Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@ametyst píše:
Pro klid bych šla na odběr plodové vody.Po mých zkušenostech. Ten drahý test skutečně neukazal všeA při té hrůze co se poté ukázala jsme mohli alespoň ušetřit 15000.Zrejme když vám to doporučil lékař tak sám ví že testy z krve nejsou stoprocentní.
Samozřejmě přeju ať je vše v pořádku.
Co se stalo, jaká hrůza?
Máme dítě s mentálním postižením/autismem. Ultrazvuk je k ničemu i odběr plodové vody ale poslouchala bych doporučení doktorů, raději různé preventivní testy s nějakým rizikem. Kdybych věděla, co nás čeká, možná bych děti radši ani neměla. Jedno mám hodně mentálně postižené, druhé zcela zdravé (to jsme počali ještě před diagnózou staršího). Momentálně nevím, kde se stala chyba. Život není jednoduchý… Vždycky je to částečně loterie.