Odkdy vám spalo mimi celou noc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 22.04.10 21:31
Odkdy vám spalo mimi celou noc?

Ahojky,

máme teď krušné noci a já se trochu začínám těšit, kdy nastane ta chvíle a malý bude spinkat celou noc..

Odkdy vaše miminka spinkali celou noc, popřípadě se vzbudili jen jenou za noc?

Děkuji!

Příspěvek upraven 22.04.10 v 21:54

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
nozu
Extra třída :D 11755 příspěvků 22.04.10 21:34

no, uhodil 6. měsíc, malá dostala na večeři kaši, prso a další jídlo až ve 4 hodiny. domlouvali jsme se teda s pomocí Estivilla 3 noci (a já se pak šla omluvit sousedům za rušení nočního klidu), ale 4. noc už byla v pohodě a pochopila, že se dřív k prsu nedostane. ale abych vysvětlila proč: kolem 5. měsíce se mi totiž budila co 1-1,5 hodiny, podumlala si prso (hlad neměla) a spala dál. já jsem to už fyzicky nezvládala a začalo to být nebezpečné i pro ni (jednou jsem ji únavou málem upustila), takže nastalo trošku drastičtější učení nočního režimu.

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 22.04.10 21:37

tak mi až ve 21měsících,ale to byl docela dosti nemocnej a ještě jsme doléčovali z nemocnice,tak to spal i 13hodin,vydrželo mu to tak 14dní,pak zase konec…no a teď tak od dvou let se to pomalu zlepšuje… :wink:

cinkxa
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 22.04.10 21:38

ahoj prvorozená spala celou noc od roku a cca od 7m jsem k ni vstávala jenom jednou v noci, zato druhorozená ta vede, jelikož byla kojená tak od 6m vytrapuje tak do roka to bylo cca 3-4× za noc, a tak od 15m to je jenom jednou za noc ,no už by také mohla dát pokoj :mrgreen: už se těším na celonoční spánek i když teď často vstává k malé tatínek :mrgreen: takže přeji brzkého celonočního spáče

madlenka73
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 22.04.10 21:41

Moje malá mi od narození spala tak,že prospala skoro den a večer byla čiloučká,usínala ve 2h ráno ale spala v kuse do 10h do rána. Zmenilo se to ze dne na den,usínala ve 20h,vstávala v 8h a bylo jí 4 a půl měsíce. Tak jsem zvědavá na dalšího prcka :-D

Nikiki
Ukecaná baba ;) 2398 příspěvků 22.04.10 21:42

prvni v roce, druhe budou zachvilku dva a jeste se obcas budi

kvaček
Extra třída :D 13508 příspěvků 22.04.10 21:44

Tak já jsem hodně spokojená… my chodíme spát v 7 a spíme do 8 a to nonstop, jenom mu dám do postýlky flašku s čajem kdyby chtěl se napít, jinak mléko dávám asi v 10, ale to pije v polospánku, takže žádné uspávání… takto začal spát asi od roku, kdy už začal jíst víc vydatné jídla a neměl v noci hlad..

poupě
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 22.04.10 21:49

Ahoj,tak jám 6.měsíční dvojčata a od 3,5měsíce my spali celou noc a to zatím až doteď.Plně kojím,takže nejsem zastánce toho,že děti spí až když se začnou přikrmovat kaší.Prostě jen potřebují přesný režim a ten chce dodržovat podřizovat se jim a pak to klape.Spí my i 3× během dne z toho odpol. spánek mají 4.hodinky.V přesné +- časy koupu a pak kojím položím do postýlky a ani ne do 5.min.spí obě až do 6.30 kdy se budí na kojení.

bedru
Kelišová 5597 příspěvků 22.04.10 21:53

u nás se spí celou noc od 9m, kdy jsme ji přestěhovali do pokojíčku, samo že když ji rostly stoličky, tak se budila, někdy vstávám jednou za noc a když je to 2× za noc (ale to jen cucnout čaje a spím hned dál, takže to trvá tak 30sekund), tak to beru za blbou noc, nepočítám noci, když je nemocná, spát chodí ve 20h a vstáváme v 8h

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 22.04.10 21:56

Ještě doplním, že plně kojím a spinkat chodíme v 8 večer. Dřív spinkal třeba do 5 ráno, ale teď poslední dobou ( spíš tak po tom 3. měsíci) katastrofa! Vzhůru 3X za noc, z toho jednou tak, že je čilý i 2 hodinky, to je většinou kolem 3 ráno :-?

Michaelakkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.10 21:57

Bety od té doby co jsem mu dala kaši spinká i 8 -9 hodin v kuse
:dance: :dance:

Michaelakkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.10 21:58

Zkus mui dát kašičku je více hladovej tvé mléko ho nezasytí tak moc .-) já dávám kaši a pak ještě dokojím a spí až do rána :-)

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 22.04.10 22:00

Ahoj, u nás se začalo spát celou noc v okamžiku, kdy jsem přestala kojit :roll: Čili v nějakých 11,5 měsících… 2 noci se teda probudil, byl ponošen a spal dál. Poprvé to trvalo 10 minut, podruhé asi půl hoďky, kdy byl trochu drsnější, ale po několika metalových písních v interpretaci mého muže usnul a od té doby spí celou noc :lol: :lol: :lol:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 22.04.10 22:01

Ještě teda doplním, že u nás kaše nezabrala :mrgreen:

Michaelakkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.10 22:02
Angua píše:
Ještě teda doplním, že u nás kaše nezabrala :mrgreen:

U nás aštěstí jo :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >