Jak najít odkaz na web dle obrázku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
stesa
Kecalka 288 příspěvků 11.11.14 13:29
odkaz podle obrázku

Ahojky,

Kdysi jsem si zkopírovala obrázek z webových stránek a potřebovala bych podle obrázku ty webovky najít. Poradíte některá?
Děkuji :-)

Reakce:
shellmyska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 13:35

V googlu si zadej vyhledavani obrazku a v poli kam zadavas „predmet“ na prave strane prepni na vyxhkedavani dle obrazku. Je to drobna ikona. Pak obrazek nahraj a uz ti to najde co potrebujes.

Mi24
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 13:37

Jen aby to našlo mě to nikdy nenašlo nic a to i když jsem jeden den stahla obrazek a druhý den ho dala vyhledat

Ameliie
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 11.11.14 13:38

Ahoj, jde to přes google :) na titulní straně ve vyhledávací listě je ikonka fotaku a tam nahrajes z PC fotku a dáš vyhledat :) zkus to.

Příspěvek upraven 11.11.14 v 13:39

tumpach
Kelišová 6553 příspěvků 11.11.14 13:38

@Mi24 přesně tak, stojí aplikace od google za ho.no

stesa
Kecalka 288 příspěvků 11.11.14 13:45

Shellmyska:
mám to, děkuju moc.
Věděla jsem, že to jde přes google, ale nemohla jsem si vzpomenout jak to udělat.

Holky děkuju všem, tentokrát google neselhal, ale pomohl :-))) :pankac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >