchodaky apod. nebrala v potaz. Ale uznavam, ze s JJ jsem kecala, ac jsem psala, ze nechci :) zachytila jsem, ze snad taky se s nim nechtelo ockovat pod 60, ale ocividne to nakonec odnesla jen Astra. V ockovacim centru ci nemocnici stejne s nejvyssi pravděpodobnosti natrefi na Pfizer, kvuli náročnějšímu skladování a vetsimu zásobování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22899
17.7.21 19:33
@stinga píše:
a dobré? žádné nežádoucí účinky?

Byla jsem ve 14:00 hodin, hned po očkování silná bolest v místě vpichu, za 5 minut odezněla, doteď bolí slabě, točení hlavy, odeznělo do dvou hodin, pocit na zvracení večer, za chvíli zmizel, únava v ten den a den poté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24386
17.7.21 19:51

@Klopotkova tak to je fajn, že nic vážného, podobné příznaky měla má mamka po Pfizeru, žádná hrůza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
18.7.21 12:26

Pfizer…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu