Reklama

Od kdy polštář do postýlky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarcik
Povídálka 23 příspěvků 16.06.09 19:58
Od kdy polštář do postýlky?

Ahoj holky, od kdy byste daly do dětské postýlky dětský polštář na spaní? přestala jsem zavinovat a tak malej nemá kolem hlavičky nic. Přijde mi to takový strašně otevřený. Když ho ráno nechávám dospat u mne v posteli tak taky leží na polštáři. Jak to vidíte?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.06.09 20:04

No já vlastně ani nevím, kdy jsme Anežce dali polštářek, ale ona ho víceméně stejně nepoužívá a spíš leží mimo něj. Navíc ten polštářek je hodně slaboučky, spíš jen povlečení. Normální polštář bych nedala ještě ani teď. V jesličkách polštářky prý nemají. Myslím, že čím později, tím líp.

fragola
Generální žvanilka 24788 příspěvků 16.06.09 20:11

Jarciku, polštář až od roku, a to ho mají naše děti hooodně placatý :wink: Teď bych rozhodně nedávala. M.

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 16.06.09 20:31

Čím dýl tím líp. V podstatě nikdy je pro mě ta nejlepší volba :wink:

Galadwen
Kecalka 381 příspěvků 16.06.09 21:25

Zuzce jsem dala takový ten úplně placatý někdy před prvními narozeninami, protože si tam stejně cpala deku. Ale je cestovatelka, takže z polštářku stejně slézala. Teď občas spí i u nás v posteli, tam samozřejmě polštář je normální, a do svojí postýlky mi zabavila kromě toho placatého ještě takový ten malinký polštářek 30×20 cm. Ve věku tvého mimča bych určitě nedávala, kvůli páteři i prevenci SIDS.

brre
Kecalka 329 příspěvků 17.06.09 08:39

ja jsem ho zacala davat kdyz malej porad spal na dece aby vydrzel chvilku prikrytej musel mit polstar.rekl si o nej vlastne sam :wink:

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 17.06.09 09:27

Mala si o nej rekla sama ted ve 20M. Ale stejne na nem vetsinu casu nespi. Do cca pul roku nez se zacala tocit, tak jsem ji davala takovy perovy hrozne malinko vysypany polstarek, na ktery kdyz si lehla, tak se stejne splacnul az na matraci, spis pro ten pocit jak pises, aby mela neco kolem hlavicky ;-) Mam ho jeste po mne :D

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 17.06.09 13:27

ahojky,

já dala malé polštářek když se stěhovala ze spacího pytlíku pod peřinku, to jí bylo něco přes rok a půl. ale je hodně tenounký, fakt jak povlečení.

Jarcik
Povídálka 23 příspěvků 17.06.09 19:14

Asi máte pravdu, ještě s tím počkám, budu mu kolem hlavy dávat plenku, ta by mu vadit neměla.Díky za rady.

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 22.06.09 07:20

moje mala mela polstarek od prvniho dne v porodnici (davaji ho vsem) a doma ho ma take.dobre se ji na nem spi je to mekoucke…ani se nedivim ze deti ktere nemaji polstar nechteji spat.....taky bych neusla

esteelauder
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 22.05.14 22:51

@erdita
Tak to je docela drsná porodnice. 8o

evulkanov
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 23.05.14 05:31

Syn ma 20mes. a nema ho doposud… Cestuje v postylce. Cim dele bez nej, tim lepe

veronika6913
Závislačka 3395 příspěvků 23.05.14 06:32

@evulkanov posledni prispevek je z roku 2009 8o :-D ale my jsme teda taky bez polstarku..teda ma polstarek, ale uuplne placatej, spis asi na okrasu. v noci desne cestuje takze by mu byl polštář stejne k nicemu:-)

střepina
Neúnavná pisatelka 16606 příspěvků 23.05.14 07:26

Dala jsem polštář v 6 měsících

Raduczka92
Povídálka 33 příspěvků 23.05.14 07:28

Měl by být až od roku, jinak si křivej miminka páteř ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >