Odbavení peroxidem 12%

22.1.20 08:08

Odbavení peroxidem 12

Ahojte, náhodou. Koupila jsem si peroxid 12%, píše se smíchat s barvou. Je to nutné případně abych nemusela kupovat barvu, není nějaká alternativa? A když už bych se tě barvě nevyhla - je jedno jaká? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2994
22.1.20 08:26
@weeroniqa píše:
Ahojte, náhodou. Koupila jsem si peroxid 12%, píše se smíchat s barvou. Je to nutné případně abych nemusela kupovat barvu, není nějaká alternativa? A když už bych se tě barvě nevyhla - je jedno jaká? :think:

Tak zjevně to nutné je, to si chceš vylít na hlavu koncetrovaný peroxid bez ničeho? Pak se nedivím, když vidím ženské s příšernými vlasy, jak se jim to daří..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6158
22.1.20 08:38
@weeroniqa píše:
Ahojte, náhodou. Koupila jsem si peroxid 12%, píše se smíchat s barvou. Je to nutné případně abych nemusela kupovat barvu, není nějaká alternativa? A když už bych se tě barvě nevyhla - je jedno jaká? :think:

Hm. Ty o tom nic nevis a koupis si 12%? 8o :roll:
Tadle je skoro nepouziva. Jen pri odbarvovani cerny. A uz ani to ne. Je agresivni.
6% max 9%. Sestka se pouziva pri barveni barvou.
Smele do toho. Napatlej si tim hlavu a uvidis, co se stane. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 08:47

Doma si nikdy neuděláš takovou blond, kterou chceš. Mám s tím bohatý zkušenosti a trvalo mne to skoro deset let než jsem to pochopila :zed: určitě si aspoň nech poradit třeba od nějaké kamarádky kadeřnice ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2021
22.1.20 08:50

Do toho bych se doma nepouštěla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10785
22.1.20 08:51

Já bych se do toho taky rozhodně nepouštěla a to jsem už dvacet let v permanentním barvícím procesu, kolikrát i fakt šílené přechody :mrgreen: Ale pokud nemáš zkušenosti, tak si tímhle totálně zničíš vlasy a rozhodně nebude výsledek podle tvojí představy. Každopádně při jakémkoli odbarvování peroxidem je VŽDY nutná ještě i barva, jinak budeš vypadat jako kuře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22103
22.1.20 08:56

Blond, peknou, krasnou blond proste doma neudelas.Pak spousta divek a zen vypada, jak vypada.Bez ke kadernici. A to jeste dobre kadernici.Vim o cem mluvim, xx let jsem byvala blondyna a vim jake pece je k tomu zapotrebi. Uvedom si, ze vlasy jsou velka vizitka. A 12% perodix, pokud neodpali vlasy hned, tak do 14dni budes bez vlasu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14453
22.1.20 09:00

Samotný peroxid je k ničemu, to je činildo, které se musí smíchat s tou barvou co chceš. Ale 12% bych rovnou hodila do koše, notabene když o tom nic nevíš a hodláš si to patlat doma. Tak silný peroxid dává maximálně kadeřnice na odbarvení hodně tmavých a hodně silných vlasů, ale musí vědět co dělá jinak ty vlasy to úplně spálí. Do barev se normálně vůbec nedává, do barvy se dává 6%peroxid. Zajdi ke kadeřnici, protože tady to spěje k tomu že si vlasy upalis u hlavy 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
22.1.20 09:02

@weeroniqa míchat vždy stejné značky, tudíž barvu s peroxidem…12% je moc silný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
244
22.1.20 10:08

Tak peroxid, vždy musíš smíchat s barvou.. Optimálně stejné značky.. Ovšem 12% rovnou vyhoď, úplně ti spálí vlasy, které ti posléze upadnou a budeš dohola.. Když už chceš tohle zvěrstvo na vlasech, páchat sama doma, tak si kup 6% a kvalitní barvu.. Ale věř, že kadeřnice by byla lepší volba..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 16:18

Super! :)

Supr díky všem kteří aspoň částečně odpověděli na mé otázky. Jelikož jsem nepsala na co peroxid chci, nekteří se vyděsilizbytečně! :D no co už. Šlo pouze o pramínek kvůli „určitému image“ na divadelní přestavení co hrajeme. Poradila jsem si a vlasy zatím drží :P :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama