Odložit operaci? Nejsem schopna posoudit, jestli je akutní.

Anonymní
8.1.21 09:57

Odlozit operaci?

V prosinci mi dr. nasla polyp.
Za tyden bych mela nastoupit na zakrok.Ale ted bych se nemocnicim radeji vyhybala..
Nemuzu se rozhodnout, jestli jit, nebo ne..neni to akutni.Dr.to nezjistila ani, az kdyz jsem pri vysetreni rikala, ze mam silnejsi menstruaci.
Jaky na to mate nazor?
Dekuji.
Prosim anonym-zdrav.stav

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10515
8.1.21 10:03
@Anonymní píše:
Za tyden bych mela nastoupit na zakrok.Ale ted bych se nemocnicim radeji vyhybala..
Nemuzu se rozhodnout, jestli jit, nebo ne..neni to akutni.Dr.to nezjistila ani, az kdyz jsem pri vysetreni rikala, ze mam silnejsi menstruaci.
Jaky na to mate nazor?
Dekuji.
Prosim anonym-zdrav.stav

Pokud by mi to nezrušila sama nemocnice, tak bych na zákrok šla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
8.1.21 10:07

To že to Dr nezjistila při běžné prohlídce neznamená, že to není akutní. Já bych šla, může se to zhoršit. Navíc, jestli se bojíš, že tam něco chytneš, tak stejná pravděpodobnost je i normálně. Teď tam už aspoň očkují personál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1849
8.1.21 10:07

Mě čeká ten samý zákrok koncem ledna a mám spíš obavu že mi to zruší.
Nic bych neodkládala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15284
8.1.21 10:19

Nic bych neodkladala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 10:59
@Anonymní píše:
Jaky na to mate nazor?
Dekuji.
Prosim anonym-zdrav.stav

Sla bych, jedne me zname, pravda je ze kaslala na preveci nasli polyp v deloze pri potizich, krvacela, a uz tady neni..bylo to maligni…

• Citovat
  • Nahlásit
870
8.1.21 11:08

Ahoj, neodkládej to. Já byla v prosinci a jsem ráda, že už to mám za sebou. Výsledky v pořádku, uff. Taky jsem měla hrozně silnou menstruaci, tak snad to teď bude lepší. A jinak ten polyp se mi zvětšoval a to jsem byla na zákroku asi 20 dní od nálezu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 11:12

Dekuji. nebudu to rusit.
je pravda, ze se hodne bojim samotneho zakroku… :?
zvladly jste to dobre?
Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
4364
8.1.21 14:39

Mne to robili v kratkej narkoze. Odpoledne som uz bola doma. Prisla som tam rano. Nejako to nebolelo. Potom som trochu krvacaka - ocistky. Pribuzna si v deloze takto pestovala polypy az o ni prisla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
8.1.21 18:02

Strach je normální, taky jsem se bála, ale nic to nebylo. Krátká celková narkóza, břicho mě bolelo jen maličko, 14 dní jsem pak trochu krvácela/špinila. Ráno jsem nastoupila a večer šla domů. Mám za sebou 2 laparoskopie kvůli mimoděložnímu a oproti tomu byla hysteroskopie úplné nic. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat