Od kdy můžu s miminkem na bazén?

21
30.4.14 15:49

Od kdy můžu s miminkem na bazén?

Ahoj mám 5ti měsíční holčičku a už začíná být venku celkem teplo tak jsem se chtěla zeptat kdy jste s mimčem začaly chodit na bazén…chtěla bych alespoň na kryťák a také mě zajímá jestli jste pro něj měli nějaké nadnášetko do vody třeba kruh se sedátkem nebo tak něco děkuji předem za odpovědi Lucka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6945
30.4.14 15:54

No tak nepustí tě tam dřív než malýmu bude rok, takže nemuzeš na bazen, ejdině na ty kurzy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16365
30.4.14 15:58

@Lucinka660 musis zjistit u vas v bazenu od kdy pousteji. Na plovarne venku se to neresi vetsinou, ale do kryteho na to mivaji predpis ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16365
30.4.14 15:59

@tumpach nemusi byt, kamaradka treba chodila s detmi na bazen kde se prave vedou i kurzy a omezeni tam nemaji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2195
30.4.14 16:27

@tumpach Nás taky pustili do běžného bazénu už s 2 měsíčním, byli jsme víckrát na různých místech a nikde nebyl problém (máme i starší děti)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8877
30.4.14 16:47

Poprve jsme byli v hale kdyz maly bylo 5mesicu. Nebyl to zadnej spesl bazen :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2282
30.4.14 17:07

U nás pouštěj od 6. měsíců, protože to už dítě většinou není kojený a kdyby se stala „nehoda“ tak se to dá uklidit líp, než u kojenýho, nebo tak nám to řekla naše instruktorka. Ono mezi námi ty plavací plenky by toho moc nezadržely, ale na druhou stranu děti mají takový pud do vody nekakat a nečůrat. My chdodíme víc jak půl roku a žádná nehoda se nestala :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21725
30.4.14 18:13

Podle předpisů můžeš na normální bazén od roku. Zjisti si jaky je návštěvní rad v tom vasem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1680
30.4.14 18:34

Teta chodila s bratránkem od 3 měsíců na kurzy plavání a strašně si to pochvalovala, budu chodit taky :)
Ale do bazénu až od jednoho roku jsem slyšela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21
21.5.14 10:07

DĚKUJI VŠEM

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5826
21.5.14 12:14

@Lucinka660 my jsme chodili s malou normálně na koupaliště, do bazénu od půl roku a žádný problém nebyl ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Plavecké kalhotky

  • (5) + 10 recenzí

Plenky Extra Care

  • (5) + 10 recenzí

Dětský plováček

  • (5) + 1 recenze