Odesíláni balíku na poště

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymniholka
Stálice 68 příspěvků 08.04.18 18:58
Odesíláni balikuna poste

Dobrý den, chtela bych poslat jako prekvapeni k narozeninam a svatku balicek (do jineho mesta) a potrebovala bych aby prisel v ten den. Jde to nejak na poste zaridit aby ho dorucili v ten den? Jestli ani příplatek nebo ne? :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

theofil
Povídálka 23 příspěvků 08.04.18 19:04

Dobrý den, teoreticky se to dá přes službu EMS. U té by pošta měla zaručit dodání do 24 h. Ale vyzkoušeno v praxi nemám, jen vím, že to poskytují.

Příspěvek upraven 08.04.18 v 19:05

Verun83
Echt Kelišová 8768 příspěvků 33 inzerátů 08.04.18 19:05

Balik do ruky snad chodi do druheho dne. Rano musis dat na postu, druhy den doruci. Zeptej se.

Tunrida
Hvězda diskuse 47866 příspěvků 08.04.18 19:05

Na něco takového bych využila spíš jinou přepravní společnost. Pošta je teď ráda, že doručí balík alespoň nějaký den.

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 08.04.18 19:08
@Tunrida píše:
Na něco takového bych využila spíš jinou přepravní společnost. Pošta je teď ráda, že doručí balík alespoň nějaký den.

Souhlasím, volila bych jinou společnost než ČP

Anonymniholka
Stálice 68 příspěvků 08.04.18 19:20

@Paola21 @Tunrida a jakou? :think:

Anonymniholka
Stálice 68 příspěvků 08.04.18 19:21

A jeste to potřebuji z nedele na pondeli o víkendech to funguje take jinak ne?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27383 příspěvků 08.04.18 19:25
@Anonymniholka píše:
A jeste to potřebuji z nedele na pondeli o víkendech to funguje take jinak ne?

pošli to v pátek jako EMS a dojde to v pondělí…

Tunrida
Hvězda diskuse 47866 příspěvků 08.04.18 19:26
@Anonymniholka píše:
A jeste to potřebuji z nedele na pondeli o víkendech to funguje take jinak ne?

No v neděli si od tebe balík nikdo nepřevezme :think: Já za sebe u nás považuji za spolehlivé ppl, dpd, gls, s těmi jsem byla spokojená. Bohužel tyhle přepravky bývají dražší než pošta.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27383 příspěvků 08.04.18 19:29
@Tunrida píše:
No v neděli si od tebe balík nikdo nepřevezme :think: Já za sebe u nás považuji za spolehlivé ppl, dpd, gls, s těmi jsem byla spokojená. Bohužel tyhle přepravky bývají dražší než pošta.

pošta ano, ale půjde to až v pondělí…

Tunrida
Hvězda diskuse 47866 příspěvků 08.04.18 19:41
@Regina Hero píše:
pošta ano, ale půjde to až v pondělí…

A možná až v pátek :mrgreen:

ugluk
Hvězda diskuse 43108 příspěvků 08.04.18 19:41

No, pošta umí naslibovat i dodání do druhého dne, ale spolehlivé je to jak kdy, u nás většinou nikdy (tak 80% neúspěšnost). V neděli by to vzali třeba na Hlavní poště, ale tipuju, že by stejně odeslali až v pondělí. Taky bych volila inou společnost.

Taciras
Extra třída :D 11070 příspěvků 08.04.18 19:44
@Verun83 píše:
Balik do ruky snad chodi do druheho dne. Rano musis dat na postu, druhy den doruci. Zeptej se.

Teoreticky ano, prakticky ho máš tak 4. den na poště k vyzvednutí :lol:

Magdaleeena
Kelišová 5678 příspěvků 08.04.18 19:52

Pošli jako službu EMS České pošty, nikdy se mi nestalo, že by do druhého dne nedorazilo a já jsem se naposílala celkem dost, tato služba se mi osvědčila nejvíce, vlastně se mi nestalo, že by nedorazilo druhý den, a to včetně předvánočního času, kdy jsem upřednostňovala před Balíkem do ruky. Ale ověřila bych si na telefonu ten den podání neděli.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27383 příspěvků 08.04.18 19:53
@ugluk píše:
No, pošta umí naslibovat i dodání do druhého dne, ale spolehlivé je to jak kdy, u nás většinou nikdy (tak 80% neúspěšnost). V neděli by to vzali třeba na Hlavní poště, ale tipuju, že by stejně odeslali až v pondělí. Taky bych volila inou společnost.

EMS opravdu dojde do druhého dne, u tohoto druhu zásilky to pošta garantuje a opravdu to funguje…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >