Od doby snažení o mimi, blbne ms

11
25.4.21 05:10

Od doby snažení o mimi, blbne ms

Zdravím holky. Od ledna se snažíme o miminko.. v únoru mi nepřišla, test negativní a vyvolání na ms, která přišla až v březnu.. teď jsem ms měla dostat 22. A zase nic..
Předtím jsem měla ms pravidelnou jak hodinky.. ve stresu nejsem, na miminko přehnaně taky nemyslím.. tomu prostě nechávám čas a až se povede, tak se povede.. Jen mě zaráží ta ms, je to divný.. neměl něco podobného i někdo z vás.? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
286
25.4.21 06:23

Ono je to opravdu hlavou, taky jsem si říkala, že až se povede, tak to přijde a nebudu řešit, nepočítala jsem ovulaci, bazální teplotu, sex byl když byla chuť, ne pravidelně jako robot, jak se to doporučuje, ale stejně sem si před každou ms říkala „že by už?“ A začala vnímat citlivý prsa, nevolnost, únavu, jednou ms přišla o týden dýl, jednou byla jen tři dny a slabá, místo mejch 5, jindy o týden dřív a to bylo pořád dokola, přitom do tý doby byla jako hodinky.
Ješte může být druhá varianta, že se tělo srovnává po vysazení hormonální antikoncepce, ale já měla tělísko a po zt vůbec nic, takže u mě to byla opravdu jen hlava :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
675
25.4.21 07:08

Ja si myslim ze s tou hlavou je to blbost. Spis bych to zacala resot s doktorem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1466
25.4.21 07:56

Měla jsem to podobně, když jsme se rozhodli „dát volný průchod“ dítěti poprvé. Najednou jsem měla úplně divné cykly, i když předtím byly pravidelné. Šla jsem na kontrolu, jestli se neděje něco co nemá, ale doktor zjistil, že jsem zdravotně v pořádku. Řekl mi ať to neřeším a ono se to samo srovná, ale pokud bych chtěla tak můžu zkusit brát těhotenské vitamíny (mamavit, nebo femibion nebo nevím co se ještě prodává) a nebo alespoň kyselinu listovou a k tomu pít kontryhelový čaj. No vitamíny jsem brala, čaj jsem si občas taky dala. Po dvou/třech měsících jsem to všechno vysadila a do dvou měsíců otěhotněla.
Určitě zajdi na kontrolu, jestli je všechno v pohodě. Můžou se objevit cysty a podobně. Ale jinak to může být i tou hlavou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9594
25.4.21 07:59

Brala jsi předtím antikoncepci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
25.4.21 10:18

@Sany80s antikoncepci neberu už 5 let. @LilyJane @Nickjmeno Hlavou nevím.. já si to uvědomila až dnes ráno, když jsem se podívala do kalendáře 😏 Právě proto mi to přijde zvláštní.. @Len123l a Dr. Mi nic neřekla, jak jsem u ní byla v únoru.. žádné problémy nemám..

Všem děkuji za odpovědi, za rady.. hold si asi budu muset počkat 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9594
25.4.21 10:28
@Dzejny.m píše:
@Sany80s antikoncepci neberu už 5 let. @LilyJane @Nickjmeno Hlavou nevím.. já si to uvědomila až dnes ráno, když jsem se podívala do kalendáře 😏 Právě proto mi to přijde zvláštní.. @Len123l a Dr. Mi nic neřekla, jak jsem u ní byla v únoru.. žádné problémy nemám..Všem děkuji za odpovědi, za rady.. hold si asi budu muset počkat 😁

V tom případě může jít o nějaký zdravotní problém a ta časová souvislost je náhodná. Napřed bych vyloučila nějakou fyziologickou příčinu, a pak teprve hledala problém v hlavě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
25.4.21 10:51

@Sany80s Děkuji, určitě zajdu k dr. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 08:51

Podle mě je to taky hlavou.. Taky mám nepravidelný cyklus, pořád jsem přemýšlela kde muže být problém a hledala zdravotní příčiny té nepravidelnosti.. Nenašla jsem, byla jsem vyšetřena a podle dr. jsem v pořádku. Pak jsme si dali na měsíc od snažení pauzu a cyklus jako hodinky.. Otázka je co s tím, snažím jsem se „to“ neřešit a nepozorovat se každý měsíc.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat