Od porodu (6 let) mám ms 4krát do roka.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 20:05
Od porodu (6 let) mám ms 4krat do roka.

Zdravím, 2 mesice po porodu jsem si nechala dát nehormonalni telisko a od te doby mam ms s bídou jednou za 3,4 mesice, 5 let to muj doktor nechtel řešit, svadel to na stitnou zlazu, tu uz mam zslecenou 2 roky. ted jsrm presla k jinému, ten mi pich injekci ms dorazila do 10 dnů ale další ms zase neprisla, zítra mi nasadí nějaké prášky aby byl cyklus pravidrlny. Před mesicem jsem telisko vyndala a snazime se o mimi, bojím se, že jsem s plodnosti na ctyru( ja vek 27,manzel 39),první porod jsem měla masivní krvaceni (7transfuzi) a od porodu nemám hnedle tu ms. První dítě jsme měli na první pokus a teď se bojím, že budeme čekat léta, že uvnitr to není v poradku. Máte někdo podobnou situaci?

Reakce:
stinga
Echt Kelišová 9023 příspěvků 20.08.19 20:28

To je přece běžné, že při tělísku se ztrácí ms, je to jedna z výhod tělíska, co by na tom měl doktor řešit :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 20:32

@stinga Ano ale při hormonalnim telisku. Při nehormonalnim telisku máte mít ms pravidelnou. Teď jsem bez teliska a ms stejně nemám. :zed:

P4ja
Extra třída :D 11013 příspěvků 20.08.19 20:37

Jej, to je bída. Ale asi bych si nenechala dát ty prášky a počkala, jak tělo bude fungovat bez toho tělíska. Před otěhotněním jsi měla ms pravidelnou??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 20:52

@P4ja Jojo, asi až ten porod či to telisko mi to rozhodilo. Doufám, že prášky zaberou. :,(

Adrina1
Stálice 57 příspěvků 20.08.19 20:59

Napis mi sz :srdce:

P4ja
Extra třída :D 11013 příspěvků 20.08.19 21:43
@Anonymní píše:
@P4ja Jojo, asi až ten porod či to telisko mi to rozhodilo. Doufám, že prášky zaberou. :,(

Já bych se na ně ještě vykašlala. A spíš zkusila hormonální jógu, cvičení Mojžíšově.

Váš příspěvek
Reklama