Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
@NellinkaNella píše:
Ahoj maminky chtela bych se zeptat co delate s dlouhymi vlasy na noc? Spime se psem ktery spi u hlavy a leha mi na vlasy docela to tahaa tak s nimi potrebuji neco provest. A jaky mate nazor na spani v drdolu nici to vlasy nebo ne? Dekuji za odpoved
Vim ze znama kadernice kamaradce doporucovala cop, jen jemne spleteny. Nic utazeneho, aby vlasy mohly dychat a necuchaly se…
Já si dělám francouzský cop, když nechci mít vlasy rozpuštěné. Drdol mi vadí, ale když si ho udělám hodně vysoko tak i ten se dá.
@NellinkaNella píše:
Ahoj maminky chtela bych se zeptat co delate s dlouhymi vlasy na noc? Spime se psem ktery spi u hlavy a leha mi na vlasy docela to tahaa tak s nimi potrebuji neco provest. A jaky mate nazor na spani v drdolu nici to vlasy nebo ne? Dekuji za odpoved
Vyhodit cokla z postele?
@NellinkaNella Ahoj, mam to takhle s kocourem
vlasy urcite nedavej do drdolu, jen zaplet lehounce do copu ![]()
@shadowbabe píše:
@NellinkaNella Ahoj, mam to takhle s kocouremvlasy urcite nedavej do drdolu, jen zaplet lehounce do copu
Jaky je duvod aby spal kocour v posteli?
@shadowbabe presne tak my taky spime se psem a v zadnym pripade nevyhodim psa z postele i kdybych ty vlasy mela ostrihat
@Komsomol píše:
Jaky je duvod aby spal kocour v posteli?
To vyzkoušej se psem nebo s kočkou a uvidíš
![]()
@shadowbabe píše:
@Komsomol Myslim, ze to je zcela nase vec a neni to predmetem diskuze
Ja se jen ptam na ten myslenkivy pochod vzit si kocicku do postele. K cemu to je jako lepsi nez kdyz by spal na zemi?
@NellinkaNella píše:
@shadowbabe presne tak my taky spime se psem a v zadnym pripade nevyhodim psa z postele i kdybych ty vlasy mela ostrihat
A jaky je k tomu duvod? Je lepsi spat v posteli se psem nebo ti to neco prinasi?
@Prigionia píše:
To vyzkoušej se psem nebo s kočkou a uvidíš![]()
Co mam vyzkouset? ![]()
@Komsomol píše:
Co mam vyzkouset?
Co asi?
spát s kočkou nebo se psem v posteli
Ahoj maminky chtela bych se zeptat co delate s dlouhymi vlasy na noc? Spime se psem ktery spi u hlavy a leha mi na vlasy docela to tahaa tak s nimi potrebuji neco provest
. A jaky mate nazor na spani v drdolu nici to vlasy nebo ne? Dekuji za odpoved