Odeslání anonymní SMS

165
30.5.17 19:42

Odeslání anonymní SMS

Ahoj, potřebovala bych napsat úplně anonymní SMS jedné kamarádce. Její přítel jí podvádí a ráda bych aby se o tom nějak dozvěděla, bohužel jsem se s nim vyspala i já a proto nemůžu za ní přijít a říct jí to, protože o ní nechci přijít. Vím o několika holkách se kterými spal a potřebovala bych jí to anonymně napsat, aby si to přečetla a začala nad tím aspoň přemýšlet a pídit se po tom. Napsala bych klasickou sms z internetu doma, ale ten její přítel umí hackovat a je v tom dost dobrej a bojím se, aby nějak nezjistil z jaké ip adresy to bylo odesláno a kdo to odeslal. Napadlo mě, že bych mohla jít třeba do internetové kavárny a nebo do knihovny, co myslíte, dá se to taky nějak zjistit kdo to odeslal, když by to bylo veřejné místo? Nebo mě ještě napadlo, že sms se dá odeslat i z telefonní budky…co myslíte? :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14436
30.5.17 19:46

Ty ses teda kamaradka za vsechny prachy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21457

Myslím si, že anonymní zprávy jsou pěkná ubohost. Jestli nemáš dost odvahy to kamarádce říct, případně máš sama máslo na hlavě, tak se jim do vztahu nemontuj. Předpokládám, že je to stejně zbytečné ti to říkat, ale nějak jsem si nemohla pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

:poblion: Spat s pritelem svoji kamaradky a jeste ji to anonymne napsat, to jsi fakt hrdinka :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
30.5.17 19:49

Sama napíšu názor. Já bych se do toho nemontovala.

Ale pokud chceš, tak ji napiš na počítači dopis, hoď ho do schránky a pošťák to donese na její adresu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
30.5.17 19:54

Čeho se prosím tě bojíš? to tě nikdo nedohledá, možná policie a i tak je to složité :D a z budky to taky jde

• Nahlásit
  • Citovat
15443
30.5.17 19:55
@dement231 píše:
Ahoj, potřebovala bych napsat úplně anonymní SMS jedné kamarádce. Její přítel jí podvádí a ráda bych aby se o tom nějak dozvěděla, bohužel jsem se s nim vyspala i já a proto nemůžu za ní přijít a říct jí to, protože o ní nechci přijít. Vím o několika holkách se kterými spal a potřebovala bych jí to anonymně napsat, aby si to přečetla a začala nad tím aspoň přemýšlet a pídit se po tom. Napsala bych klasickou sms z internetu doma, ale ten její přítel umí hackovat a je v tom dost dobrej a bojím se, aby nějak nezjistil z jaké ip adresy to bylo odesláno a kdo to odeslal. Napadlo mě, že bych mohla jít třeba do internetové kavárny a nebo do knihovny, co myslíte, dá se to taky nějak zjistit kdo to odeslal, když by to bylo veřejné místo? Nebo mě ještě napadlo, že sms se dá odeslat i z telefonní budky…co myslíte? :))

Ty jsi vážně hustá. Víš o tom, že se vyspal s několika dalšími holkami, ale aby o tom kamarádka přemýšlela chceš po tom, co jsi se s ním vyspala i ty? Napiš to normálně ze svého telefonu, kamarádce tím pomůžeš nejvíc, protože se zároveň může zbavit dvou luxusních charakterů najednou :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1376
30.5.17 19:55

Provokace na rozvíření nudného úterního večera?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 19:56

@dement231 kamaradka ma fakt stesti, ze te ma! :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
30.5.17 19:57

Asi zarli na ty dalsi milenky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14436
30.5.17 19:57

Opravdu chudak kamoska, doma devkar a este za nim chodi radoby kamoska co nema ani koule na to, aby ji to rekla neanonyme :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
30.5.17 19:58
@Doe_Jane píše: Čeho se prosím tě bojíš? to tě nikdo nedohledá, možná policie a i tak je to složité :D a z budky to taky jde

on je hacker proto se bojim že když to napíšu z domova tak by mohl nějak zjistit ip adresu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
30.5.17 19:59
@Nymphetamine píše:
@dement231 kamaradka ma fakt stesti, ze te ma! :poblion:

mě je on ukradedenej, chci pomoct jí, ale chci jí jen tak malinko pošťouchnout k tomu aby si na to přišla sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3479
30.5.17 20:00
@dement231 píše:
mě je on ukradedenej, chci pomoct jí, ale chci jí jen tak malinko pošťouchnout k tomu aby si na to přišla sama

A má přijít i na to, že ji podváděl s tebou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 20:03

Tak třeba pokud má t-mobile, tak můžeš na její číslo normálně z brány. Nemusíš se registrovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama