Co s dlouhými vlasy na noc - spaní v drdolu

NellinkaNella
16.1.20 19:30

Co s dlouhymi vlasy na noc spani v drdolu

Ahoj maminky chtela bych se zeptat co delate s dlouhymi vlasy na noc? Spime se psem ktery spi u hlavy a leha mi na vlasy docela to tahaa tak s nimi potrebuji neco provest :). A jaky mate nazor na spani v drdolu nici to vlasy nebo ne? Dekuji za odpoved

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
512
16.1.20 19:36
@NellinkaNella píše:
Ahoj maminky chtela bych se zeptat co delate s dlouhymi vlasy na noc? Spime se psem ktery spi u hlavy a leha mi na vlasy docela to tahaa tak s nimi potrebuji neco provest :). A jaky mate nazor na spani v drdolu nici to vlasy nebo ne? Dekuji za odpoved

Vim ze znama kadernice kamaradce doporucovala cop, jen jemne spleteny. Nic utazeneho, aby vlasy mohly dychat a necuchaly se…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9148
16.1.20 19:39

Taky spim v copu, nebo ve dvou :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
206
16.1.20 19:41

Já si dělám francouzský cop, když nechci mít vlasy rozpuštěné. Drdol mi vadí, ale když si ho udělám hodně vysoko tak i ten se dá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3781
16.1.20 19:54
@NellinkaNella píše:
Ahoj maminky chtela bych se zeptat co delate s dlouhymi vlasy na noc? Spime se psem ktery spi u hlavy a leha mi na vlasy docela to tahaa tak s nimi potrebuji neco provest :). A jaky mate nazor na spani v drdolu nici to vlasy nebo ne? Dekuji za odpoved

Vyhodit cokla z postele?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26874
16.1.20 19:59
@Komsomol píše:
Vyhodit cokla z postele?
:palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
shadowbabe
16.1.20 20:15

@NellinkaNella Ahoj, mam to takhle s kocourem :lol: vlasy urcite nedavej do drdolu, jen zaplet lehounce do copu ;)

  • Citovat
  • Upravit
3781
16.1.20 20:16
@shadowbabe píše:
@NellinkaNella Ahoj, mam to takhle s kocourem :lol: vlasy urcite nedavej do drdolu, jen zaplet lehounce do copu ;)

Jaky je duvod aby spal kocour v posteli?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
shadowbabe
16.1.20 20:22

@Komsomol Myslim, ze to je zcela nase vec a neni to predmetem diskuze :pankac:

  • Citovat
  • Upravit
NellinkaNella
16.1.20 20:24

@shadowbabe presne tak my taky spime se psem a v zadnym pripade nevyhodim psa z postele i kdybych ty vlasy mela ostrihat

  • Citovat
  • Upravit
588
16.1.20 20:27
@Komsomol píše:
Jaky je duvod aby spal kocour v posteli?

To vyzkoušej se psem nebo s kočkou a uvidíš :palec: ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3781
16.1.20 20:28
@shadowbabe píše:
@Komsomol Myslim, ze to je zcela nase vec a neni to predmetem diskuze :pankac:

Ja se jen ptam na ten myslenkivy pochod vzit si kocicku do postele. K cemu to je jako lepsi nez kdyz by spal na zemi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3781
16.1.20 20:29
@NellinkaNella píše:
@shadowbabe presne tak my taky spime se psem a v zadnym pripade nevyhodim psa z postele i kdybych ty vlasy mela ostrihat

A jaky je k tomu duvod? Je lepsi spat v posteli se psem nebo ti to neco prinasi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3781
16.1.20 20:30
@Prigionia píše:
To vyzkoušej se psem nebo s kočkou a uvidíš :palec: ;)

Co mam vyzkouset? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
588
16.1.20 20:32
@Komsomol píše:
Co mam vyzkouset? 8o

Co asi? :nevim: spát s kočkou nebo se psem v posteli

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

Urea Cica Repair+ 400 ml

  • (4.7) + 100 recenzí

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.